shitet nje super apartament ne nje nga zonat per te preferuara te Tiranes , shume prane liqenit artifical
Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , ambjnet gatimi dhe soxhorno e madhe , tualet , ballkon
pozicionohet me orjentim juglindor

apartamenti ka nje siperfaqe neto 101 m2 pa metra te perbashketa
eshte e rivlersuar
shitet me cmimin 160,000€
Adresa: sheshi willson prane shkolles Petro Nini Luarasi