Shitet apartament 2+1

Siperfaqje: 85m2

Apartamenti eshte i organizuar ne:

-korridor shperndares

-sallon ndenje+kuzhine

-dhome gjumi

dhome gjumi

-tualet

-ballkon i mbyllur (i pershtatur ne ambjent gatimi)

•Orientimi: Jug-Perendim

•Kati V ,pallat i vitit 1992

•Shitet i mobiluar

▪︎Zone me aktivitet dhe akses

~Mundesi e mire investimi

▪︎Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi: 80000€
Adresa: Rr. Asim Vokshi