Shitet ambient biznesi ne katin 0 ne Selite.

Ambienti ka nje lartesi prej 5 m dhe siperfaqe 145 m2 bruto, 130 m2 neto.

Shitet me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 203.000 euro