Shitet lokal ne gjendje pune, aktulisht i lene me qera, e investuar kohet e fundit.
siperfaqa : 156 m2
kati 0
*prona eshte e gjitha me certefikate pronesie.
*veranda eshte ne certefikate dhe eshte pa taksa bashkie.
Adresa : rruga Mihal Grameno/ siper shkolles se Baletit
cmimi : 320.000 euro