Shitet apartament 1+1

Ka nje siperfaqe prej 74 m²

•sallon dhe kuzhine
•dhome gjumi
•tualet
•ballkon

Kati i 4
E mobiluar
Me hipoteke

Cmimi 50 000€
Adresa: Fresk