Shitet Apartament tek kodrra e diellit
2+1 + 2 banjo + BLK
Kati:2
Siperfaqja:104 m2
Apartamenti eshte i mobiluar
Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor
Orientimi jug
Disponon dokumentacion te rregullt dhe hipoteke
Cmimi:96.000€
Adrresa:Rr Rrapo Hekali