Shitet apartament 2+1
Kati:1 banim
Sip: 96 m2
I Rivleresuar dhe me dokumentacion te rregullt
Ndodhet ne nje pallat ekzistues
I shtrruar me parket dhe banjo e veshur me pllake por jo plotesisht i mobiluar
Cmimi:80.000 €
Adrresa:perball kompleksit Delijorgji