Shitet super apartament ne nje super lokacion
Kati:6 me ashensor
2+1+1 banjo + 1 Ballkon masiv
Siperfaqja: 116 m2
Pallat i vitit 2021 me dy ashensor
Organizohet:Dhome gjumi matrrimoniale,dhome gjumi per femije,soxhorno dhe kuzhina,1 banjo me drritare,si dhe nje ballkon rreth 20 m i gjate i cili lidh dhomat e gjumit dhe ambjentin e ndenjes ne seri
Orientimi:Lindje
Apartamente do te kompletohet nga pronari me instalimet e nevojshme shtrrimin sanitaret dhe hidrrauliket si dhe lyerjen
Zoteron dokumentacion te rregullt dhe hipoteke
Dera e pallatit e blinduar me citofoni dhe kamer po ashtu edhe apartamenti me citofoni
Cmimi:1500 € m2
Adrresa:Rr e Elbasanit