Shesim apartament 2+1 ne Yzberisht !
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje kompleksi shume te mire te mireadministruar prane Bulevardit te Ri, ndertim i vitit 2015.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete ( nje dite dhe nje tjeter brenda dhomes matrimoniale) korridor dhe ballkon i bollshem i cili mundeson dalje te te gjitha mbjenteve te brendshme.
Ne prone jane bere investime shtese si , parket,sistem ngroje -ftohje chiller,spote,ndricim led,tavane gipsi,termoizolim i anes se verandes,grila elektrike,filetr uji i personalizuar etj, investim i cili kap vleren 60 000 euro .
Arredimi eshte gjithashtu bashkekohor dhe me shije.
Planimetria eshte katrore cka mundeson shfrytezim maksimal te hapesirave.
Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet sikurse prezantohet ne kete link.
Ofrohet mundesi blerje e nje posti parkimi kundrejt pageses extra.