Shitet apartament ne nje nder zonat me te mira te Tiranes
2+1+2 banjo + 2 Blk
Kati: 2 me ashensor ose kati i par banim sepse kati 0 dhe kati nje teknik jane ambjente biznesi
Siperfaqja bruto:126 m2
Siperfaqja neto:114 m2
Orientimi: Lindje-perendim
Apartamenti shitet i mobiluar dhe i kompletuar
Cdo ambjrnt me kondicioner
Zoteron dokumentacion te rregullt dhe hipoteke
Eshte i shtrruar me pllake
Drritaret jane te paisura me grila dhe rrjete
Ballkonet jane te paisura me tenda dielli
Cmimi:1300 € m2 i padiskutueshem
Adrresa:Pallatet Alban Tirana tek Komuna e Parisit