-Apartament 3+1
-Kati 9 pallati i ri ne dy ashensore.
-Sipërfaqa 135m2 bruto dhe 120m2 neto.
-Ballkon
-Adresa: Ish fusha e aviacionit.
Çmimi : 128.000 euro.