Shitet Apartament
3+1 +2 banjo +2 BLK
Kati:2 banim
Siperfaqja:124m2
Organizohet:
Kuzhine
Amjent ndenje
2 dhoma gjumi
2 tualete
2BLK
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar
Pallat i ri me ashensor
Me dokumentacion te rregullt dhe hipoteke
Cmimi:134.000 €
Adrresa:Rr Medar Shtylla komuna e Parisit