Shitet biznesi ,te rruga e Kosovareve.
Ka nje siperfaqe totale prej 45m2, ndodhet ne rrugen kryesore ne katin e pare te nje pallati te ri. .
Eshte e organizuar nga 4 poste qethjeje + 1 post shplarje koke + 1 tualet dhe ka mundesi parkimi rreth zones.
Nuk ka nevoje per investim exstra pasi ambienti eshte totalisht i investur ne menyre bashkekohore.

CMIMI I DISKUTUESHEM!!!
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.