Shtepi 3+1 + dy tualete, + dy ballkone.
Vendodhja, Kodra Diellit 2.
Kati 3 i nje pallati 4 kate.

Punime te kohes, te ndryshuara nga ato te firmes. Veshje nga jashte sistem kapot.
Dyshemeja parket cilesor.
Grilla dhe tenda me pult. Sistem kondicionimi multisplit inverter ne cdo dhome.
Oxhak me sistem ngrohje ne cdo dhome.
Tualetet me ngrohje.

Me pamje te dukshme nga siper gjithe Tirana.
Zone e qete dhe e paster.
Rrjet telefoni, internet

Shtepia eshte 149 m2.
Per qera 900 euro
Shitje 1600 euro/m

Shtepia eshte e lire
Edhe per shitje mobilimi i lihet bleresit