Objekti ndodhet ne Carshove ne nje krahine super strategjike per turizmin e huaj dhe te brendshem, ne nyjen trefishe Permet – Leskovik (Erseke) – Dogana 3-Urat (Konice).
Prona eshte biznes i ngritur dhe ka keto te dhena dhe mundesi:
1.Sip. Totale = 321 m2 (165m2 Truall dhe 156m2 Ndertim)
2.Sip. Kati-0 = 95 m2 (Bilardo, Dyqan, Garazh)
3.Sip. Kati-1 = 95 m2 ose 156m2 pershire ballkonet (Bar Restorantt)
4.Sipas deshires se klientit mund te ofrojme si shtese edhe nje apartament 75m2 (2+1, Kati 3) shume prane me pronen.

Apartament 2+1

Me hipotek
Orientimi Jug -Lindje-Jug
Pallat ekzistues 1986

Ka nje siperfaqe prej 73 m2

E organizuar ne:
• 2 dhoma gjumi
• sallon + ambient gatimi
• korridor
• tualet

E mobiluar ne menyre klasike
Kati 3

5. Pronat ofrojne mundesi shume te mire per te zgjeruar biznesin me nje hotel ne katit e 3-te si edhe me ndertimin e nje karburanti prane me objektin. Ndersa apartamenti mund te shfrytezohet per Hostel

Pronat jane me hipoteke,
Cmimi i negocjushme,

Mundesi nderrimi me prone tjeter rreth e rrotull Tiranes

Cmimi i restorantit:80.000€
Cmimi i Apartamentit:20.000€ i diskutueshem

Nese blihen te dyja bashk(restoranti + apartamenti)=90.000€

Adresa:Carshove,Permet