Shiten Super Apartamente ne Garden Building

Nje larmishmeri Apartamentesh 1+1,2+1,3+1.

Gjithashtu disponojm parking dhe ambiente njesi

Apartament 1+1

I organizuar ne;

dhome gjumi

sallon

guzhin

tualet

kati +23

siperfaqja 74.7 m2

cmimi; 1600 euro/m2