Shiten Super Apartamente ne Garden Building
Nje larmishmeri Apartamentesh 1+1,2+1,3+1.
Gjithashtu disponojm parking dhe ambiente njesi
Apartament 2+1
I organizuar ne;
2 dhome gjumi
sallon
guzhin
tualet
kati +20
siperfaqja 110 m2
cmimi; 1450 euro/m2