Shitet vile dy kate banimi + 1 garazhd me hipotek & dokumenta te rregullta.
Shtepia ka vetem nje pronar.
Siperfaqja e trruallit eshte 350 m2.
Katet e banimit jane nga 140 m2 ndersa sip e garazhdit eshte 120 m2.
Siperfaqja totale e nderteses: 400m2.
Cdo kat ka:nje sallon te madh dhe nje djhome ngrenie,3 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkone.
Shkallet jan te brendshme ku cdo kat lidhet me dere te vecante me shkallen.
Para shtepise ka oborr dhe peme.
Vila eshte me sistem kapote termoizolim i sapo bere,punimet jane cilesore dhe gjendja e baneses eshte shume e mire.
Cmimi:425.000 €
Adrresa:Rr Demir Zyko,