Shitet apartament 2+1;

Ne proces legalizimi;

Ka siperfaqe (bruto)82.49m2.;

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (i viteve te fundit)9 katesh(me ashensor) ,ka orjentim nga Jug-Lindja,me sistem ngrohje/ftohje. I organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine dhe banjo.
Cmimi: 73500 €;
Adresa: Rruga Dritan Hoxha.

_______________________________________________________________________

Shitet apartament 2+1+2+1 ballkon;

Ne proces legalizimi;

Ka siperfaqe(bruto)109.61m2;

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri (i viteve te fundit)9 katesh(me ashensor) ,ka orjentim nga Veri-Lindja,me sistem ngrohje/ftohje.

I organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine dhe banjo.
Cmimi:99500€;
Adresa: Rruga Dritan Hoxha.

_______________________________________________________________________

Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone;

Ne proces legalizimi;

Ka siperfaqe(bruto)111.2m2;

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri (i viteve te fundit)9 katesh(me ashensor) ,ka orjentim nga Veri-Lindja,me sistem ngrohje/ftohje;

I organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2banjo dhe 2 ballkone;
Cmimi:101000€;
Adresa: Rruga Dritan Hoxha.