Shiten apartamente 2+1;

Kane siperfaqe nga 85-100m2;

Ndodhen ne katin e 7 dhe ne katin e 9 te nje pallati te ri (i viteve te fundit).Shtrimi i apartamentit behet ne baze te preferences ( parket, pllake) i perfshire ne cmim;

Te organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2banjo dhe ballkone;
Cmimi: 950€/m2;

Adresa: “Fiori di Bosco”.