Jepet ne shitje 1 vile me tre kate ,ne katin e pare ndodhet nje bodrum ku mund te vendosen 2 makina, ka dy dhoma te cilat mund te perdoren per depo ose per dhome tharje.

Ne katin e dyte ndodhet nje sallon me nje oxhak funksional,nje guzhine ne hapesire te vecante, nje dhome ndenjeje dhe nje tualet.

Ne katin e trete ndodhen tre dhoma gjumi dhe nje tualet,nje verande e madhe.Ka drejtim nga lindja.Ka drite natyrale gjate gjithe dites sepse cdo ambient ka dritare.

Katet jane te lidhura me shkalle nga brenda.

Dyshemeja eshte me pllaka.

Siperfaqe totale e tokes eshte 300 m2 kurse ndertimi eshte 328 m2.

Cmimi: 250 mije euro i negociueshem
Adresa: Spitali ushtarak.