Jepet me qera vile 3 kateshe, afer restorant Freskut
Jepet per klinike dentare, zyra, kopesht, mobileri etj.
Kati i I perdorimi i meparshem lokal me oborr perpara te gjelberuar dhe hapesire per parkim automjeti.
Kati i II dhe i III ambjente te tjera si per banim dhe zyra.

Cmimi: 900€
Adresa: Fresk