Jepet me qera vile verore;

Kati i pare i viles, me 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe ambjent ndenje dhe 1 tualet, me oborr goxha te madh.

Jepet me qera afatgjate;

Çmimi: 550€ ne muaj.

Adresa: Gjiri i Lalezit, tek kompleksi Lura 3.