Jepet me qera vile private ne Ksamil;

Ka siperfaqe prej 100m2;
E organizuar ne sallon ndenje+kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe oborr me siperfaqje te konsiderueshme;
Vila eshte e pozicionuar 200m larg bregdetit dhe ofron nje pamje fantastike te tij;
Cmimi: 60€/nata (diskutueshme);
Adresa: Ksamil.