Shitet vile 2 kateshe;

Vila ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe jepet e mobiluar;

Organizimi:
Kati 1: sallon, ambjent gatimi i vecuar , dhome gjumi ,tualet;
Ne sallon ka dhe kondicioner;
Kati 2: korridor i vogel ,i cili ben shperndarjen ne sallon , guzhinen po te vecuar nga salloni ,dhomen e gjumit dhe tualet;
Edhe ne sallonin e katit te 2 ka kondicioner;

Vila ndricohet thuajse per gjate gjithe kohes nga dielli;

Ka perpara nje oborr 70m2;

Eshte nje mundesi shume e mire si per banim ,ashtu dhe per biznes;
Me hipoteke;
Adresa: Pazari i Ri;
Cmimi: 200 000€.