Vile per shitje;

Siperfaqe trualli 500 m2;

Sip.ndertimi 85 m2 x 2 kate = 170 m2 ndertim;

Ka gjithashtu edhe 200 m2 rruge private qe lidh pronen me rrugen e fshatit;

Kati pare perbehet nga nje verande 18 m2,holl,kuzhine dhe 1 tualet;
Kati i dyte perbehet nga nje verande 25 m2,korridor,3 dhoma gjumi dhe nje tualet;
Ka gjithashtu pus uji per nevojat e shtepise,gjenerator,kaldaje qendrore per ngrohje me gaz dhe oxhak funksional.

Çmimi: 210.000 euro me te gjitha mobiliet dhe elektroshtepiaket;

Adresa: Pëllumbas, Tirane.