Shitet vile;

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4 km e cila vizitohet nga turist te shumte.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 196 m2, te ndara ne tre kate.
Kati i pare organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vete, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet, ne holl, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe verande 10 m2.
Kati trete organizohet, holl, dhome (momentalisht studio) dhome sherbimi (momentalisht ambient i surveimit te kamerave), si dhe nje verande 26 m2.
Vila ka punime teper cilesore, dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin, etj.
Pozicionimi qe ka vetem 15 min larg nga TEG-u e ben te pershtatshem per vile banimi, apo ambient biznesi, si restorant me prodhime bio te zones etj.
Siperfaqe ndertimi 196 m2, siperfaqe trualli 230 m2 , si dhe siperfaqe toke ne rrethimin e viles 800 m2.
Cmimi: 145 mije €uro.