Jepet me qera vile 2 katëshe;

Siperfaqe totale: 450m²;

Secili kat e organizuar ne 4 dhoma dhe 1 banjo per kat + oborr 210m²;
E pa mobiluar;

Cmimi: 2000€ muaj
Adresa: Tek Prokuroria e Tiranës, afer rruges Haxhi Hysen Dalliu.