Jepet me qira vile 1-kateshe , e organizuar si apartament 2+1+2 tualet , me nje post parking .
Vila ka siperfaqe te brendshme 130 m2 , ofrohet e mobiluar ne gjendje shume te mire , ofrohet per here te pare me qira , jepet per biznes ( kopesht femijesh ) dhe per banim .
Organizohet ne nje sallon ndenje te perbashket me nje ambjent gatimi , nje dhome gjumi me krevat dopio , dhe nje dhome femijesh .

Adresa : Rruga ” Naum Veqilharxhi ” , Xhomlliku .
Cmimi sipas kerkeses .
Tel : 069 35 87 581