Jepet me qira ambient open space per zyra eshte e organizuar ne 2 hapesira boshe, 1 zyre private dhe 2 tualete dhe 2 ballkone .
Secili ambient eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, dritare qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me parket. Siperfaqe totale e ambientit eshte 193 m2.
Jepet per call center , ambient per kurse etj .
Cmimi 1500 ne muaj bruto.
Adresa Zogu Zi.