+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €55,000

   Shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1; Ka siperfaqe 62.7 m2; Kati i 5; Me hipoteke; Cmimi i apartamentit: 55 000 euro, i diskutueshem....

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Yzberisht

   ,

   €90,000

   Shitet apartament lukzoz 3+1; Apartamenti ka nje siperfaqe 123.5 m2 te brendshme me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti organizohet nga 1 sallon i madh,...

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh 2+1, Yzberisht

   ,

   €72,000

   Tipologji apartamentesh 2+1; Shiten apartamente 2+1; Ka siperfaqe neto = 90.59 m2; siperfaqe perb. = 15.98 m2 Siperfaqe Tot. = 106.56 m2 Katet 1;2;4;5...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Yzberisht

   ,

   20000 €180

   Jepet me qera apartament 1+1; Apartamenti eshte bosh ka vetem kuzhinen. Kati i shtate; Cmimi: 200 mije lek ne muaj. Adresa:  Yzberisht, pallatet Cabej.

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Ambient Biznesi, Yzberisht

   ,

   €26,000

   Shitet ambient biznesi; Ka siperfaqe 26m2; Ka hipoteke; Ndodhet ne zonen e Yzberishtit; Çmimi: 26.000 euro. 

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €76,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 127m2; Ndodhet ne katin e 2; Orientimi: Lindje; Çmimi: 600euro/m2 Adresa: Yzberisht, prane Bulevardit te ri.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €66,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 111m2; Ndodhet ne katin e 4; Orientimi: Veri Perendim; Çmimi: 600euro/m2 Adresa: Yzberisht, prane Bulevardit te ri.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €67,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 112m2; Ndodhet ne katin e 8; Orientimi: Lindje; Çmimi: 600euro/m2 Adresa: Yzberisht, prane Bulevardit te ri.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €70,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 116m2; Ndodhet ne katin e 7; Orientimi: Lindje; Çmimi: 600euro/m2 Adresa: Yzberisht, prane Bulevardit te ri.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €85,000

   Shitet apartament 2+1+2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2, kati i 9. Apartamenti organizohet nga nje korridor, dy dhoma gjumi kuzhinen plus...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €103,000

   SHITET apartament 2+1; Kati i 6 me ndricim natyral; Siperfaqe: 105m2 te brendshme dhe 115 ambient I perbashkët; Organizimi: Dy dhoma gjumi me dalje...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €2,000

   Jepet lokal me qera 235 m2 ambjent i brendshem deri ne 400 m2 bashke me veranden. Objekti eshte bosh i sapoperfunduar; Çmimi: 2000euro; Adresa:...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, “ndre Mjeda”

   ,

   €74,000

   Shitet Apartament 2+1 me hipoteke me siperfaqe 91 m2. E organizuar nga dy shoma, kuzhine dhe dy banjo nje ballkon. Apartamenti ka orientim perendim....

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Papafingo, Yzberisht

   ,

   €110,000

   Shitet apartament papafingo bosh me siperfaqe 90 m2 pjesa e brendshme dhe ka siperfaqe 105 m2 verande. Ndodhet ne katin e 7; Apartamenti organizohet...

   • TypeApartment
  • Shitje
   2+1, “golden Park”

   Tirane,

   €90,000

   SHITET super apartament tek Kompleksi “Golden Park”. 2+1, në katin e 4; Organizohet nga dy dhoma, sallon i madh, dy ballkone, 1 tualet; Siperfaqja:...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   21 Dhjetori

   Tirane,

   20.000LEK

   Jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 23 m2. Cmimi: 20.000 mije lek/muaj. Rruga “Ndre Mjeda”, perballe pallatit Magnet.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Rruga ” Ndre Mjeda”

   Tirane,

   👍Ambient biznesi QIRA 👉235 m2 ambjent i brendshem deri ne 400 m2 bashke me veranden. 👉Objekti eshte bosh i sapoperfunduar! 📍Rruga “Ndre Mjeda” 📞+355688001000

   • TypeAmbjent