+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Shitje
   2+1+2.yzberisht

   ,

   €75,000

   Apartament 2+1+2 , kati 2, siperfaqe 96m2 organizohet ne nje dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Pallat i ri dhe...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1. Yzberisht

   ,

   €180

   Apartament me qera 1+1+ ballkon Adresa: Bulevardi ri Yzberisht Siperfaqe 63m2 Kati 7 Pallat i ri me ashensor I sapoinvestuar me rrjetin elektrik dhe...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1+2 Ballkone. Yzberisht

   ,

   €250

   Apartament 1+1+2 ballkone me qira Adresa: Yzberisht I mobiluar si ne foto Siperfaqe 62m2 Kati 7 Kusht: 1 vit parapagese Cmimi 250€

   • Type1+1
  • Shitje
   2+1+2. Yzberisht

   ,

   €77,850

   Shitet apartament 2+1+2tualete +ballkon Adresa: Yzberisht, prane KMY •Kati i 6 • Siperfaqja e apartamentit 103.8m2. organizohet • Sallonin e Ndenjes •Ambjenti i gatimit...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1, Yzberisht

   ,

   €65,000

   Apartament1+1ne shitje siperfaqe 101 m2 pallat i ri me ashensor Shitet Bosh Kati 6 Me hipoteke Cmimi 65.000€

   • Type1+1
  • Shitje
   1+1,astir

   ,

   €60,000

   Shitet apartament 1+1 Adresa: Astir Siperfaqe 70m2 Kati 4 Shitet i mobiluar Me Hipoteke Cmimi 60.000€

   • Type1+1
  • Shitje
   2+1,astir

   ,

   €84,000

   Apartament 2+1 ne shitje Adresa: Kompleksi Molla, Astir Siperfaqe 104 m2 I shtruar me parket, me termoizolim, sistem.kondicionimi qendror, Cmimi: 84.000 € Ne Proces...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1,yzberisht

   ,

   €61,800

   Apartament 1+1ne shitje Adresa: Yzberisht prane vodafone kati 2 Siperfaqe 85m2 totale/ 76m2 Cmimi 61.800€

   • Type1+1
  • Shitje
   1+1,astir

   ,

   €51,500

   Apartament 1+1 ne shitje Siperfaqe 65 m2 totale/ 60m2 neto Kati 2 Pallat i ri, me ashensor Adresa : Astir Cmimi 51.500€

   • Type1+1
  • Shitje
   Ambient Biznesi,yzberisht

   ,

   €60,000

   Ambient per shitje, i mobiluar Adresa: Yzberisht Siperfaqe: 48.5 m2 Cmimi: 60.000 euro

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1,astir

   ,

   €86,000

   Shitet apartament 2+1+2 tualete Adresa: Astir ,prane rruges kryesore Siperfaqe 105 m2 Organizimi 1 dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon...

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,astir

   ,

   €78,000

   Apartament 2+1 Per shitje ne Astir Kati i 8 (i fundit) Siperfaqe 118 m2 Me hipoteke Cmimi 78.000€, i negociueshem

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,komuna Parisit

   ,

   52.000 leke

   Apartament 1+1,e mobiluar Kompleksi Kika 1/ Komuna Parisit Kati 3 Siperfaqe 66 m2 Cmimi 52.000 leke

   • Type1+1
  • Shitje
   2+1,liqeni I Thate

   ,

   €163,200

   Shitet apartament 2+1 Adresa: Liqeni i Thate, Park Life Residences Kati 1 Sip neto 92 m2 Sip bruto 102 m2 Cmimi 163,200€,,,, 1600€/m2

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,liqeni I Thate

   ,

   €176,800

   Shitet Apartament 2+1 Adresa: Liqeni i Thate, Park Life Residences Kati 2 Siperfaqe neto 94m2 Siperfaqe bruto 104 m2 Cmimi 176,800 € …../ 1700€/m2

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1+2,astir

   ,

   €65,000

   Apartament 2+1+2+ ballkon Sip: 105 m2 Kati: 3 Ne proces hipotekimi Adresa: Astir, prane bulevardit te ri Cmimi 65000 euro

   • Type2+1
  • Qira
   3+1,bllok

   ,

   €550

   Tipologjia 3+1 Ka 2 dhoma gjumi, 1 studio, sogiorno, guzhina, korridori, banjo, parabanjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Ka 3 kondicioner dhe eshte me...

   • Type3+1