+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Shitet
   2+1 Shitet, Don Bosko

   ,

   €70,000

   Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 78m² Kati 5 pa ashensor i nje pallati 6 katesh te mirembajtur Me orientim lindje perendim I organizuar ne:...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera, Rruga Peti

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m² kati 4 me ashensor I organizuar ne: Sallon+kuzhine 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon Momentalisht pjeserisht i...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Rruga E Dibres

   ,

   €1,000

   Jepet per qera ambient biznesi me siperfaqe 250m² Kati -1 open space ne pallat te ri Me lartesi 4m Me ngrohje/ftohje Adresa: Rruga e...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera, 21 Dhjetori

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 88m² Kati 8 (me ashensor) i nje pallati te ri I organizuar ne: Sallon++kuzhine 2 dhoma gjumi...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1 Me Qera, Tek Pediatreia Qsut

   ,

   35000 leke

   Jepet apartament 1+1 me qera per cifte siperfaqa : 65m2 kati 4 pallat ekzistues. cmimi 35000 leke Adresa : tek Pediatria QSUT

   • Type1+1
  • Qira
   2+1 Me Qera, Zogu I Zi

   ,

   €500

   Jepet aprtament me qera 2+1+2( dy tualete +dy ballkone) kati 4 me ashensor. Apartament i sapo arreduar cdo gje e re. Hapesire e bollshme,...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera,komuna E Parisit

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 85m² Kati 6 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhomagjumi Tualet Ballkon I mobiluar ne...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1 Me Qera Banim Ose Zyra, Myslym Shyri

   ,

   €600

   Jepet me qera apartament me siperfaqe 132m² Kati 3 me ashensor I organizuar ne: Sallon+kuzhine Dhome ndenje e vecuar Nje paradhome 2 dhoma gjumi...

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent.astir

   ,

   €27,000

   Shitet dyqan me siperfaqe 20m² Kati 2 bosh Adresa:Astir Rruga Aleksandri i madh Cmimi: 27.000€ i diskutueshem

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet 1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €80,000

   Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 70m² Kati 2 banim i nje pallati me ashensor Orientimi: jug I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi Dhome...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 3+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €170,000

   Shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe bruto 160m² dhe neto 139.5m² Kati 6 i nje pallati te ri me ashensor Orientimi: jug perendim I...

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet 1+1, Rruga Besim Alla

   ,

   €60,000

   Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 79m2 kati 2 me ashensor. Ndertim i vitit 2007 I mobiluar I organizuar ne Ambient ngrenie Sallon ndenje...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,ish-kinostudio

   ,

   €350

   Jepet me qera super apartament 2+1 me siperfaqe 85m² kati 2 i nje pallati 2 katesh te rikonstruktuar Me termoizolim nga brenda dhe jashte...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera Per Zyra, Rruga E Kavajes

   ,

   €700

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100m² Kati 5 me ashensor I organizuar ne: 3 ambiente + 2 tualete + ballkon Mobilimi: Bosh,...

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1,rruga E Kosovarve

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 94m² Kati 10 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi Dhome gjumi Tualet 2 ballkone I mobiluar...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,rruga E Elbasanit

   ,

   37000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 Kati 3 Pallat i ri me ashensor Siperfaqja:80m² I organizuar ne : *dhome ndenje+ kuzhine *2 dhoma gjumi *2...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1+2,laprake

   ,

   45000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130m² Kati 3 i nje pallati te ri me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,21-dhjetori

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone Me siperfaqe 90m² Kati 8 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet 2 ballkone...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1,kopeshti Botanik

   ,

   €600

   Jepet me qera apartament 3+1+2+2 me siperfaqe 135m² Kati 6 me ashensor Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes Qetesi shplodhese, ajer...

   • Type3+1
  • Qira
   1+1,don Bosko

   ,

   €330

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe Kati 5 me ashensor I mobiluar per studente Adresa: Don Bosko, prane vizion + Cmimi: 330€ 2...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1+2,rruga E Kosovareve

   ,

   €600

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 116m² Kati 6 i nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,zogu I Zi

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 140m² Kati 12 i nje pallati te ri me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,astir

   ,

   40000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100m² Kati 3 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatim2 dhoma gjumi 2 Tualete Ballkon Ka mobilim...

   • Type2+1
  • Qira
   Dupleks,kodra E Diellit

   ,

   €800

   Jepet me qera dublex me me siperfaqe 130m² kati 3 i nje godine 5 kateshe I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma gjumi 2...

   • TypeDupleks
  • Qira
   2+1,komuna E Parisit

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 3 i nje banese 3 kateshe I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma gjumi Tualet...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,myslym Shyri

   ,

   32000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 4 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ ambient gatimi 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon Mobilimi:...

   • Type2+1
  • Shitet
   2+1,pazari I Ri

   ,

   €95,000

   Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 70m² kati 3 pallat ekzistues Orientimi: Jug-veri I organizuar ne sallon+ambient gatimi 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon Mobilimi: Bosh...

   • Type2+1
  • Shitet
   2+1,allias

   ,

   €62,000

   Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 65m² kati 3 pallat ekzistues pamje jug lindje veri Mobilimi: Bosh Adresa: prane shkolles Bajram Curri Cmimi: 62.000€

   • Type2+1
  • Shitet
   2+1,brryl

   ,

   €100,000

   Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 93m² kati i 3 pallat i vitit 2000 me punime luksi te gjitha te reja me parket pamja lindje...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1+2,rruga E Kavajes

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 110m² kati 8 me ashensor I organizuar ne: Sallon+ambient gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkon I...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,laprake.

   ,

   25.000 lekë

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m² kati 1 i nje vile I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje Dhome gjumi Tualet I...

   • Type1+1
  • Qira
   Ambient Biznesi,bulevardi Gjergj Fishta.

   ,

   €450

   Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 130m² kati 1 pallat i ri me ashensor Mobilimi: Bosh. Jepet per zyra, klinike dentare Qendra kursesh...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi,bulevardi Gjergj Fishta.

   ,

   €800

   Jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe 117m² kati -0.5 buze rruge. I pershtatshem per dyqan, mobileri, lokal dhe biznese te tjera. Adresa:...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   3+1+2,unaza E Re.

   ,

   40.000 leke

   Jepet me qera apartament 3+1+2 me siperfaqe 150m² Kati 4 vile I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 3 dhoma gjumi 2 tualete 2...

   • Type3+1
  • Qira
   1+1,don Bosko.

   ,

   €240

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 57m² kati 7 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje Dhome gjumi Tualet Ballkon i...

   • Type1+1
  • Shitje
   Ambient Biznesi,rruga Margarita Tutulani.

   ,

   €140,000

   Jepet me qera ose shitet ambient per biznes me siperfaqe 100m² kati 0 Open space, i pershtatshem per bar, restorant ose biznese te tjera...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1,prane Sheshit Willson

   ,

   €104,400

   Shitet apartament 2+1 Me siperfaqe 87m² kati 5 pallat ekzistues Orientimi: Jug perendim veri I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi...

   • Type2+1
  • Shitje
   3+1,qender.

   ,

   €200,000

   Jepet me qera ose shitet apartament 3+1 me siperfaqe 100m² kati 3 pallat ekzistues Orientimi: Lindje/perendim I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 3...

   • Type3+1
  • Qira
   2 Ambiente Biznesi,fresk.

   ,

   30.000 leke

   Jepen me qera 2 hyrje ne katin e pare dhe te dyte te nje shtepie private me siperfaqe 100m² secili Te mobiluar. Organizimi: Ambient...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1,rruga Ymer Kurti, Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi

   ,

   €160

   Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te brendshme 98m² kati 8 me ashensor Orientimi: Lindje- perendim I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1,tek 5 Maji, Mbrapa Concord

   ,

   35.000 leke

   Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 113m² kati 4 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 3 dhoma gjumi Tualet Ballkon...

   • Type3+1
  • Qira
   1+1,21 Dhjetori

   ,

   €450

   Jepet me qera super apartament me siperfaqe 100m² kati 5 me ashensor. I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,zogu I Zi.

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 75m² kati 4 pallat ekzistues I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,astir.

   ,

   30,000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 4 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,komuna E Parisit.

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90m² kati 2 Pallat i ri pa ashensor E organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,komuna E Parisit.

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m² kati 8 me ashensor Ka 3 dhoma+ tualet+ballkon Mobilimi: bosh I shtruar me parket Me...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1+2+2,komuna E Parisit.

   ,

   €650

   Jepet me qera apartament 2+1+2+2 me siperfaqe 120m² kati 6 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete...

   • Type2+1
   2+1,brryli

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² kati 3 pa ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,komuna E Parisit.

   ,

   €420

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 2 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet 2...

   • Type2+1
  • 124 Shitje
   2+1+2,don Bosko.

   ,

   €124,000

   Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe neto 114.6m² dhe bruto 124m² Kati 7 ne pallat te ri me ashensor Orientimi: Veri I organizuar ne: Ambient...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,komuna E Parisit.

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament me siperfaqe 60m² Kati 2 me ashensor Mobilimi: Bosh Jepet per zyra Adresa: Komuna e Parisit, prane qendres kristal Cmimi:...

   • Type1+1
  • Shitje
   Ambjent Biznesi,rruga Qemal Stafa.

   ,

   €262,500

   Shitet dyqan me siperfaqe 105m² me fasade xhami nga rruga kryesore Kondicioner Garazh Punime gipsi Adresa: Rruga Qemal Stafa, prane shkolles se kuqe Cmimi:...

  • Qira
   2+1,21 Dhjetori.

   ,

   40.000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 1 ne pallat te ri I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi...

  • Qira
   2+1+2,astir.

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 108m² kati 7 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi 2 tualete...

   • Rooms2+1+2
  • Shitet
   Vile 5-kateshe, Kombinat

   ,

   €600,000

   Shitet banese 5 kateshe me siperfaqe totale 500m2 Orientimi: Nga te gjitha anet, me pamje nga rruga Kati 0: 4 dhoma Ambient ngrenie Sallon...

   • TypeVile
  • Qira
   2+1,astir

   ,

   37000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 103m2 kati 5 me ashensor I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet 2...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,qender

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 95m2 I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje Dhome gjumi Tualet I mobiluar Adresa: Qender, Rruga e...

   • Type1+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Astir

   ,

   €99,500

   Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117m2 kati 5 me ashensor Orientimi: lindje veri perendim I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi...

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Astir

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 siperfaqe 78m2 kati 6 me ashensor Mobilimi: bosh, vetem me kundrabufe Adresa: Astir, tek 2 rrotondot Cmimi: 30.000 leke

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Cassa Italia

   ,

   €47,000

   Shitet apartament 2+1 siperfaqe bruto;70.36m2 siperfaqe neto; 60.85 m2 Kati 1 banim i nje pallati ne ndertim. Pallati eshte ne faze suvaje dhe perfundon...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Mine Peza

   ,

   €90,000

   Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 103m2 kati 1 pallat ekzistues I organizuar ne: Ambient ngrenie Sallon ndenje 2 dhoma gjumi Tualet Verande I mobiluar...

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient. Myslym Shyre

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1 siperfaqe 80m2 kati 3 pallat i ri me ashensor Mobilimi: Bosh, me kuzhine te kompletuar Adresa: Tek drejtoria e...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Rruga E Barrikadave

   ,

   €133,400

   Shitet apartament 1+1 siperfaqe totale 74m2 kati 2 (i pari mbi dyqan pallat i vitit 2021 i sapo perfunduar Mobilimi: bosh, me parket Adresa:...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 3+1+2. Astir

   ,

   300 euro

   Jepet me qera apartament 3+1+2 siperfaqe 106m2 kati 10 me ashensor I organizuar ne: Ambjent ngrenie Sallon ndenje 3 dhoma gjumi 2 tualete Ballkon...

   • Type3+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 1+1. Rruga Mihal Grameno

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 60m2 kati 2 ndertese 2 kateshe I organizuar ne: Ambient ndenje Aneks gatimi Dhome gjumi me nje krevat...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1+2. 21 Dhjetori

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1+2 siperfaqe 90m2 kati 4 i nje pallati 7 katesh me ashensor. I organizuar ne: Ambient gatimi Sallon ndenje 2...

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Rruga E Kavajes

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1 siperfaqe 70m2 kati 2 pallat ekzistues I mobiluar I organizuar ne: Kuzhine Dhome ndenje Dhome gjumi Tualet Ballkon Adresa:...

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient. Kombinat

   ,

   €600

   Jepet me qera ambient siperfaqe 380.m2 dhe lartesi 8m Linje 3 fazore dhe me oborr per parkim. I pershtatshem per magazine, punishte apo biznese...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartaent 1+1. Myslym Shyre

   ,

   €380

   Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 50m2 kati 4 i mobiluar dhe me kondicioner Adresa Rr Myslym Shyri Cmimi: 380€

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 1+1. Rruga E Kosovareve

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 70m2 i mobiluar kati 9 pallat i ri me ashensor Adresa: Rruga e kosovareve Cmimi: 400€

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Komuna Parisit

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 siperfaqe 115 m2 Kati 3 me ashensor Bosh, me kundrabufe Adresa: tek kristal center Cmimi: 30.000 leke

  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1+2. Astir

   ,

   €86,700

   Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 100.7m2 Kati 4 me ashensor I organizuar ne: 2 dhoma gjumi Kuzhine 2 tualete Verande Ballkon Pjeserisht i mobiluar...

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 1+1. Afer Concord Center

   ,

   27000 leke

   Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 50m2 ne katin e pare te nje shtepie private. E mobiluar Adresa: Rr Jorgo Plaku, afer Concord Center...

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Rruga Muhamed Gjolesha

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 70m2 Kati 2, i mobiluar, I organizuar ne: 1 kuzhine 1 dhome ndenje 1 dhome gjumi 1...