+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent

Armando Hajdarmetaj

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 3+1+2. Selite

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera 3+1+2 Vile private Kati :2 Mobilimi : Bosh Guzhinen dhe tualetet te kompletuara dhe garazh Siperfaqja: 100m2 Adresa: Selit Çmimi: 30.000L

  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. 21 Dhjetori

   ,

   €54,000

   Shitet apartment 1+1 ne pallat ekzistues te vitit 90 Kati :5 i fundit Siperfaqja: 56.9 m² Mobilimi : e mobiluar Orientimi: jug-lindje Adresa:21 Dhjetori,...

  • Qira
   Jepet Ambient Me Qera. Myslym Shyre

   ,

   €700

   Jepet per qera ambienti Per zyra bashk me garazh Siperfaqja : 60m2 Kati :1 Bosh ,pallat I ri Adresa: rruga Myslym Shyri tek çamet...

  • Qira
   1+1.vail Shanto

   ,

   30000 leke

   Jepet apartment 1+1 Me qera Pallat egzistues Kati 1 Siperfaqja: 70m2 Adresa : rruga ifran tomini (afer diplomat 2 ) Çmimi : 30.000L

  • Qira
   3+1+2. Don Bosko

   ,

   €450

   JEPET me qera 3+1+2 Pallat egzistues I mobiluar totalisht Kati : 3 ADRESA: don Bosko Siperfaqja: 120m2 Çmimi 450€ padiskutueshem  

  • Qira
   2+1.astir

   ,

   30000 leke

   Jepet apartment 2+1 me qera Me ashensor mundsi per parkim Plotesisht I mobiluar Kati :8 Adresa : Astir a(fer Vila L) Siperfaqja :92M² Çmimi...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent.qender

   ,

   €2,500

   Jepet lokal per qera Kati :1dhe 2 Adresa :Qender afer sheshit skenderbej Siperfaqja :250m² Çmimi : 2500€

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1. 5maji

   ,

   €300

   Jepet 1+1 me qera Ne vile private moderne Kati :2 E kompletuar Uj drita internet perfshire ne çmim Siperfaqja:65m2 Adresa : 5 Maj Çmimi...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1. Qender

   ,

   €400

   Jepet apartment me qera 1+1 Siperfaqja: 75 m2 Kati :3 Adresa : qender Pallat egzistues Cmimi :400€ I diskutueshem

   • Type1+1
  • Qira
   Ambient. Selvia

   ,

   78000 leke

   Jepet ambient biznesi per qera Bosh Kati :0 Siperfaqja : 120M² Adresa : gjimnazi partizani Çmimi : 78.000 L

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1+2. Ish Parku

   ,

   €116,400

   Shitet apartment 2+1+2 Pallati 8 katesh I ri me ashensor Kati :3 Siperfaqja: 113M² Adresa : ish parkur Çmimi: 116400 €

   • Type2+1
  • Qira
   2+1.ish Parku

   ,

   €380

   Jepet per qera apartment 2+1 Pallati 8 katesh Mobilimi : pjeserisht I mobiluar Kati :2 Siperfaqja: 115m2 Adresa : ish parku Çmimi : 380€

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent. Rruga Ndre Mjeda

   ,

   €2,000

   JEPET AMBIENT PER QERA KATI : 2 ADRESA : RRUGA NDRE MJEDA SIPERFAQJA: 207 M2 ÇMIMI : 2000€ I DISKUTUESHEM

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient. Yzberisht

   ,

   €800

   Jepet ambient per qera Kati :1 dhe 2 Siperfaqja: 180m² Adresa : yzberisht Çmimi : 800 € i diskutueshem

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient. Pazari I Ri

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera ambienti Kati :0 Siperfaqja: 33m2 Adresa : ish mulliri vjeter pran atsh Çmimi : 30.000 L idiskutueshem  

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1+2. Pazari I Ri

   ,

   €400

   Jepet 2+1+2 me qera Pallat I ri me ashensor Mobilimi : E mobiluar Dy dhoma gjumi /dy banjo/ guzhin /sallon Kati : 2 Çmimi...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambient. Qender

   ,

   €2,000

   Jepet lokal me qera Lokali ka dhe katin e 2 Dy tualete/ne gjendje Pune /i kompletuar Kati : 1 Siperfaqja : 70 M² Adresa...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1. Stacioni Trenit

   ,

   30000 leke

   Jepet 1+1 me qera Kati :2 Me ballkon Mobilimi : E mobiluar Siperfaqja : 55 m² Adresa : stacioni I trenit Çmimi :30.000L

   • Type1+1
  • Qira
   2+1.astir

   ,

   30000 leke

   Jepet 2+1 me qera Pallat I ri me ashensor Kati : 7 Mobilimi : I mobiluar Siperfaqja : 97M² Adresa : Astir Çmimi :...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €350

   Jepet 2+1 me qera Kati : 1 Pallat I ri e mobiluar Siperfaqja :90m² Adresa : rrg frosina plaku Ndermjet shkll naim frasheri dhe...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1.fakulteti Ekonomik

   ,

   €400

   Jepet apartment 3+1 me qera Me ashensor Kati :3 Siperfaqja:130m² Adresa: Pas gjuheve te huaja Çmimi : 400€

   • Type3+1
  • Qira
   1+1. 5 Maji

   ,

   €300

   Jepet 1+1 me qera Kati : 3 Vila private /oborr / Verand/ballkon /tualet /sallon/dhom gjumi Siperfaqja total :80m2 Adresa. 5 maji Cmimi : 300€

   • Type1+1
  • Qira
   Ambient. Rruga E Elbasanit

   ,

   €1,200

   Jepet me qera ambient Kati :0 Per biznes Siperfaqja :90m² Adresa : rruga elbasanit Çmimi :1200€ I diskutueshem  

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1. Liqeni I Farkes

   ,

   €550

   Jepet me qera 2+1 Vile private me te gjitha kushtet Parkim /ballkon /sallon /banjo/dhom gjumi Super e mobiluar Kati:2 Siperfaqja :117m2 Adresa : Liqeni...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambient Biznesi, 5 Maji

   ,

   €1,500

   Jepet ambient me qera I pershtatshem per zyra/ call center Me verande nga Dajti Pallat i ri me ashensor Siperfaqja : 220m2 Kati :...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1. 5 Maji

   ,

   40000 leke

   Jepet 2+1 me qera Mobilimi : Bosh Pallati I ri me ashensor Kati : 6 Siperfaqja: 115M² Adresa : 5 Maj Çmimi : 40.000L...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,pazari I Ri

   ,

   €400

   Jepet me qera apartamenti 2+1 Kati : 4 •2 dhoma gjumi •1 ballkon • sallon /guzhin • Mobilimi : I mobiluar Siperfaqja : 94M2...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,5 Maji

   , qira

   27000 leke

   Jepet me qera apartamenti 1+1 Ne Vile private Oborr /korridor/paradhom /guzhin /tualet/dhom gjumi Kati :2 viles Siperfaqja: 67m2 Adresa : 5 Maji Çmimi :...

   • Type1+1