+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent

Bora Xhani

  • Shitje
   Vilë, Pazari I Ri

   ,

   €200,000

   Shitet vile 2 kateshe; Vila ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe jepet e mobiluar; Organizimi: Kati 1: sallon, ambjent gatimi i vecuar , dhome...

   • TypeVile
  • Qira
   Garsoniere, Laprakë

   ,

   €120

   Jepet me qera garsoniere; Ka nje siperfaqe prej 20m2; Ndodhet ne katin e pare; Eshte pjeserisht i mobiluar; Adresa: Prane spitalit ushtarak; Cmimi: 150...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Garsoniere, Laprakë

   ,

   €150

   Jepet me qera garsoniere; Ka nje siperfaqe prej 35 m2; Ndodhet ne katin e pare; Eshte pjeserisht i mobiluar; Adresa: Prane spitalit ushtarak, Laprakë;...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €830

   Jepet me qera ambient biznesi; Ka nje siperfaqe prej 90m2; Ndodhet ne katin e pare(gjysme bodrum); Eshte pjeserisht e mobiluar; Adresa: Muhamed Gjollesha; Cmimi:...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, 9 Kateshet

   ,

   €130

   Jepet me qera dyqan; Ka nje siperfaqe prej 21 m2; Ndodhet ne katin e pare; E pamobiluar; Adresa: Prane 9-katsheve; Cmimi: 180 mije leke. 

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Kavajës

   ,

   €400

   Jepet me qera ambient biznesi; Ka nje siperfaqe prej 62m2; E organizuar ne 1 banjo i sapo rikonstruktuar,i sapo lyer,me sistem ndricimi; Ndodhet ne...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Zyrë, Laprakë

   ,

   €300

   Jepet me qera ambient per zyre; Ka nje siperfaqe prej 70m2; Ndodhet ne katin e dyte; Eshte e mobiluar; Adresa: Ish fusha e Aviacionit,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Fast Food, Laprakë

   ,

   €300

   Jepet me qera ambient per “Fast Food”; Ka nje siperfaqe prej 30m2; Ndodhet ne katin e pare; Eshte e mobiluar pjeserisht; Adresa: Ish fusha...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Pazari I Ri

   ,

   €320

   Jepet apartament me qera 2+1; E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, banje; Eshte e mobiluar; Adresa: Pazari i Ri; Cmimi: 400 mije leke. 

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   4+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €300

   Jepet apartament 4+1+2 me qera; Ka nje siperfaqe prej 110m2; Ndodhet ne katin e dyte; E organizuar ne tre dhoma dy banjo dhe nje...

   • TypeApartment
  • Shitje
   Ambient Biznesi, Kontakti

   ,

   €45,000

   Shitet ambient biznesi; Ambienti ka nje siperfaqe prej 32m2; Adresa: Kompleksi Kontakt; Cmimi: 45000€, i diskutueshem deri ne 42000€.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet me qera 1+1; Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe prej 60m2; Eshte i mobiluar dhe ka nje ballkon me...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Sanatoriumi

   ,

   €120

   Jepet me qera garsoniere; Ka nje siperfaqe prej 35m2; Ndodhet ne katin e dyte; Eshte hyrje e re e pa banuar me pare; Ambienti...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi, Ish Parku

   ,

   €220

   Jepet ambient biznesi me qera; Ka nje siperfaqe prej 32 m2; Ndodhet ne katin e pare; Eshte pjeserisht i mobiluar; Adresa: Ish parku i...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Jordan Misja

   ,

   €250

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 95m2; Ndodhet ne katin e dyte; E organizuar ne dy dhoma gjumi,sallon,kuzhine; Eshte e mobiluar;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, 21 Dhjetori

   ,

   €200

   Jepet garsoniere; Ka nje siperfaqe prej 95m2; Ndodhet ne katin e pare; Ne pallat te ri; Eshte e mobiluar; Çmimi: 250 mije leke; Adresa:...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   1+1, Selitë

   ,

   €200

   Jepet me qera 1+1; Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar; Ndertim i ri; Cmimi: 200€/muaj; Adresa: Selite.

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Misto Mame

   ,

   €190

   Jepet me qera apartament 1+1; Ka nje siperfaqe prej 65m2; Eshte 1+1 i organizuar me nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje tualet dhe nje...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Pazari I Ri

   ,

   €800

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 130m2; Ndodhet ne katin e 2; E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, banje; Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Porcelan

   ,

   €130,000

   Shitet apartament 2+1; Apartamaneti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete (1 i perbashket dhe 1 personal),...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, 5 Maji

   ,

   €230

   Jepet garsoniere me qera; Siperfaqe 37 m2; E mobiluar me kushte shum te mira dhe e paisur me kondicioner; Ndodhet ne katin e 2...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   2+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €750

   Jepet me qera apartament 2+1; Siperfaqe 120 m2 E organizuar ne dhome ndenje , dhom gjumi me ballkon , banjo, ballkon dhe ambjent parkimi;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, 5 Maji

   ,

   €190

   Jepet garsoniere me qera; Siperfaqja 35 m2; Garsoniere eshte e mobiluar ne kushte shum te mira dhe komode; Ndodhet ne katin e 2 ne...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Garsoniere, 5 Maji

   ,

   €210

   Jepet garsoniere me qera; Siperfaqe 39m2 E mobiluar ne kushte bashkohore Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ,pa ashensor Cmimi:...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   2+1, Jordan Misja

   ,

   €190

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 117 m2. Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie + kuzhine,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Bllok

   ,

   €250

   Jepet me qera garsoniere; Ka siperfaqe prej 51 m2; Pjeserisht e mobilua; Adresa: Rr.Sami Frasheri/ Prane Bllokut Cmimi: 300 mije leke. 

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €700

   Jepet me qera ambient i mobiluar per Bilardo; Siperfaqja: 90m²; Jepet edhe per cdo lloj biznesi; Kati:0; Mobilimi:E mobiluar per bilardo, jepet dhe bosh;...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Bulevardi Zogu I

   ,

   €250

   Jepet me qera 1+1 duplex shtepi private; Ka siperfaqe prej 60 m2 Eshte i organizuar ne 1 sallon ndjenje , aneks dhe tualet ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Myslym Shyr

   ,

   €500

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 110 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi , dhome ndenje, kuzhine , tualet; I...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Ish Ekspozita

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe 100m2; Ështe i mobiluar shume mire; Ndodhet ne katin e 3; Çmimi: 450 euro; Adresa: Ish ekspozita.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Tregu Elektrik

   ,

   €43,500

   Shitet gazoniere e pershtatur per 1+1; Ka siperfaqe prej 45.5 m2; Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet , kuzhine +...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €200

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 70 m2 Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi , dhome ndenje, kuzhine , tualet Kati...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Tufinë

   ,

   €51,000

   Shitet apartament 1+1; Ka siperfaqe prej 85 m2; Eshte i organizuar ne 1dhoma gjumi ,dhome ndenje, kuzhine , tualet; Pallat i ri; Me hipoteke;...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira Shitje
   2+1, Alidem

   ,

   €250

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 95 m2; Eshte i organizuar ne dhome gjumi , dhome ndenje, kuzhine , tualet; Kati 2/...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet me qera 2+1; Ka siperfaqe 80m2; Shtepi Private Me Bodrum dhe parkim; Adresa: “Myslym Shyri” afer Karburantit; Cmimi :400 mije leke.

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Yzberisht

   ,

   €250

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe 35m2; Kati i 1 bosh; Ndodhet ne rruge kryesore; Adresa: Yzberisht; Cmimi: 300 mije leke Vitin e Pare...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Medrese

   ,

   €200

   Jepet 2+1 me qera; Me nje siperfaqe 70m2; Kati i 4 bosh. Adresa: Tek Medreseja pas Concord center. Cmimi: 250mije leke.

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Yzberisht

   ,

   €260

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe 85m2 me ballkon te madh; Kati i 7 me ashensor e mobiluar gjendja shume e mire,dere te...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Per Zyrë, Parlamenti

   ,

   €500

   Jepet ambjent me qera per zyre; Me nje siperfaqe 70m2 Kati i 1 bosh pallat 4 katesh Adresa:Rruga De Rada perball parlamentit. Cmimi: 500euro.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Pallati Me Shigjeta

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka nje siperfaqe 70m2; Kati i 3 ne kompleks e mobiluar me ashensor; Adresa:Pallati me shigjeta; Cmimi: 300 euro.

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, Vasil Shanto

   ,

   €350

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 90 m2 Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine ,1 tualet;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €200

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 60 m2 Eshte i organizuar ne dhome gjumi , dhome ndenje, kuzhine , 1 tualet Kati...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €800

   Jepet ambient me qera; Ka nje siperfaqe 93m2; Kati i 2; Bosh; Pallat i ri; Adresa: 21 dhjetori; Cmimi:800euro.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €86,000

   Shitet ambient per biznes; Ka siperfaqe 54.6m2; Kati i pare bosh; Adresa:Artan Lenja, 21 dhjetori; Cmimi i m2:1500 euro; Cmimi:86.400euro.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   3+1, 21 Dhjetori

   ,

   €100,000

   Shitet apartament 3+1; Ka siperfaqe 93m2; Kati i pare bosh; Adresa: Kongresi i Lushnjes; Cmimi: 100.000euro.

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Medrese

   ,

   €100,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 100.3 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,dhome ndenje, kuzhine , tualet; Gjendja e mire; Me...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €200

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe prej 30 m2; Adresa: Rr. Sali Butka / 21 dhjetori Cmimi: 25.000L/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Uet

   ,

   €250

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 95 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine , 1...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €240

   Jepet apatament 2+1 me qera; Ka siperfaqe 75m2 neto; Kati i pare; E mobiluar gjendja shume e mire; Adresa:Kongresi i lushnjes, 21 dhjetori; Cmimi:...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh 2+1, Qendër

   ,

   €137,000

   Shitet apartament 2+1 ne Qender; Ka siperfaqe 89.1 m2; Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri (i sapo perfunduar), ka orjentim...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Myslym Shyri

   ,

   €800

   Jepet me qera ambienti; Ka siperfaqe prej 34 m2; Adresa :Myslym Shyri; Cmimi: 800€/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Myslym Shyri

   ,

   €1,100

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe prej 50m2 posht +30m2 lart; Adresa: Myslym Shyri; Cmimi: 1100€/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Mysylm Shyri

   ,

   €2,300

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe prej 90 m2; Adresa : Myslym Shyr; Cmimi : 2300€/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Myslym Shyri

   ,

   €800

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe prej 45 m2; Kontrat 3 vjecare; Adresa : Myslym Shyr; Cmimi : 800€/muaji.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Alidem

   ,

   €73,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 105 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,dhome ndenje, kuzhine , 1 tualet; Kati 5; Gjendja...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Kavajes

   ,

   €650

   Jepet ambient me qera; Me nje siperfaqe prej 60m2; Kati i pare bosh; Adresa:Rruga e Kavajes; Cmimi:650 euro i diskutushem.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €78,000

   Shitet 2 + 1; Ka siperfaqe prej 110 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + ballkon,2 banjo; Kati 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Ish Parku

   ,

   €250

   Jepet me qera ambient; Ka  siperfaqe 21.56m2  + nje tualet; Kati i pare; Adresa:Ish parku i autobuzve; Cmimi:300 mije leke.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Astir

   ,

   €300

   Jepet hyrje me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 160 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine , 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Zog I Zi

   ,

   €71,000

   Apartament ne shitje 1+1+1 dhe dhome shtese per femije; Ka siperfaqe 61m2; Kati i trete ne pallat ekzistues me tulla te kuqe e mobiluar;...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Vilat Gjermane

   ,

   €200

   Jepet apartament me qera 2+1; E mobiluar; Ka siperfaqe prej 90 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Qendër

   ,

   €71,000

   Shitet apartament 1+1; Ka siperfaqe 62m2; Kati i pare e mobiluar gjendja shume e mire +ballkon+1 tualet; Adresa: Ne qender te Tiranes; Cmimi: 71.000...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 9 Katshet

   ,

   €500

   Jepet me qera ambient per biznes; Ka siperfaqe 40m² + 15 m² varande; Eshte i organizuar ne nje ambient + varande e jashtme 15m²...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Selitë

   ,

   €260

   Jepet me qera apartament 2+1; Siperfaqja:75m² Eshte e pabanuar me parë; Kati i 4 i nje vile; Mobilohet nga pronari sipas kushteve qe do...

   • TypeApartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Qender

   ,

   €1,250

   Ambjent per Zyre ne Qendren Trema ING; Ambjenti ndodhet ne katin e 3te buze rruge me orientim Jug dhe Veri, cka e ben te...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €650

   Jepet me qera ambient biznesi; Siperfaqja: 55 m²; Dyqan i ri i pershtatshem per fast food, furre buke, farmaci. I pamobiluar; Ndodhet ne katin...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   3+1, Fshn

   ,

   €139,000

   Shitet apartament 3+1; Ka siperfaqe prej 139 m2; Eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi , dhome ndenje,guzhine , 2 tualete, 1 ballkon; Gjendja...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Me Qera, Rruga E Barrikadave

   ,

   €1,200

   Jepet parukeri me qera DUBLEX; Me nje siperfaqe prej 80m2; E gjitha e kompletuar e mobiluar 2 katshe ,,me 1 dhome hidrmasazh,1 dhome manikyri,1...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Për Zyra, Bllok

   ,

   €850

   Jepet ambient zyre me qera; Me nje siperfaqe prej 60m2; Kati i dyte bosh pallat i ri,e pershtatshme per klinike,zyre avokatie ose ekspert kontabel;...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Yzberisht

   ,

   €250

   Jepet apartament 1+1 me qera; Me nje siperfaqe prej 50m2; Kati i dyte i mobiluar cdo gje e re dhe bashkekohore,1 dhome gjumi,kuzhina+sallon ,1...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet hyrje me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 120 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + kuzhine , 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Stadiumi Dinamo

   ,

   €250

   Jepet garsoniere me qera; Ka siperfaqe 30m2; Kati i pare ne pallat ekzistues bosh; Adresa: Stadiumi Dinamo; Cmimi: 250 euro. 

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi, Stadiumi Dinamo

   ,

   €450

   Ambient me qera per biznes; Ka siperfaqe 66m2; Kati i pare ne pallat ekzistues +1 banjo; Cmimi: 450 euro. Adresa:Tek stadiumi dinamo;

   • TypeAmbjent
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Yzberisht

   ,

   €250

   Shitet ose jepet me qera ambient biznesi; I pershtatshem për bar kafe ose dyqan; Siperfaqja:74m2 Kati:0; Ne pallat te ri; Adresa: Ysberisht. Cmimi per...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 96m². Kati i 2 i nje pallati te ri ,me ashensor; Eshte i organizuar ne 3...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €106,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 117.5 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje,guzhine , 2 tualete, 1 ballkon; Gjendja...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Duplex, Mine Peza

   ,

   €500

   Jepet hyrje me qera dublex; Ka siperfaqe prej 110 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje; Kati 5 i mobiluar;...

   • TypeApartment, Dupleks
  • Qira
   Ambient Biznesi, Mine Peza

   ,

   €400

   Jepet me qera ambient per biznes; Ka siperfaqe 80 m²; Eshte i organizuar ne 3 ambiente . 2 ambiente nga 20m² , dhe 1...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €450

   Jepet me qera 2+1 ; Ka siperfaqe prej 115m²; Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ,me ashensor; Eshte i organizuar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Bllok

   ,

   €430

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 75m2; Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi+1 kuzhine+ballkon dhe 1 tualet,i kompletuar; Nuk lejohen kafshet...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, 21 Dhjetori

   ,

   €150

   Jepet me qera GARSONIERE Siperfaqja: 30m² Mobilimi:Bosh; Gjendja: E sapo lyer; Pallat ekzistues, kati:1; Cmimi: 180 mije leke; Adresa: 21 dhjetori, Rruga e Kavajes.

   • TypeGazonjere
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €72,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 96m2; Ndodhet ne katin e 5; Pallat i ri me ashensor; Apartamenti eshte e supermobiluar; Me hipotekë; Çmimi: 72000€...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Selitë

   ,

   €300

   Jepen 2 hyrje me qera 1+1; Kane siperfaqe prej 80 m2 Eshte i organizuar ne dhome gjumi , dhome ndenje,1 banjo; I mobiluar ose...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1, “hoxha Tahsimi”

   ,

   €260

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 85 m2; Eshte i organizuar ne dhome gjumi , dhome ndenje,guzhine , 1 banjo , 2...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Brryli

   ,

   €270

   Jepet Garsoniere me qera; Ka siperfaqe prej 40 m2; Kati 7/ jo i fundit; Pallat i ri, me ashensor, me ballkon dhe pamje nga...

   • TypeGazonjere
  • Shitje
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €185,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 113 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi , dhome ndenje,guzhine , 2 tualete, 2 ballkone; Super...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Bulevardi Zogu I

   ,

   €1,500

   Okazion! Jepet me qera ose shitet ambient; Ka siperfaqe prej 170 m2; Kati 2; Ka tualet; I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti; Adresa: Ne...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Gjimnazi Sami Frasheri

   ,

   €250

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 58 m2; Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje kuzhine , 1 tualet;...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Qendër

   ,

   €250

   Jepet apartamet me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 70 m2; Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje,guzhine , 1 banjo; Pjeserisht...

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, Qytet Studenti

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 146 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje,guzhine , 1 banjo ,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Pallati Me Shigjeta

   ,

   €600

   Ambient me qera; Ka siperfaqe prej 123 m2; Adresa: Pallati me shigjeta, rrugë kryesore; Cmimi: 600€/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Garsoniere, Komuna E Parisit

   ,

   €55,000

   Shitet garsoniere; Ka siperfaqe prej 40 m2; Eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 tualet; Kati 4 / ndertim i ri; Adresa:...

   • TypeApartment, Gazonjere
  • Qira
   1+1, Bllok

   ,

   €400

   Jepet me qera 1+1; Ka siperfaqe 60m2; Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri , pa ashensor; Eshte i organizuar ne...

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Burgut

   ,

   €350

   Jepet apartament 1+1; Ka nje siperfaqe prej 76.6m2 Eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, tualet,ballkon; Kati i 10; Adresa: Rruga burgut; Cmimi: 350euro.

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Ish Parku

   ,

   €300

   Jepet me qera 1+1; Ka siperfaqe 72m2; Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ;  Eshte i organizuar ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Laprakë

   ,

   €220

   Jepet me qera 1+1; Ka siperfaqe 62m2; Ndodhet ne katin e 7 , i nje pallati te ri me ashensor , 62m². Eshte i...

   • TypeApartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Komuna E Parisit

   ,

   €500

   Ambient me qera; Ka siperfaqe prej 91 m2; I pershtatshem per klinika, por edhe biznese te ndryshme; Adresa : Komuna Parisit; Cmimi : 500€/muaj.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Don Bosko

   ,

   €340

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 102 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , 2 banjo;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €300

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe prej 90 m2; Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , banjo , dhome ndenje + guzhine....

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 1+1; Ka siperfaqe prej 70m2. Eshte e organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhr ballkoni,1dhome gjumi,...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Zog I Zi

   ,

   €750

   Jepet me qera ambient per biznes; Ka siperfaqe 40 m² . Eshte i organizuar ne nje ambient 32m² + banjo. Nje zone shume stratigjike...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambient Biznesi, Bllok

   ,

   €900,000

   Shitet ambient biznesi; Ndodhet ne katin e 2; Ka siperfaqe 300m² . Adresa: Ne bllok. Cmimi:3000 euro m².

   • TypeAmbjent
  • Qira
   3+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €280

   Jepet apartament me qera; Totalisht e mobiluar; Pallat ekzistues, kati i katert. Shtepia eshte ne gjendje te shkelqyer, e modifikuar si 3+1 me nje...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   5+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament; I organizuar ne 5 dhoma 2 tualete; Ka siperfaqe prej 140m2. Eshte e pamobiluar. Kati :3 Adresa: Tek unaza e...

   • TypeApartment
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Ish Ekspozita

   ,

   €850

   Jepet me qera ose shitet dyqan; Ka siperfaqe prej 126m2. E kompletuar per cdo lloj biznesi,me tualet; Kati 0; Ne rruge kryesore; Cmimi: 900.00...

   • TypeAmbjent
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Oxhaku

   ,

   €250

   Jepet me qera ose shitet dyqan; Ka siperfaqe prej 120m2. e kompletuar per market,me tualet,i pershtatshem per cdo lloj biznesi me hipoteke Cmimi: 300...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Rruga E Durresit

   ,

   €350

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe prej 74 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje +kuzhine , banjo; Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Vilë, Rruga E Dibrës

   ,

   €550

   Jepet me qera 1+1 kati pare i nje vile 2 katshe; Ka siperfaqe 110m², 160m² bashke me oborrin; Ky ambient mund te perdoret edhe...

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €520

   Jepet me qera 2+1; Ndodhet ne katin e pare direkt siper bizneseve, i nje pallati 6 katesh, me ashensor , pallat i ri ,i...

   • Type2+1, Ambjent
  • Qira
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €400

   Jepet me qera 2+1; Ka siperfaqe 108 m²; Kati i 10 i nje pallati 11 katesh, me ashensor, pallat i ri; Eshte e organizuar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Tregu Eletrik

   ,

   €250

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 60 m2 E organizuar ne 2 dhoma gjumi, banjo, 1 dhome ndenje+kuzhine Eshte e mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €350

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka nje siperfaqe prej 80m2; Ndodhet ne katin e 5, pallat egzistues. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Kavajës

   ,

   €2,900

   Jepet ambient 3 katesh per biznes me qera; Ka siperfaqe te pergjithshme 290m². Eshte e organizuar ne 3 kate, kati i pare dhe i...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €150

   Jepet ambient zyre me qera; Ka siperfaqe 21m². Eshte e organizuar ne nje zyre + banjo + ballkon; Adresa:Kompleksi Magnet ,21 dhjetori; Cmimi: 150euro/TOTALMuaj.

   • Type2+1, Ambjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Don Bosko

   ,

   18000 €150

   Jepet ambient per biznes me qera; Ka siperfaqe 22m²; Eshte e organizuar ne nje dhome + banjo; Adresa: Don Bosko; Cmimi: 180 mije leke.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Kompleksi Dinamo

   ,

   €175,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 100m²; Kati i 3 te nje pallati i ri ,i mirmbajtur ,me ashensor. Eshte i organizuar ne 1 sallon...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Brryli

   ,

   €75,000

   Shitet apartament 2+1+2 ballkone; Ka siperfaqe 105m², (neto 97 m² ); Kati i 6 (i fundit),i mirmbajtur ,pa ashensor; Eshte e organizuar ne 3...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €380

   Jepet me qera 1+1 pallat ekzistus; Ka siperfaqe 60 m²; Ndodhet nw katin e 4. Eshte e organizuar ne 2 ambiente , dhome ndjenje+...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €500

   Jepet apartament me qera 3 +1+2 ( tualet)+ 1 ballkon; Aparameti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh (2...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Tregu Elektrik

   ,

   €200

   Jepet apartament 1+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 57 m2; E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi,banje; Eshte e mobiluar; Adresa: Rr “Sali...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Don Bosko

   ,

   €300

   Jepet apartament 1+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 75 m2; E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi,banje; Eshte e mobiluar; Adresa: Don Bosko. ...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Bllok

   ,

   €700

   •Jepet me qera dyqani; •Ka siperfaqe prej 60 m2; •2 tualete; •E pershtatshme per cdo biznes; •Ndodhet ne katin e 2; •Adresa:” Rruga Ibrahim...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Zyra, Selitë

   ,

   €250

   •Jepen me qera 3 ambjente pune+1 banjo+ verande. • 80 m2 ne total •E mobiluar •Cmimi: 250€/muaj e gjithe zyra. Rruga: Blloku i vilave...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €450

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 86 m2; E organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 dhome ndenje+kuzhine; Eshte e...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €350

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 75 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + guzhine, banjo....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   ,

   32000 €280

   Jepet me qira apartament 1+1; Ka sipefaqe 50 m² ; E mobiluar. Kati i pare i nje shtepie private I organizuar ne nje dhome...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, 21 Dhjetori

   ,

   70000 €1,000

   Jepet ambjent me qera, per lokal ,klinike dentare ose call center. Ambienti ka nje siperfaqe prej 120m2. Ndodhet perballe konvikteve te inxhinierise, ne kat...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Kopshti Zoologjik

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 1+1; I mobiluar shume mirë; Pallatii ri me ashensor; Ka ballkon te madh; Çmimi: 350 euro; Adresa: Kopshti Zoologjik.

   • Type1+1, Apartment
  • Qira Shitje
   Ambient, Vasil Shanto

   ,

   €350

   Shitet / jepet me qera ambient; Ka nje siperfaqe prej 40 m2 neto. Eshte e organizuar ne 2 dhoma , banjo. Eshte bosh. Mund...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €300

   Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri; Ka siperfaqe 55 m2, kati i katert me ashensor ,mobilim i ri Cmimi :300 € Adresa:...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Komuna E Parisit

   ,

   €350

   Jepet apartament me qera 1+1; E organizuar me 2 ambjente , 1 banjo , 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe nje ashensor. Ndodhet...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Fakulteti I Mjekësisë

   ,

   €68,000

   Jepet apartament ne shitje i pershtatshem per 3+1 e organizuar nga nje dhome gjumi,guzhine,dy dhoma dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te. Ndertimi...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Klinike Dentare, Astir

   ,

   €1,000

   Shitet ose jepet me qera biznesi. Ambieni ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe eshte e kompletuar si klinike dentare, me paisje dhe materiale...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €67,000

   Apartament per shitje ne rrugen 3 Deshmoret, Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 , pallati eshte 9 katesh. Ka nje siperfaqe totale 112...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €1,800

   Jepet me qera ambient biznesi 110 m2 Kati 2, rruga kryesore; Çmimi: 1800 € muaj Adresa: 21 dhjetori.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   Tirane,

   30000

    Jepet me qera, apartamenti 1+1 Ka sipërfaqe: 50m2; Është pjeserisht i mobiluar por i ka me kryesoret; Ndodhet ne katin e parë; Çmimi: 300...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Bllok

   Tirane,

   €350

   Jepet apartment me qira 1+1 Është e organizuar nga nje dhome gjumi ,nje sallon i perbashket me guzhinen; Ndodhet ne katin e nente; E...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Sheshi “wilson”

   Tirane,

   €550

   Jepet me qera apartament 2+1; Siperfaqe: 100m2. I mobiluar dhe në gjendje shume te mirë. E shtruar me parket. Ndodhet në katin e 6....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Laprakë, 3+1

   Tirane,

   €350

   Jepet apartament me qira 3+1+2 (pjese e nje vile 2 kateshe). Ndodhet ne katin e dyte. Siperfaqe: 120m katror , e mobiluar. E shtruar...

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Dibrës

   Tirane,

   €48,000

   OKAZION! Shitet apartament 2+1. I mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë. E shtruar me parket. Ndodhet në katin e 5, nuk ka ashensor....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Astir, 2+1

   Tirane,

   €450

   Jepet me qera super apartamenti i mobiluar modern. 2+1 me sipërfaqe 120m2. E gjithë hapësira e shtruar me parket. Kati i tretë. Adresa: Astir....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Rruga E Kavajës, 2+1

   Tirane,

   €400

   Jepet me qira apartament 2+1. Ndodhet ne katin 3 pallat ekzistues. Sipërfaqja: 78m2. Çmimi: 400euro. Adresa: Rruga e Kavajes.

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Rruga E Kavajës, 1+1

   Tirane,

   €300

   Jepet apartament me qera . Apartamenti eshte 1+1 . Ka nje siperfaqe prej 67 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , banjo...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Yzberisht

   Tirane,

   €42,000

   Shitet apartament 1+1. Ka nje siperfaqe prej 56,5 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 ballkon , banjo, dhome ndenje +...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Delijorgji, 2+1

   Tirane,

   €400

   Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete. Kati 6 pallati ri me 2 ashensor. Mobilimi bashkekohor dhe sipërfaqja 120m2. 📍Adresa: Rruga e Kavajës, prane...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Rruga E Kavajes, 3+1+2

   Tirane,

   €300,000

   Shitet apartament 3+1+2 tek rruga e kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 209 m2 , 15 m2 shkalle. Eshte e organizuar ne 3 dhoma...

   • TypeApartment
  • Qira
   Rruga E Kavajës, 1+1

   Tirane,

   32000

   Jepet apartamet me qera 1+1. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 . Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , banjo , dhome ndenje +...

   • Type1+1, Apartment