+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent

Edison Marqeshi

  • Qira
   Ambient Per Zyra, Uet

   ,

   €400

   Jepet me qera ambient per zyra; Ambjenti eshte i organizuar ne 3 dhoma, me dy tualete, i shtruar me parket; Ndodhet ne katin e...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Astir

   ,

   €240

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon; Ka...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Fresk

   ,

   €88,000

   Shitet apartmenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon, Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Parku

   ,

   €300

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Durresit

   ,

   €115,000

   Shitet apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon; Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Bulevardi Zogu I

   ,

   €250

   Jepet me qera garsoniere; Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, totalisht e investuar; Çmimi: 250€; Adresa: Bulevardi Zogu I, mbrapa Ministrise...

   • TypeGazonjere
  • Shitje
   2+1, Don Bosko

   ,

   €121,000

   Shitet apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone; Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Kopshti Zoologjik

   ,

   €143,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 114 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Pazari I Ri

   ,

   €134,000

   OKAZION! Shitet apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone; Ka nje...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Vilë, Gjiri I Lalëzit

   ,

   €550

   Jepet me qera vile verore; Kati i pare i viles, me 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe ambjent ndenje dhe 1 tualet, me oborr goxha...

   • TypeVile
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €115,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 92 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Per Zyra, “hilton”

   ,

   €600

   Jepet me qera ambient per zyra; Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, me 2 tualete dhe 1 ballkon; Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2;...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Delijorgji

   ,

   €340

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine dhe 1 tualet; Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Zyre, 21 Dhjetori

   ,

   €150

   Jepet me qera ambient per zyre; Ka nje siperfaqe prej 28 m2, Ambienti ndodhet ne katin e 2; Çmimi: 200 mije leke. Adresa: 21...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient, Harry Fultz

   ,

   €420

   Jepet me qera ambient; Ka nje siperfaqe prej 100 m2; I organizuar me 3 dhoma goxha te medha, kati i 2-te. Çmimi: 500 mije...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €110,000

   Shitet apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon; Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Ambient Biznesi, Kontakti

   ,

   €57,000

   Shitet ambient biznesi; Ka nje siperfaqe totale prej 62,3 m2, Ambjenti ndodhet ne katin 0; Me nje fasade xhami me mundesi te mire reklamimi;...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Stadiumi Dinamo

   ,

   €85,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 63 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €900

   Jepet me qera ambient biznesi; Ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2, ambjente te medha, 4 ambjente gjithsej, 2 tualete, 1 ambjent per kuzhine;...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Liqeni I Thatë

   ,

   €107,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 98.65 m2 me nje planimetri mjaft te rregullt; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Liqeni Artificial

   ,

   €300

   Jepet me qera apartamenti 1+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon me...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Laprakë

   ,

   €20,000

   Shitet Biznesi; Bar Caffe Fast Food; Ka siperfaqe ambienti i brendshem 38 m2 me parket; Ambienti i jashtem 30m2; Me nje xhiro ditore 150...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient, Rruga E Kavajës

   ,

   €1,080

   Jepet ambienti me qera; Ambienti eshte i organizuar ne dy hyrje, njera pjese eshte 105 m2 dhe pjesa tjeter eshte 165 m2; Eshte perdorur...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Oxhaku

   ,

   €85,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka siperfaqe prej 98m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €279,000

   Shitet apartamenti 3+1+3; Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 3 tualete (2 personale dhe 1 i perbashket),...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, “harry Fultz”

   ,

   €500

   Jepet me qera ambient biznesi; Ambienti ka nje siperfaqe prej 93 m2; Ndodhet ne katin e pare; I pershtatshem per cdo lloj biznesi.  Çmimi:...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   1+1, Kodra E Diellit

   ,

   €70,000

   Shitet apartamenti 1+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon. Ka nje siperfaqe...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €320

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kushine dhe dhome ndenje dhe nje tualet; Apartamenti eshte i...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Qendër

   ,

   €300

   Jepet me qera ambient open space; Ambienti ka nje siperfaqe prej 80 m2, aktualisht eshte i ndare ne dy sallone te medha, por qe...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €78,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka nje siperfaqe prej 78.8 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 dhome ndenje dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €90,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka nje siperfaqe prej 90.8 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 dhome ndenje dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €700

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 76 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje dhe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Qendër

   ,

   €800

   Jepet me qera ambient biznesi open space; Ambienti ka nje siperfaqe prej 67 m2, me dy tualete ne katin e 4. Çmimi: 800€; Adresa:...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone; Ka nje siperfaqe prej 122 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine dhe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Don Bosko

   ,

   €350

   Jepet me qera apartamenti 1+1; Ka siperfaqe prej 77 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka nje...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone; Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri; Apartamenti eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €60,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 62 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe kuzhine, 1 tualet...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Laprakë

   ,

   €450

   Jepet me qera ambient biznesi; Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2; I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti; Çmimi: 500 mije leke. Adresa: Laprakë.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Rruga E Durresit

   ,

   €450

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me ballkone ne te dyja dhomat, 1 kuzhine dhe 1 tualet;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €350

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet; Apartamenti ndodhet ne katin...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Astir

   ,

   €50,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka nje siperfaqe prej 64 m2; Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi me ballkon dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Komuna E Parisit

   ,

   €250

   Jepet me qera apartamenti 1+1; Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, “golden Park”

   ,

   €300

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon; Cmimi: 350...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €89,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe totale prej 101 m2; Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, tualet dhe nje...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   4+1, Liqeni I Thatë

   ,

   €295,000

   Shitet apartamenti 4+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, sallon, nje ambjent gatimi me vete, 3 tualete, me kondicioner ne cdo dhome...

   • TypeApartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €85,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka nje siperfaqe prej 118 m2 bruto; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Xhamllik

   ,

   €125,000

   Shitet apartamenti 2+1+2; Ka nje siperfaqe prej 114 m2; I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Don Bosko

   ,

   €65,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka nje siperfaqe prej 65.5 m2; Ka hipoteke; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Don Bosko

   ,

   €132,000

   Shitet super apartament 2+1+1 ballkon; Ka siperfaqe 106m2; Apartamenti eshte i mobiluar luks ne kushte tejet bashkekohore; Orientimi: Lindje; Ndodhet ne katin e 3...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Qendër

   ,

   €257,500

   Shitet apartamenti 2+1 ne qender te Tiranes; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome ndenje qe mund...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, tualet dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Tipologji Duplexi, Kopshti Botanik

   ,

   €155,000

   Shitet duplex; Ka siperfaqe 219 m2; Ne katin e pare ndodhen, kuzhine+dhome ngrenje, dhome ndenje, nje tualet dhe nje dhome per depo, ndersa ne...

   • TypeApartment
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh 2+1, Kopshti Botanik

   ,

   €75,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka siperfaqe prej 79 m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje dhe nje verande; Ndodhet ne katin...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh 1+1, Kopshti Botanik

   ,

   €68,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka siperfaqe 55.5m2; Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine,tualet dhe nje ballkon; Ndodhet ne katin e...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €75,000

   Shitet apartamenti 2+1+1 tualet dhe 1 ballkon; Ka siperfaqe 85 m2 i mobiluar; Ka hipotekë; Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, pallati eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Astir

   ,

   €47,000

   Shitet apartamenti 1+1; Apartmenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje + kuzhine me nje hapesire goxha te madhe dhe nje ballkon;...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €85,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 100 m2 bruto 91.5 neto; Ka dy dhoma gjumi 2 tualete dhe nje kuzhin te bollshme; Apartamenti ka hipotekë;...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €110,000

   Shitet apartmenti 2+1+2 ballkone dhe nje garazh; Ka nje siperfaqe totale prej 109 m2; Apartmenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje,...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Duplex, Kopshti Botanik

   ,

   €250,000

   Shitet duplex; Ne katin e pare ndodhen, kuzhine+dhome ngrenje, dhome ndenje, nje tualet dhe nje dhome per depo, ndersa ne katin e dyte ndodhen...

   • TypeApartment
  • Shitje
   3+1, Jordan Misja

   ,

   €75,000

   Shitet apartamenti 3+1 tek rruga Jordan Misja.; Apartamenti ndodhet ne ktin e 3, ne nje pallat 4 katesh, i shtruar i gjithi me parket,...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Bllok

   ,

   €600

   Jepet me qera apartamenti 2+1 ne bllok,ngjitur me Carlsberg-un. Apartmenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje dhe 1 tualet;...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Yzberisht

   ,

   €53,000

   Apt 1+1 i pershtatur 2+1+ballkon; Sip 67,5 m2, faqet e jashtme veshje kapote, i mobiluar, me hipoteke dhe i rivleresuar. Ndodhet ne katin e...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €75,000

   Shitet apartamenti 2+1+2; Ka siperfaqe 93 m2 te pergjithshme. Pallati eshte i pajisur me ashensor; Apartamenti eshte ne katin e 4 banim me orientim...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €89,000

    Shitet apartament 2+1. Siperfaqja: 104 m2; Pozicion shume i mire qe i bie dielli pergjate gjithe dites; E mobiluar moderne dhe bashkekohore; Dritaret jane...

   • Type2+1, Apartment