+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   ,

   35000 €280

   Jepet me qera nje apartment 1+1; Ka siperfaqe totale 60 m2,e organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen. Ndodhet ne katin...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Fresk

   ,

   €60,000

   Jepet nje apartment ne shitje 2+1; Ka siperfaqe totale 99.7 m2 bruto; Eshte e organizuar nga nje sallon i perbashket me guzhinen,dy dhoma gjumi,dy...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Stacioni I Trenit

   ,

   28000

   Jepet me qera nje apartment 1+1; Ka siperfaqe totale 60 m2; E organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen dhe nje...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Allias

   ,

   20000

   Jepet me qera nje apartment 3+1 Ka  siperfaqe totale 110 m2,e organizuar nga tre dhoma gjumi,nje sallon ,guzhine ne nje ambient te vecante. Ndodhet...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Selitë

   ,

   35000

   Jepet apartment me qera 2+1 Siperfaqe 100 m2; E organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,dy tualete, nje oborr. Ndodhet ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €500

   Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen, ka nje ballkon dhe nje verande. Ndodhet...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rr. E Kosovarëve

   ,

   €400

   Jepet apartment me qera 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,dy tualete dhe nje ashensor. Ndodhet ne katin e trete...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Rruga E Dibrës

   ,

   17000

   Jepet me qera gazoniere per 2 goca ,eshte nje hapsire e vetme ka nje guzhine,nje tualet ,ndodhet ne nje shtepi private.Ka drite natyrale gjate...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi, Kinostudio

   ,

   30000

   Jepet me qera nje ambient biznesi, eshte e organizuar nga nje hapsire e madhe, nje tualet.Ndodhet ne ane te rruges,ne katin e pare nga...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Garsoniere, “selaudin Zorba”

   ,

   20000

   Jepet me qera nje gazoniere e organizuar nga nje dhome gjumi dhe nje ambient guzhine. Ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private....

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Elbasanit

   ,

   20000

   Jepet me qera nje apartment 1+1,e organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen.Ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private,ka verande. Ka...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Gasoniere, Kompleksi “grand”

   ,

   18000

   Jepet me qera nje gasoniere, e organizuar nga nje hapsire me kater krevate ,nje guzhine dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e pare,pallat egzistues. Ka...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €300

   Jepet me qera apartmenti 1+1,e organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen. Ndodhet ne katin e trete ,pallat egzistues. Ka drite...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Vasil Shanto

   ,

   €95,000

   Jepet ne shitje nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen ,nje verande e madhe dhe 2 tualete....

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   4+1, “tajvani”

   ,

   €325,000

   Jepet ne shitje nje apartment 4+1 e cila mund te perdoret dhe per ambjente zyrash. Eshte e organizuar nga 5 hapesira dhe dy tualete....

   • TypeApartment
  • Qira
   3+1, Komuna E Parisit

   ,

   €450

   Jepet apartment me qera 3+1,eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi,nje sallon,nje guzhine ne hapesire te vecante ,ballkon. Ndodhet ne katin e dyte banim,pallat...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €350

   Jepet me qera apartmenti 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,ballkon. Ndodhet ne katin e katert banim,pallat egzistues; Ka drite...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Liqeni

   ,

   €400

   Jepet apartment me qera 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon,nje guzhine ne hapsire te vecante dhe nje verande te madhe. Ndodhet ne katin...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Bllok

   ,

   €800

   Jepet me qera nje ambient biznesi e organizuar nga nje hapsire ndodhet ne katin e trete nga toka. Ka pamje direkt nga rruga kryesore,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Bllok

   ,

   €500

   Jepet me qera nje ambient biznesi,eshte e organizuar nga nje hapsire,me dy dritare te medhaja qe bejn qe te kete drite natyrale gjate gjithe...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   1+1, Irfan Tomini

   ,

   €59,000

   Jepet apartment ne shitje,1+1 e organizuar nga nje dhome gjumi ,nje sallon i perbashket me guzhinen,ka ballkon te madh,ndodhet ne katin e trete,pallatet e...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Myslym Shyri

   ,

   €400

   Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte i pershtatshem dhe per zyre. Eshte i organizuar nga dy dhoma dhe guzhine.Ka ndricim natyral gjate dites ,dyshemeja...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Kodra E Diellit

   ,

   €350

   Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon dhe nje guzhine ,ndodhet ne katin e pare. Ka ballkon dhe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Alidem

   ,

   €350

   Jepet apartament me qera, eshte 2+1,e organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon me hapesir,guzhina ne ne ambjent te vecuar ,ballkon te madh. Ka...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Don Bosko

   ,

   €500

   Jepet apartment me qera, eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me guzhinen, 1 ballkon i madh tek dhoma e gjumit,...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Libri Universitar

   ,

   €160,000

   Jepet apartment ne shitje 3+1,e organizuar nga tre dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen,ka dy ballkone njeri ne sallon dhe tjetri tek dhoma...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Shkolla E Baletit

   ,

   35000

   Jepet apartment me qera 1+1; Ështe e organizuar nga 1 sallon,guzhine e perbashket me sallonin,1 dhome gjumi,1 tualet; Ndodhet ne katin e 6.Secila hapesire...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Vilë 3-katëshe, Laprakë

   Tirane,

   €250,000

   Jepet ne shitje 1 vile me tre kate ,ne katin e pare ndodhet nje bodrum ku mund te vendosen 2 makina, ka dy dhoma...

   • TypeVile
  • Shitje
   3+1, Tregu Elektrik

   Tirane,

   €80,000

   Jepet nje apartment ne shitje 3+1 e organizuar nga tre dhoma ,nje guzhine e vecuar,nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar, ndodhet ne...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Posta Qendrore

   Tirane,

   €450

   Jepet me qera apartmenti 1+1 E organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen. Ndodhet ne katin e pare banim. Çdo ambient...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Oxhaku, 2+1

   Tirane,

   €82,000

   Jepet nje apartment ne shitje 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen ,ballkon ne dhomat e gjumit. Ndodhet ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Kodra E Diellit, Duplex

   Tirane,

   €900

   Jepet apartment duplex me qera,eshte e organizuar nga tre dhoma gjumi, nje sallon,1 guzhine dhe dhome ngrenie ne hapesire te vecante,2 tualete dhe ballkon....

   • TypeDupleks
  • Qira
   Astir, 2+1

   Tirane,

   30000

   Jepet me qera apartmenti 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi,1 sallon i lidhur me guzhinen. Ndodhet ne katin e gjashte,pallat i ri me ashensor....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Mine Peza, 2+1

   Tirane,

   35000

   Jepet me qera apartmenti 2+1,eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 sallon,1 guzhine ne ambient te ndare,2 tualete dhe 1 ballkon.Ka ndricim natyral gjate...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Don Bosko, 2+1

   Tirane,

   €350

   Jepet me qera apartmenti 2+1,e organizuar nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon ,1 guzhine e vecuar,2 tualete dhe 1 ballkon. Ka ndricim natyral gjate...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Rruga E Durresit

   Tirane,

   €1,500

   Jepet me qera ambient biznesi, eshte e organizuar nga nje hapsire e madhe,1 tualet. Eshte ne nje pozicion teper favorizues,ka dritare qe ofron ndricim...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Selitë, 2+1

   Tirane,

   €400

   Jepet me qera apartmenti 2+1,e organizuar nga dy dhoma gjumi, 1sallon te lidhur me guzhinen ,1 tualet, ka oborr. Ndodhet ne katin e pare te...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Myslym Shyri

   Tirane,

   €210,000

   Jepet apartment ne shitje, 1+1 duplex, eshte e organizuar nga 2 ambiente ,me 2 dhoma ,2 salle ,1 guzhine ne hapsire me vete,2 tualete...

   • TypeDupleks
  • Qira
   Myslym Shyri

   Tirane,

   €400

   Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte i pershtatshem dhe per zyre.Eshte i organizuar nga dy dhoma dhe guzhine. Ka ndricim natyral gjate dites ,dyshemeja eshte...

   • TypeApartment
  • Qira
   Brryli

   Tirane,

   €300

   Jepet apartment me qera, eshte 1+1 ,e organizuar nga 1 dhome gjumi, sallon ,guzhine,ka ballkon.Ndodhet ne katin e dyte banim.Eshte e pajisur me kondicioner...

   • TypeApartment