+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   1+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 67 m2; Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo; Kati...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €450

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 103 m2 . Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkone...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Tregu Eletrik

   ,

   35000 €300

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe prej 76 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje +kuzhine , banjo. Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Brryli

   ,

   30000 €250

   Jepet apartamet 1+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 83 m2. Eshte e organizuar ne dhome ndenje + guzhine , banjo , ballkon ,...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Delijorgji

   ,

   €250

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 80 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo. Eshte...

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   ,

   32000 €260

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 55 m2. Eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , dhome gjumi. Eshte e...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   30000 €250

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 100 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo ,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Grandi

   ,

   €180

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 65 m2 . Eshte e organizuar ne dhome ndenje+guzhine , banjo , dhome gjumi. Eshte e...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Don Bosko

   ,

   €370

   Jepet apartament me qera 3+1; Ka siperfaqe prej 120 m2. Eshte e organizuar ne korridor hyres , ambient gatimi te vecuar , dhome studimi/relax...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 97 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + guzhine , banjo....

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 85 m2. Eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , 2 dhoma gjumi. Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 2+1; Siperfaqe prej 87 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + guzhine , banjo; Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   20000 €160

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 86 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Bllok

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2, kati 5, pallat ekzistues, pa ashensor. Ofrohet I mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e reja,...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Alidem

   ,

   €83,000

   Shitet apartament 2+1+2; Ka nje siperfaqe prej 90.2 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo , dhome ndenje + guzhine....

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €59,000

   SHITET apartament 2+1; Ka siperfaqe prej 73.1 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 ballkone ,banjo , dhome ndenje +guzhine. Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Kosovarëve

   ,

   €350

   Jepet apartament me qera 1+1; Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 . Eshte e organizuar ne 2 ballkone ( ne secilin ballkon ka...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   30000 €250

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe prej 90 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 banjo , dhome ndenje +guzhine...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Rruga E Durrësit

   ,

   35000 €290

   Jepet ambient me qera; Ka siperfaqe prej 50 m2. Eshte e organizuar ne dy hapsira te medha dhe 1 banjo. I pershtatshem per cdo...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   3+1, 21 Dhjetori

   ,

   €98,000

   Shitet apartament 3+1+2; Ka nje siperfaqe prej 95 m2. Eshte e organizuar ne , ambient gatimi , salle ngrenie , sallon ndenje , 1...

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Liqeni I Thatë

   ,

   €141,000

   Shitet apartament 2+1; Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka siperfaqe totale 150.9 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne : 2 dhome...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Tregu Elektrik

   ,

   €88,000

   Shitet apartament 2+1; Apartamenti ka nje siperfaqe prej 109 m2 neto . Apartamenti ndodhet prane shkolles Mihal Grameno. Eshte i orientuar nga Jug Lindje...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Rr. E Kavajës

   ,

   23000 €190

   Jepet grasoniere; Ka nje siperfaqe prej 25 m2. Eshte e organizuar nje dhome dhe banjo. Eshte e mobiluar . E shtruar me parket; Kati...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   1+1, Rr.5 Maji

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka nje siperfaqe prej 87 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje + guzhine, banjo. Eshte...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Kinostudio

   ,

   18000 €145

   Jepet grasoniere me qera. Ka nje siperfaqe prej 30 m2; Esht e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo; Kati 1; Adresa: Rruga Aleksander...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   1+1, Vasil Shanto

   ,

   35000 €200

   Jepet apartament me qera 1+1. Ka nje siperfaqe prej 86 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €370

   Jepet apartament 2+1 me qera; Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje + guzhine...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Stacioni I Trenit

   ,

   30000 €250

   Jepet apartament 1+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 60 m2 . Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje +guzhine ,...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Vilë, Pranë Teg

   ,

   €145,000

   Shitet vile; Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i...

   • TypeVile
  • Qira
   2+1, Don Bosko

   ,

   €380

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka nje siperfaqe prej 85 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , guzhine + dhome ndenje ,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21

   ,

   20000

   Jepet ambient biznesi me qera; Ka nje siperfaqe prej 15 m2. Cmimi: 200 mij lek/muaj. Adresa: 21 dhjetori.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Zyrë, Rruga Elbasanit

   ,

   €1,000

   Jepet ambient me qera; Ambienti eshte 2 katesh , brenda nje vile 2 kateshe, vile private + vend parkimi. E pershtatshme per zyra ,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €450

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka nje siperfaqe prej 140 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , banjo , verande , dhome...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Bllok

   ,

   €200,000

   Shitet apartament 3+1+2 Apartamenti ka nje siperfaqe prej 148 m2. Eshte e organizuar ne 2 banjo, 2 ballkone , 3 dhoma gjumi, dhome ndenje...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   40000

   Jepet ambient biznesi me qera. Ka nje siperfaqe prej 100 m2. Eshte e pershtashme per biznese, farmaci etj. Adresa: Mbrapa Globe, Rruga Vace Zela....

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, “5 Maji”

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe prej 65 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, banjo , dhome ndjenje +guzhine. Eshte i...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Astir

   ,

   23000

   Jepet apartament 1+1 me qera. Ka siperfaqe prej 100 m2. E organizuar ne dhome gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo. Eshte e mobiluar,...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Komuna E Parisit

   ,

   €450

   Jepet apartament 3+1 me qera. Ka siperfaqj prej 94 m2; Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 ballkone, dhome ndenje +guzhine ,...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Komuna E Parisit

   ,

   €350

   Jepet dyqan me qera Ka nje siperfaqe prej 47 m2. E organizuar ne 2 hapsira te medha dhe 1 banjo. Adresa: Komuna e parisit,...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €120,000

   Shitet apartament 2+1+2 Apartamenti ka siperfaqje prej 114 m2 bruto , 102 m2 neto. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Vasil Shanto

   ,

   4000

   Shitet/qera dyqan. Ka siperfaqje prej 40 m2; E organizuar ne 1 banjo dhe hapsire e madhe; Me hipotek; Kati 1; Cmimi per shitje: 80...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambient Biznesi, Vasil Shanto

   ,

   €2,800

   Shitet / qera dyqan . Ka nje siperfaqje prej 40 m2; Eshte e organizuar ne 1 banjo dhe dhome te madhe; Kati: 1 Cmimi...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   3+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €125,000

   Shitet apartament 3+1+2 Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2; Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkone ,...

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €95,000

   Shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqje prej 104 m2. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 banjo, 2 ballkone, dhome ndenje + guzhine. Orjentimi...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €110,000

   Shitet apartament 2+1+2; Apartamenti ka siperfaqe 160 m2. Me nje verande prej 60 m2; Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajes

   ,

   32000

   Jepet apartament 2+1 me qera Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 banjo , 2 ballkone , 1 korridor te madh dhe...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Kombinat

   ,

   €50,000

   Shitet apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 76 m2-72 m2 neto. Eshte e organizuar ne dhome ndenje + guzhine. 1 dhome gjumi dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €76,000

   Shitet apartament 2+1 Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2; Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 banjo , 1 guzhine dhe 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Alidem

   Tirane,

   €205,000

   Shitet apartament 3+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 185 m2. Eshte e organizuar ne 3 banjo , 3 dhoma gjumi , verande, dhome...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Qendër

   Tirane,

   400

   Jepet apartament 1+1; 📐Ka siperfaqe prej 50 m2. Eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , banjo , dhome ndenje + guzhine. Kati 5...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Stacioni I Trenit

   Tirane,

   €450

   Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,1 sallon te lidhur me guzhinen, 2 tualete,2 ballkone,1 garazh per 2 automjete....

   • TypeApartment