+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent

Ilda Sallufi

  • Qera
   2+1+2 Me Qera, 21 Dhjetori/perball Konvikteve

   ,

   €460

   Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne pallat te vitit 2002 pa ashensor, E pabanuar me pare, Kondicioner me secilen dhome, *ka ballkon ,diell...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1. Kompleksi Mangalem / Ali Demi

   ,

   €56,000

   Shitet super apartament 1+1 *Punime shum cilesore , me sistem kapot dhe izolim termik. Kati i 1 banim , 2 teknik siperfaqa totale :70m2...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1 .bulevardi I Ri/ Rruga Jordan Misja

   ,

   €106,000

   📌Shitet apartament 2+1 Bulevardi i ri, Marga 2.🏙 Sipërfaqe Individuale 78.9 m² Sipërfaqe e Përbashkët 9.2 m² Sipërfaqe e Përgjithshme 88.1m² Kubature e rregullt...

   • Type2+1
  • Qera
   2+1me Qera. Rruga E Barrikadave

   ,

   45000 leke

   Jepet me qera Apartament 1+1 Kati i 3, pallat 6 katesh egzistues siperfaqa: 50m2 Adresa : rruga e Barrikadave, vija e pare e pallateve....

   • Type1+1
  • Qera
   2+1 Me Qera. Rruga Frederik Shiroka

   ,

   €450

   Jepet me qera 2+1 I mobiluar. siperfaqa: 87 m2 Kati 10. Adresa : 21 dhjetori/ Rruga Frederik Shiroka. Çmimi 450€.

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera . Rruga Beasim Alla

   ,

   €300

   Jepet shtepi me qera 2+1 Siperfaqa ; 78 m2 kati i 5 E mobiluar Adresa : rruga Besim Alla cmimi : 300 euro

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. Rruga Frederik Shiroka

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqja: 90 m2 Kati : 7 ,pallat i ri me ashensor E mobiluar Adresa: 21 dhjetori/ Frederik Shiroka (...

   • Type2+1
  • Qera
   2+1 Me Qera. 21 Dhjetori

   ,

   €600

   Jepet me qera apartament 2+1 Kat i 5 banimi Siperfaqa totale : 86 m2 Ndertimi i ri. me mobilim bahkohore adresa : 21 dhjetori/kompleksi...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera Per Zyra. Don Bosko

   ,

   €500

   Jepet me qera 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco apartament bosh per zyra. Kat i 1 Banimi Sip totale : 95.5 m2 Ndertimi i...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. Fabrika E Miellit

   ,

   40000 leke

   Jepet shtepi 2+1 me qera Astir tek fabrika miellit , Siperfaqa: 88 m2 kati 2 pallat i ri .e mobiluar super, Cmimi :400 mije...

   • Type2+1
  • Qera
   Ambjent Me Qera. Rruga Hoxha Tahsim

   ,

   €350

   Jepet ambient me qera tek rruga Hoxha Tahsim, buze rruge siprfaqa : 40 m2. Cmimi 350 euro i diskutueshem.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera. Rruga Faik Konica

   ,

   €600

   Jepet me qera Apartament 2+1 Kati:11 jo kati fundit E mobiluar Preferohen të huaj Rruga:Faik Konica , pas stadiumi AIR Albania Çmimi: 600€

   • Type2+1
  • Qira
   1+1 Me Qera. Rruga Frosina Plaku

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 1+1 shume mire e mobiluar, siperfaqa: 74 m2 kati  i 5 ,pallati ri me ashensor. cmimi : 500 euro i...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. Don Bosko

   ,

   €750

   Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo Adresa :tek kompleksi Fiore Di Bosco/ don Bosko kati i  5 i pabanuar me pare. I mobiluar ne...

   • Type2+1
  • Qera
   2+1 Me Qera.rruga E Dibres/selvia

   ,

   €500

   *Jepet me qera apartament 2+1 *Siperfaqa:111m² *Kati:7 me ashensor *Rruga e Dibrës tek Aldent *Me kondicioner *E kompletuar *Cmimi:500€

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent. Bulevardi Zogu I 1

   ,

   €850,000

   Shitet ambjent me hipotek, Tek bulevardi zogu i 1 ne fillim te rruges“Haxhi Hysen Dalliu” Sip totale :350M2, 2 banjo, Kati 1 240 m2...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera. Tek Liqeni

   ,

   €1,500

   Jepet me qera lokal “SHTEPIA E BARDH” Tek liqeni Siperfaqa:200M2 Totalisht i kompletuar Me klientel të ngritur prej vitesh Cmimi:1.500€

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera. Rruga E Kavajes

   ,

   €500

   Jepet me qera ambjent biznesi i pershtatur si duplex mund te perdoret per zyra, dyqan rrobash edhe shume lloje biznesi Kati:0 Secili kat ka...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1 Me Qera. Yzberisht

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqja:100 m² Kati : 5 ( me ashensor) E mobiluar Adresa: Yzberisht Cmimi:300 €  

   • Type2+1
  • Qira
   1+1 Me Qera Per Zyra. Rruga Cameria

   ,

   €400

   Jepet me qera ambjent 1+1 tek tregu Cam ,rruga Cameria tek posta qendrore,jepet vetem per zyra Siperfaqa: 56 m2, pjeserisht i mobiluar, kati i...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1 Mqe Qera.tek Rezidenca Mandarine Teg.

   ,

   €6,500

   Jepet me qera 1+1 Rezidence Tek Rezidenca Mandarine TEG. siperfaqa 70 m2 dhe me verande 70 m2. I pa banuar me pare. Me vend...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Ferit Xhajko

   ,

   €80,000

   Shitet apartament 2+1 Kati:1 Siperfaqa:80m² Pallat egzistues Me certifikatë pronësie të rregullt Rruga : Ferit Xhajko Cmimi:80.000€

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. Ish Ekspozita

   ,

   €650

   Jepet me qera per zyre ose apartament banimi Super apartament tek Ekspozita Shqiperia sot, kati i fundit ,( me tarracen te izoluar se fundmi...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent.don Bosko

   ,

   €45,000

   Shitet ambjent siperfaqa: 37.5 kati 0 cmimi/m2 : 1200 euro/m2 adresa : Don Bosko

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1 Me Qera. Rruga E Durresit

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1 Sip: 50-55 M2 Kati: 5 ( pallat ekzistues) I mobiluar Adresa: Rr. Durresit perballe ambasades Polake Cmimi: 300 euro

   • Type1+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera. Rruga Stavri Themeli

   ,

   60000 leke

   Ambjente me qera siperfaqa : 65 m2 kati 0 Adresa : Rruga Stavri Themeli, Ish parku i autobuzave,perballe kompleksit Delijorgji, cmimi : 60.000 leke

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera. 21 Dhjetori

   ,

   €530

   Super apartament luksoz Jepet me qera 2+1 Tek 21 dhjetori (tek fakulteti inxhinierisë) siperfaqa :80m² Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Per Zyra. Bllok/stadiumi Dinamo

   ,

   €500

   Jepet zyre me qera ne bllok, tek stadiumi Dinamo , Kati perdhe , pallat ekzistues , komplet e rinovuar e mobiluar . E pershtatshme...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1 Me Qera. 21 Dhjetori

   ,

   €430

   Super apartement luksoz : Jepet me qera 1+1 tek 21 dhjetori ( tek fakulteti i inxhinierise se ndertimit ) perballe konviketeve te inxhinierise ....

   • Type1+1
  • Qira
   2+1 Me Qera Per Zyra.rruga Panorama

   ,

   €650

   Jepet apartament me qera, per zyra.jo call center siperfaqa 126 m2 total ka 2 tualete, 2 ballkone. kati 2 Ap ndodhet te rruga .Panorama,...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. Rruga Muhamet Gjollesha

   ,

   €400

   jepete shtepi me qera 2+1,Vile 3 kateshe kati 2 e mobiluar ne menyre bashkohore adresa: rruga Muhamet Gjollesha cmimi : 400 euro.

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera.rruga Dervish Hatixhe

   ,

   €500

   jepet apartament me qera 2+1 kati i 3 siperfaqa :80 m2 adresa : rruga dervish hatixhe/pallati monxart i pa mobiluar,bosh cmimi : 500 euro...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera. 21 Dhjetori

   ,

   €450

   Jepet apartament me qera 2+1 siperfaqa : 100 m2 Kat i 2. I Mobiluar adresa :tek 21 Dhjetori perballe Mondial. Cmimi 450 euro.

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Casa Italia/bolv Oil

   ,

   €97,500

   shitet shtepi 2+1 pallat i ri i sapo perfunduar siperfaqa: 130 m2 kati i 7 adresa : tek casa italia/tek bolv oil cmimi :...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Tek Dogana

   ,

   €94,000

   shitet shtepi 2+1 ne proces ndertimi/ne suvatim siperfaqa: 108 m2 kati i 2 adresa : rruga dritan hoxha/tek dogana cmimi : 870 euro /m2

   • Type2+1
  • Shitet
   2+1 Shitet. Rruga E Dibres

   ,

   €95,400

   shitet shtepi 2+1 ne proces ndertimi/ne suvatim siperfaqa: 106 m2 kati i 2 adresa : rruga e dibres, tek shkolla e bashkuar cmimi :...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent. Elbasan

   ,

   €37,000

   shitet ambjent ne Elbasan siperfaqa : 62 m2 kati i 1 Ka dokumentacion te rregullt, dhe rivlerism nga bashkia Adresa : Elbasan cmimi: 37.000...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet Garsoniere.durres/plepa

   ,

   €35,000

   shitet garsoniere Adresa :Kompleksi Rotondo perball tropikalit, Durres siperfaqa : 55 m2 Kari 7 me dokumentacion te rregullt cmimi : 35.000 euro

   • TypeGazonjere
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Bardhyl

   ,

   €89,000

   Shitet apartament 2+1+2 adresa :  rruga Bardhyl mbrapa gjimnazit Cajupi pa vajtur tek spitali femijeve. Siperfaq :96M2 e mobiluar , kati4 Pallat egzistues Cmimi:...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera . Qytet Studenti

   ,

   €600

   Jepet ambjent me qera per biznese te ndryshme ne qytet studenti, siperfaqa : 250 m2 kati 1 adresa : rruga Pjeter Budi/ qytet studenti...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet 1+1. Unaza E Re

   ,

   €74,000

   shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re, prapa ” Alfa Bank” siperfaqa :87 m2 kati i 2 cmimi/m2 : 850 euro/m2, Shitet me kontrate...

   • Type1+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera.bllok

   ,

   €2,500

   Jepet me qera restorant në Bllok, i kompletuar 100%. Sipërfaqa 180 m2. çmimi 2500€ neto i diskutueshëm

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet Shtepi Private. Kombinat

   shitet,

   €100,000

   shitet shtepi private 1 kateshe ne kombinat me oborre te gjelberuar siperfaqe ndertimi 99m2 siperfaqe trualli :300m2 e mobiluar. cmimi : 100.000 euro me...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent, Rruga Fadil Bodinaku

   ,

   €65,000

   Shitet ambjent tek pallate Insig Sipërfaqa 76m2 kati 1 Rruga Fadil Bodinaku I rivlersuar mund të adobtohet dhe për apartament çmimi :65.000 euro

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera.rruga E Dibres

   ,

   €5,000

   Jepet me qera ambjent me per zyra i pershtateshem per biznese te ndryshme si :call center,zyra marketimi ,IT,administrat ,klinika … siperfaqe : 560m2,ambjent zyrash...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Ambjent Ne Shitje, Rruga E Kosovareve

   ,

   €100,000

   Shitet ambjent per biznese te ndryshme siperfaqa : 37 m2 + nje depo te vogel 3m2 ka oborr para Adresa : rruga e kosovareve,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera.rruga Sami Frasheri

   ,

   €750

   Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne Bllok kati i 6 me ashensor, Siperfaqa; 100m2 I mobiluar ne menyre bashkohore Adresa :Rruga Sami Frasheri....

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera, Ish Ekspozita

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1, Siperfaqa : 70m2 Kati: 2 Pjeserisht e mobiluar, Adresa : Mrapa ish ekspozites shqiperia sot Cmimi :500€

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera, 21 Dhjetori

   ,

   €700

   Jepet me qera Ambjent për zyra 21 dhjetori pas mondialit 83m² Cemimi 700€ Disponon garazh me kosto shtesë

   • TypeAmbjent
  • Qera
   Ambjent Me Qera, Rruga E Barrikadave

   ,

   €2,000

   Jepet ambjent me qera per zyra ose call center, siperfaqa: 200M2 kati i 2, 2 ballkone 2 banjo e paisur me kondicjonera,ndricim, ,ndertim i...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera, Kodra E Diellit

   ,

   €650

   Jepet apartament me qera 2+1 + Veranda e madhe Kati i pare banimi I mobiluar ne menyre bashkohore siperfaqa: 98 m2 Adresa :rezidenca kodra...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1 Me Qera.rruga Qemal Stafa

   ,

   €600

   Jepet me qera super apartament 2+1 Siperfaqja: 92m² Kati: 1 I mobiluar ne menyre bashkohore (Internet dhe dixhitalb per 1 vit te paguar )...

   • Type2+1
  • Shitet
   1+1 Shitet, Rruga E Dibres

   ,

   €42,000

   Shtepi ne shitje 1+1 , Pallat egzistues, Kati6 (shtes) Adresa:rruga e dibres,pran shkolles se bashkuar, Me hipotek. Sip :66m2 Cmimi: 42 000€

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Kongresi I Lushnjes

   ,

   €85,000

   Shitet apartament 2+1 siperfaqa :103 m2 kati i 1 Drejtimi Lindje-Jug. adresa : 21 Dhjetori.Rruga Kongresi i Lushnjes 100 meter poshte Mondialit. Me certifikate...

   • Type2+1
  • Shitje
   Ambjent Ne Shitje, Ish Ekspozita

   ,

   €59,000

   Shitet dyqan , (Bodrum kati -0.5) Sip:26.5 m2+tualet, Me dekumentacion te rregullt, Adresa:ish ekspozita, Cmimi i shitjes:59 000€ i diskutushem.

   • TypeAmbjent
  • Qera
   2+1 Me Qera. Rruga Frederik Shiroka

   ,

   €700

   Jepet apartament me qera: Tek 21 dhjetori afer joenes Tipologjia: 2+1 Siperfaqja neto:110m2 Siperfaqja bruto:130m2 Kati i 3 Mobilimi:i perkryer Cmimi:700€

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Rruga E Kavajes

   ,

   €1,000

   Jepet ambjent me qera: Afer square 21 Siperfaqja 100M2 E pershtatshme per lloje te ndryshmesh biznesesh (jo lokale). Cmimi:1000€

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet Shtepi Private, Astir

   ,

   €159,000

   Shtepi private astir ,me akses ne unazen e re, Raiffaisen bank,njesia bashkiake nr2 , Tipologjia 3+1 Total : 300 metra toke Me oborr me...

   • TypeVile
  • Qera Shitje
   Shitet/qera Vile, Tek Ardeno

   ,

   €1,200

   Vile 3 katshe me qera ose shitet. Adresa:posht spitalit Hygea,tek ardeno.zone e mire. siperfaqa: 140m2 secili kate oborr me gjelberim 350M2 totalisht,e kopletuar,sistem kamerash,arredim...

   • TypeVile
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Astir

   ,

   €500

   Jepet ambient me qera Ambjenti ka nje fasad xhami te madhe per reklamim nga rruga kryesore .Mund te perdoret per klinik,zyra dhe shume lloje...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Astir

   ,

   60000 leke

   Jepet ambjent me qera Kati i pare Buze rruges kryesore Vendodhja:Astir Siperfaqja:125m2 Cmimi:60,000 Lek

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Myslum Shyri

   ,

   €800

   Jepet me qera: Ambjent per zyra,call centre,spa dhe lloje te tjera biznesesh Afer artistit ne myslym shyre Siperfaqja:98M2 2 tualete Cmimi:800€

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Myslym Shyri

   ,

   €650

   Ambjent  Biznesi me qera Ndodhet ne  krah te rruges dhe ka fasad xhami Siperfaqa : 26 m2 1 tualet adresa : rruga myslym shyri...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet 3+1, Laprak

   ,

   €79,000

   Shitet apartment ne laprak •Tek kuptola •Me tipologji 3+1 •1 tualet •Pallat egzistues •Kati i 4 •Cmimi:79,000€

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, Astir

   ,

   €76,300

   Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e astirit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor. Nuk ka pasur probleme asnjeher me lageshtiren...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1, Myslym Shyri

   ,

   €87,000

   Shitet apartament 1+1+ aneks siperfaqa: 60m2, Cmimi: 87.000 mije euro Kati:3 Pallat ekzistues, Dekumentacion te rregullt. Adresa:rruga Myslym Shyri

   • Type1+1
  • Shitet
   2+1 Shitet, Myslym Shyri

   ,

   €98,000

   Shitet apartament 2+1 siperfaqa : 68 m2 Cmimi: 98.000 mije euro, Kati:3 Pallat ekzistues. Dekumentacion te rregullt Adresa:rruga Myslym Shyri

   • Type2+1
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Komuna E Parisit

   ,

   €500

   Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 40m2 Kati 0 ne nje pallat te ri Open space I pershtatshem per zyre, klinike, dyqan, parukeri...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera ,sheshi Willson

   ,

   €500

   Jepet ambient biznesi me qera Siperfaqa 50m2 I pershtatshem per biznese te ndryshme I ndare ne 3 ambiente Kati i 2 me ashensor Me...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Sheshi Willson

   ,

   €350

   Jepet ambient me qera Siperfaqa 40m2 I pershtatshem per shumllojsheri biznesesh Kati 0 Cmimi: 350euro i diskutueshem Adresa : Sheshi Willson

   • TypeAmbjent
   2+1 Me Qera Per Zyra, Rruga Dervish Hatixhja

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, kati i 4 siperfaqa : 80m2 Pallat i ri i sapo përfunduar, Adresa:Rruga Dervish Hatixheja,pran ministris se...

   • Type2+1
  • Qira
   Vile 2-kate Me Qera, Liqeni I Thate

   ,

   €3,000

   Jepet me qera super vile ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes sic eshte liqeni i thate Vila me nje siperfaqe prej...

   • Type2+1
  • Qira Shitje
   Shitet Ose Qera 2+1, Don Bosko

   ,

   €115,000

   Shitet ose jepet me qera super apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosko me siperfaqe 88.5 m2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, Perball Pallatiti Te Sportiti Asllan Rusi

   ,

   €75,000

   Shitet super apartamenti 2+1 perball pallatit te sportit Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar ne bisedime per vendosjen e nje...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1,astir

   ,

   €52,364

   Shitet super apartamenti 1+1 ne zonen e astirit pran vila L 2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor I organizuar...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, Astir

   ,

   89756

   Shitet super apartament 2+1 ne zonen e astirit pran Vila L 2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire adminstruar me ashensor I organizuar...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1, Astir

   ,

   €51,908

   Shitet super apartamenti 1+1 ne zonen e astirit pran vila L 2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor I organizuar...

   • Type1+1
  • Qira
   Ambjent 2+1,ring Center

   ,

   €1,000

   Jepet me qera super ambJenti 2+1 tek pallati i ringut me siperfaqe 130 m2 Shume e pershatatshme per zyra ose banim. Ndodhet ne nje...

   • Type2+1, Ambjent
  • Shitet
   Shitet 1+1, Astir

   ,

   €51,908

   Shitet super apartamenti 1+1 ne zonen e astirit pran vila L 2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor I organizuar...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, Astir

   ,

   €75,240

   Shitet super apartamenti 2+1 ne zonen e Astirit pran vila L 2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor I organizuar...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1,fusha E Aviacionit

   ,

   €120,000

   Shitet super apartamenti 2+1 tek fusha e aviacionit Apartamenti i perket ndertimeve te reja te vitit 2018 , me hipotek. Apartamenti ndodhet ne nje...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1 Banim Ose Zyra, 21 Dhjetori

   ,

   €400

   Jepet me qera apartamenti 3+1 ne zonen e 21 dhjetorit me siperfaqe 104 m2 I pershtatshem per zyre ose banim I organizuar ne :...

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet 1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €67,269

   Shitet super apartamenti 1+1 tek pallatet e alesios tek fusha e aviacionit Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me 2 ashensor Apartamenti...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, 21 Dhjetor

   ,

   €102,391

   Shitet super Apartamenti 2+1 tek pallatet e alesios Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me 2 ashensor. Organizohet ne : 2 Dhoma...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 3+1, 21 Dhjetori

   ,

   €121,788

   Shitet super apartamenti 3+1+2 tek pallatet e alesios. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me 2 ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne...

   • Type3+1
  • Qira
   2+1,yzberisht

   ,

   €350

   Jepet me qera apartamenti 2+1 ne yzberisht. I organizuar ne : 2 dhoma gjumi sallon ndenje + Kuzhin Tualet Apartamenti ndodhet ne katin e...

   • Type2+1
  • Qira
   Garsoniere Me Qera, Don Bosko

   ,

   25000 leke

   Jepet garsoniere me qera E mobiluar E Pershtateshme per nje person kati i pare Siperfaqa:35 m2 Adresa: Don Bosko,mbrapa vizion + Cmimi: 25000 leke...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   2+1,tek Kopeshti Zoologjik

   ,

   €600

   Jepet shtepi me qera, 2+1+2, Adresa:Tek kopshti zoologjik Pallatet Salillari Kati 5 siperfaqa :134 m2 Sallon,2 dhoma gjumi,2 ballkone, 2 tualete . CMIMI :600€...

   • Type2+1
  • Qira
   3+1,banim Ose Zyra, Bulevardi Zogu I Pare

   ,

   €800

   Jepet me qera super apartamenti 3+1+1 tek bulevardi zogu i pare *Mund te perdoret per banim ose per zyra Apartamenti eshte i organizuar ne...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   Ambjent Me Qera,rruga E Dibres

   ,

   €550

   Jepet me qera ambienti i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh.( kembim valutor , argjendari dhe biznese te tjera) Ne rruge kryesore Siperfaqa : 22 m2...

   • TypeAmbjent
  • Qira Shitet
   Ambjent Biznesi Me Qera Ose Shitet, Myslym Shyri

   ,

   €350,000

   Jepet me qera ose shitet super ambienti i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh Ambienti esht me dy hyrje ne rrugen kryesore dhe mbrapa...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Biznesi, Zogu I Zi

   ,

   €900

   Jepet me qera ambienti i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh Kati 0 Ndodhet pran Pallatit te Sportit Siperfaqa 104 m2 Cmimi 900 €.

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1,unaza E Re

   ,

   €105,000

   Shitet apartament 2+1 Me siperfaqe 90m2 Siperfaqe neto 86m2 Imobiluar Kati i 4 Vendodhja Rruga Bill Klinton mbi unazen e re Cmimi 105.000 euro...

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,pazari I Ri.

   ,

   €120

   Shitet apartament 2+1,89,26M2,Pazari i ri Me siperfaqe 89,26m2 Siperfaqe neto 79,7 m2 Siperfaqe te perbashket 9,56m2 KatiI I 5 Vendodhja Pazari i ri Cmimi...

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,ali Demi.

   ,

   €107,100

   Shitet apartament 2+1 Rruga Ali Demi. Perballe shkolles “Kushtrimi i Lirise” Pallat i vitit 2005, Me siperfaqe 119m2, me 2 banjo, me orientim jug-perendim....

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,astir.

   ,

   €75,000

   Shitet Apartamenti 2+1,100,3m2,Astir Me siperfaqe 100,3m2 Kati i 4 E mobiluar Vendodhja Unaza e re Astir Cmimi 75000 euro

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 1+1. Myslym Shyre

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 75m2 kati 3 i nje vile 4 kateshe Adresa: Rr Myslym Shyri Cmimi: 350 euro

   • Type1+1
  • Shitje
   Shitet Truall. Preze

   ,

   €500,000

   Shitet Truall ne Prezë Siperfaqe banueshme ne certifikat : 1124m Ndertimi;700m2 Parkimi;1800m2 Trualli ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar nga turist dhe jo...

   • TypeToke
  • Shitje
   Shitet Apartament 3+1. Ish Fusha E Aviacionit

   ,

   €128,000

   -Apartament 3+1 -Kati 9 pallati i ri ne dy ashensore. -Sipërfaqa 135m2 bruto dhe 120m2 neto. -Ballkon -Adresa: Ish fusha e aviacionit. Çmimi :...

  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1+ballkon. Ish Fusha E Aviacionit

   ,

   €96,000

   -Apartament 2+1+ ballkon -Sipërfaqa 96m2 bruto – 80m2 siperfaqe neto. -Adresa: Ish fusha e aviacionit . Kati 2 pallati ri me 2 ashensor. Çmimi:...

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1+2. Rruga E Kavajes

   ,

   €400

   Jepet apartament 2+1+2 I mobiluar Kati 4 Pallat i ri me ashensor Siperfaqja; 97m2 Adresa: rruga kavajës Çmimi : 400 €

  • Qira
   Jepet Ambient Per Zyra Me Qera. Rruga E Elbasanit

   ,

   €2,040

   Jepen ambient  per zyra Kat 2 siperfaqja 170m² cmimi 12 €/m2 Open space Dritare me xham tripleks termik, akustik, antirefleks. Veshje kapot 10 cm...

  • Qira
   Ambient Biznesi 4 Katesh

   ,

   €4,000

   Jepet Objekt biznesi me qera 4 kate Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 840 M2 Cdo kat ka nje siperfaqe prej 205 M2 I...

   • TypeAmbjent
   3+1, Zogu I Zi

   , qira

   40000 leke

   Jepet apartament me qera 3+1 Ka nje siperfaqe prej 80 M2 I organizuar ne: • 3 dhoma gjumi • sallon+ ambient gatimi •tualet •...

   • Type3+1