+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Shitet
   Shitet 1+1, Yzberisht

   ,

   €55,420

   Shitet apartament 1+1. Kati 4. Siperfaqa 65.2m2 bruto . Te perbashketa 9.2m2 dhe neto 56m2. cmimi : 850 euro/m2. cmimi :55.420 euro Adresa: Yzberisht,...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1+2,komune E Parisit

   ,

   €750

   Jepet super apartamenti 2+1+2 ne komunen e parisit • organizohet : • 2 dhoma gjumi • sallon • ambjent gatimi • 2 tualete •...

   • Type2+1
  • Qira
   1+,5-maji

   ,

   €320

   Jepet me qera apartamenti 1+1 Siperfaqa 69 m2 Kati i dyte I organizuar ne : 1 dhom gjumi Sallon ndenje Guzhin Tualet E mobiluar...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,laprake

   ,

   25000 leke

   Shtepi me qera 1+ 1 Kati : 2 Siperfaqja:60m2 I organizuar ne : *dhome ndenje+guzhine *dhome gjumi * tualet E mobiluar Adresa:” Rr Andon...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,sheshi Wilson

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1 Kati 2 Pallat i ri Siperfaqja:60m2 I organizuar ne : *dhome ndenje+ kuzhine *dhome gjumi * tualet E mobiluar...

   • Type1+1
  • Shitet
   2+1,komuna E Parisit

   ,

   €99,000

   Apartamenti eshte i pozicionuar ne kryqezimin e rrugeve Bill Klinton dhe Rreli, mbi Unazen e Madhe. Apartamenti ka nje pozicionim shume favorizues me akses...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,rruga E Elbasanit

   ,

   37000 leke

   Jepet me qera apartamenti(2+1) E organizuar ne: – dy dhoma gjumi -sallon + ambient gatimi -banjo Siperfaqja: 97 m3 Kati: 1 ( vile private)...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,bllok

   ,

   €400

   Jepet me qira apartment 1+1 me pamje nga rruga kryesore. I pershtatshem per ambient zyre. Me nje siperfaqe prej 45m2, kati i 3, pjeserisht...

   • Type1+1
  • Shitet
   Ambient Biznesi,myslym Shyri

   ,

   35000 leke

   Jepet me qera ambjent per zyre Siperfaqja: 27m2 Kati 0 Bosh Adresa: Myslym Shyri/Trendafili i bardhe Cmimi:35.000 leke

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   3+1,durres

   ,

   €80,000

   Shitet apartament 3+1. Siperfaqa 100.2m2. I mobilur ne menyre moderne.Pallat i viteve te fundit me ashensor. Kati3. Organizimi : 2 Dhoma Gjumi , Guzhine,...

   • Type3+1
  • Shitet
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €100,000

   Shitet super apartament 2+1 Siperfaqa 70m2 I mobiluar ne menyre bashkohore. Kati i 10 me ashensor. Me hipoteke te rregullt. Cmimi: 100.000 euro. Adresa...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1,pallati Me Shigjeta.

   ,

   €55,000

   Shitet apartament 1+1,60m2,Pallti me shigjeta Me siperfaqe 60m2 Kati 3 Rruga Irfan Tomini,pallati me shigjeta. Cmimi 55,000 euro

   • Type1+1