+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Shitje
   1+1, Astir

   ,

   €50,000

   Shitet apartament 1+1; Ka siperfaqe 65 m2; I mobiluar shume mire dhe ne kushte moderne; Çmimi: 50.000euro e pamobiluar. Adresa: Astir, prane kompleksit “Fratari”.

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €68,000

   Shitet apartament 2+1; Me dy banjoo Ambient i perbashket 90m2 Ambienti i shtepise 78m2 Kati i 9-te Pallat 10 katesh Me ashensor I pa...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Astir

   ,

   27000 €220

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti esht ne katin e 5 plotesisht i mobiluar; I shtruar me parket i termoizoluar me dritare dopio xham...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Kombinat

   ,

   55000 €45,000

   Shitet apartamenti 1+1; Ka siperfaqe 54 m2; Ndodhet ne katin e 4 banim; Apartamenti esht i mobiluar; I pajisur me hipotek; Çmimi: 55 miljon...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €78,000

   Shitet apartamenti 2+1; Ka siperfaqe 85 m2. Orientimi veri. Pallati esht i pajisur me ashensor dhe eshte pallati i ri i sapo perfunduar. Hipoteka...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Astir, 2+1

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1 Siperfaqe: 230 m2  dhe 103 m2 te banueshme; Hipotek po; Ndodhet ne katin e 7 banim; Çmimi: 130 000 euro. Adresa:...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1 I mobiluar modern; Siperfaqe: 98m2; Ndodhet ne katin e 6; Ka ashensor; Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir. Çmimi: 80.000euro.

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   ,

   €90,000

   Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti eshte ne kat te 4 banim dhe ka nje orjentim juglindje. Pallati eshte i pajisur me...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   ,

   €75,000

   Shitet apartamenti 2+1 Siperfaqja:105 m2; Ndodhet ne katin e pare banim; Në gjendje te mire mobilimi; Ka ashensor; Ka hipoteke; Cmimi: 75000 euro  

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Astir

   Tirane,

   €94,000

   Shitet apartament 2+1 Ka siperfaqe: 127 m2; Tarraca ka siperfaqe 250 m2; Pallati esht i pajisur me ashensor, apartamenti ndodhet ne katin e 9;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Myslym Shyri

   Tirane,

   €300

   Jepet me qera apartamenti 2+1. Ka siperfaqe 75m2. Pjeserisht i mobiluar. Kati i dyte banim. Adresa: Myslym Shyri. Çmimi: 300 euro. 

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Yzberisht

   Tirane,

   €80,000

   Shitet apartamenti 2+1+2 Siperfaqe: 110 m2 Ndodhet në katin e parë banim. Ka ashensor; E hipotekuar; Ka dy veranda nje ne kuzhin nje ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Misto Mame, 2+1

   Tirane,

   €55,000

   Shitet apartamenti 2+1. Siperfaqja: 105 m2 totale ku 89 m2 banim. Kati 7 banim ne pallatin 8 katesh. Pallati eshte pajisur me ashensor. Orientimi:...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Astir, 1+1

   Tirane,

   23000

   Jepet apartament me qira, 1+1 ne zonen e Astirit. Siperfaqja është 70 m2 dhe e mobiluar mirë + verandën. Çmimi: 230 mijë lekë/muaj.

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Delijorgji

   Tirane,

   €300

   Jepet apartament me qira, 1+1. Gjendja: I mobiluar ne gjendje shumë të mirë. Sipërfaqja: 57 m2. Adresa: Prane Delijorgjit. Çmimi:300 euro.

   • TypeApartment
  • Shitje
   Yzberisht, 1+1

   Tirane,

   €49,000

   Apartament 1+1, i mobiluar, 70m2, 1 tualet, ne gjendje te mire. Cmimi 49.000 euro, i diskutuar.

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Astir

   Tirane,

   €53,000

   Shitet apartament 2+1, i pa mobiluar, me 1 ballkon, 1 tualet, 90m2. Cmimi: 53.000 euro. Adresa: Astir.

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, Astir

   Tirane,

   €89,000

   Shitet apartamenti 2 + 1. ✔️98.9m2. ✔️Super mobilim brenda si dhe e gjitha e shtruar me parket. 🌄Pamje nga dajti. 🔝Kati i 6. 📍Rruga:...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Frosina Plaku

   Tirane,

   🤩QERA-Apartament i mobiluar dhe në super gjendje, 2+1! 📌70m2. 📌Kati i 3. 📍Adresa: “Frosina Plaku” 📞+355688001000 📩[email protected]

   • TypeApartment