+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   2+1, “spitali Amerikan”

   ,

   €300

   Apartament me qera 2+1 i mobiluar 100m2; Ndodhet ne kat te 8 me ashensor; I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 tualet,2 ballkone,sallon dhe kuzhine;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Medrese

   ,

   35000

   Apartament 2+1 eshte ne kat te 4 te nje pallati ekzistues; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 tualet,sallon,kuzhine e vogel dhe nje...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, “jordan Misja”

   ,

   €117,000

   *Apartament per shitje . * Apartament 2+1 90m2 ndodhet ne kat te kater te nje pallati me ashensor; I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Don Bosko

   ,

   €79,000

   Apartament ne shitje 3+1+verande+garazhd individual; Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Shkolla E Baletit

   ,

   €400

   Jepet apartament 3+1 126m2 ndodhet ne kat te trete te nje pallati me ashensor; I organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tualete sallon,kuzhine dhe ballkon;...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €400

   *Apartament i mobiluar me qera. * Apartament 2+1 ndodhet ne kat te 2 te nje pallati; Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2; I organizuar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   40000

   *Apartament i mobiluar me qera. * Apartament 2+1 ndodhet ne kat te 3 te nje pallati te ri me ashensor; Apartamenti eshte me siperfaqe...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Qendër

   ,

   €350

   *Apartament i mobiluar me qera. * Apartament 2+1 kat i 7 me ashensor .Apartamenti eshte me siperfaqe 55m2 plus veranda 16m2; I organizuar ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Medreseja

   ,

   €95,000

   Apartamenti (2+1) eshte 94m2 ne kat te gjashte te nje pallati te ri me ashensor,orientim jug-perendim. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Fresk

   ,

   €1,200

   *Ambient per qera ose per shitje. * Ambienti ka siperfaqe: 450m2; Ambient shume i mire per nje market; Ndodhet ne nje zone ku ka...

   • TypeAmbjent
  • Qira Shitje
   Ambient Biznesi, Fresk

   ,

   €1,200

   Ambient lokal per qera ose per shitje. Ambienti eshte 190 m2 . Totali bashke me lulishten 384m2 . Ambienti ndodhet ne nje zone shume...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Kopshti Zoologjik

   ,

   €350

   Apartamenti (1+1) eshte 70m2 i ne kat te 5 me ashensor. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , sallon kuzhine , 1 tualet...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Petro Nini

   ,

   €350

   Apartament me qera i mobiluar. Apartamenti (1+1 ) ndodhet ne kat te trete . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 tualet...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Shkolla E Bashkuar

   ,

   €60,000

   Apartament per shitje i mobiluar. Apartamenti (2+1 ) ndodhet ne kat te katert te nje pallati ekzistues 5 katesh me orientim lindje -perendim. Eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Kosovarëve

   Tirane,

   €350

   Jepet apartament me qera 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 . Eshte e organizuar ne 2 ballkone ( ne secilin ballkon ka...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Blloku I Ambasadave

   Tirane,

   €500

   Apartament me qera ose per shitje i mobiluar. Apartamenti (2+1 ) me siperfaqe 75m2 ndodhet ne kat te dyte. Eshte i organizuar ne 2...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   21 Dhjetori, 2+1

   Tirane,

   €65,000

   Apartamenti ndodhet ne kat te peste dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma 1 sallon me kondicionera 1 kuzhine tualeti dhe ka nje ballkon...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Fresk, 1+1

   Tirane,

   €48,000

   Apartament per shitje i pamobiluar. Apartamenti (1+1 ) ndodhet ne kat te peste me ashensor . Siperfaqja: 83m2. I organizuar ne dhome gjumi ,...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Liqeni I Thate

   Tirane,

   €1,100

   Apartament me qera i mobiluar. Apartamenti (2+1 ) ndodhet ne kat te dyte ne nje pallat 4 katesh . Eshte i organizuar ne 2...

   • TypeApartment
  • Qira
   Liqeni I Thate

   Tirane,

   €600

   Apartament me qera i mobiluar. Apartamenti (2+1 ) ndodhet ne kat te trete ne nje pallat 4 katesh . Eshte i organizuar ne 2...

   • TypeApartment