+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   2+1, 5 Maji

   ,

   €250

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe 86m2; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €67,000

   Shitet Apartament 2+1; Ka siperfaqe 75 m2; Ndodhet ne katin e 4 te fundit ne nje pallat egzistues me tulla te kuqe dhe teper...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kosovarëve

   ,

   €600

   Jepet me qira apartament luks 2+1+2+ballkon; Ka siperfaqe 90m2; Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te r; Apartamenti eshte i mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Bllok

   ,

   €380

   Jepet me qira super apartament 1+1; Ka siperfaqe 60m2; Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor; Apartamenti eshte i...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €300

   Jepet me qira apartament 1+1 + ballkon; Apartamenti ndodhet ne katin e 3 buze rruges kryesore, ne nje zone me shume biznese; Ka siperfaqe...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Selvia

   ,

   €135,000

   Shitet apartament 2+1+2+ballkon; Ka siperfaqe 102m2. Me hipoteke; Ndodhet ne katin e 1 (banim) te nje pallati te ri (me ashensor) i mireadministruar, ka...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Liqeni I Thatë

   ,

   €700

   Jepet me qira super apartament 2+1; Ka siperfaqe 100m2; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri; Apartamenti eshte i mobiluar luks,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Duplex, Bllok

   ,

   €1,250

   Jepet me qira super dublex; Ka siperfaqe 268m2; Ndodhet ne katin e 7 dhe 8 te nje pallati te ri; Apartamenti eshte i mobiluar...

   • TypeDupleks
  • Shitje
   Vilë, Pëllumbas

   ,

   €210,000

   Vile per shitje; Siperfaqe trualli 500 m2; Sip.ndertimi 85 m2 x 2 kate = 170 m2 ndertim; Ka gjithashtu edhe 200 m2 rruge private...

   • TypeVile
  • Qira
   Ambient Zyre, Bllok

   ,

   €600

   Jepet me qira ambient zyre; Ështe e ndare ne 4 ambiente+1depo+2 ballkone; Siperfaqe: 115m2; Kati:8; Adresa: Pallatet agimi; Cmimi: 600€.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Bllok

   ,

   €2,000

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe 85m2, 80m2 open space dhe 5m2 depo; Eshte e pershtatshme per cfardo lloje aktiviteti, ndodhet buze rruge; Adresa:...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient, Bllok

   ,

   €350

   Jepet me qira ambient; Ka siperfaqe 20m2; Kati 1 banim, e pershtatshme per zyre; Adresa: Bllok; Cmimi: 350 dollare.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Zyre, Bllok

   ,

   €500

   Jepet me qira ambient; Ka siperfaqe 20m2; Kati 0, e pershtatshme per zyre; Adresa: Bllok; Cmimi: 500 dollar.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Delijorgji

   ,

   €350

   Jepet apartament 2+1+ ballkon me qira; Ka siperfaqe 87m2; Eshte e organizuar nga 2dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Restoranti, 5 Maji

   ,

   €2,000

   Jepet me qira ambient biznesi; Ka siperfaqe 150m2 i pershtatshem per restorant. Cdo paisje apo mobilim eshte i ri, i shtruar me parket, aspirim,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Garsoniere, 5 Maji

   ,

   €150

   Jepet me qira garsoniere; Ka siperfaqe 45m2; Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pa ashensor. Eshte i sapoinvestuar , i...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient, 5 Maji

   ,

   €1,200

   Jepet ambient me qira; Ka siperfaqe 200m2 i brendshem dhe 180m2 verande; Eshte i ndare ne 3 ambiente 2 tualete dhe 3 ballkone; Apartamenti...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Rruga E Bogdanëve

   ,

   €209,000

   Shitet super apartament 2+1+2+2 ballkone; Ka siperfaqe 123m2; Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri (viti 2021); Apartamenti ka nje organizim...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Durrësit

   ,

   €450

   Jepet ambjent biznesi ( aktualisht ne gjendje pune si bar); Ka siperfaqe 130m2; Mund te pershtatet per cfardo lloj aktiviteti pasi ndodhet ne rruge...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Stadiumi Air Albania

   ,

   €500

   Jepet apartament 2+1 me qira; Ka siperfaqe 121m2; Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Ish Fusha

   ,

   €280

   Jepet apartament 1+1+ ballkon me qira; Ka siperfaqe 55m2; Eshte e organizuar nga 1dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i mobiluar...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €400

   Jepet apartament 2+1 me qera; Ka siperfaqe 110m2; Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Apartamente 2+1, Qsut

   ,

   €93,500

   Tipologji apartamentesh; Shiten apartamente 2+1; Kane siperfaqe nga 100-115m2; Ndodhen ne katin e 3 dhe ne katin e 5 te nje pallati te ri...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   Duplex, Kodra E Diellit 2

   ,

   €181,000

   Shitet apartament 3+1+2; Ka siperfaqe 157m2 (bruto).Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri (faze suvatimi), pjese e nje super kompleksi; Apartamenti...

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Oxhaku

   ,

   €90,000

   Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone; Ka siperfaqe 99.5m2 (bruto); Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (viti 2019-2020). Apartamenti ka nje organizim...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Kodra E Diellit 2

   ,

   €118,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 94.3m2 (bruto); Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri (faze suvatimi), pjese e nje super kompleksi;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €250

   Jepet me qera apartament 1+1 edhe per zyre jepet bosh; Ka siperfaqe 45m2; Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri; Banjo...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Bulevardi Zogu I

   ,

   €1,500

   Okazion! Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe 350m2; E ndare ne disa ambjente por qe mund te behet dhe open space; Cmimi: 1500€ (neto);...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Blloku I Ambasadave

   ,

   €110,000

   Shitet super apartament 2+1; Ka siperfaqe 75m2; Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me orjentim perendim; Apartamenti ka nje organizim shume...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Jordan Misja

   ,

   €450

   Jepet me qira super apartament 2+1+1 ballkon; Ka siperfaqe 120m2; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor; Apartamenti eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Vilë, Senatorium

   ,

   €400

   Jepet me qera vile 2 katshe; Ka siperfaqe 70m2 kati pare dhe 70m2 kati dyte; Ështe i mobiluar pjeserisht; Adresa: Afer Senatoriumit; Cmimi: 500€.

   • TypeVile
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh, “fiori Di Bosco”.

   ,

   €80,000

   Shiten apartamente 2+1; Kane siperfaqe nga 85-100m2; Ndodhen ne katin e 7 dhe ne katin e 9 te nje pallati te ri (i viteve...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Myslym Shyri

   ,

   €2,000

   Jepet me qera ambient; Ka siperfaqe 200m2; Ne katin e 2, hyrje me vete me ashensor; Adresa: Myslym Shyri; Cmimi: 2000€ i diskutueshem.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, 21 Dhjetori

   ,

   €490

   Jepet ambient biznesi me qira buze rruge kryesore; Ka siperfaqe 42 m2. Adresa: 21 dhjetori, perballe hotel Mondial Cmimi: 60000 leke ( taksat te...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Tipologji Apartamentesh 2+1, Laprakë

   ,

   €73,500

   Shitet apartament 2+1; Ne proces legalizimi; Ka siperfaqe (bruto)82.49m2.; Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (i viteve te fundit)9 katesh(me...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Laprakë

   ,

   €500

   Jepet me qera super apartament 2+1+2+verande; Ka siperfaqe 109m2; Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar luks,...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Bllok

   ,

   €170,000

   SHITET apartament 2+1+2; Ka siperfaqe 98 m2; I super mobiluar; Ndodhet ne katin e 6; Pallat i ri me ashensor; 🌞Orientimi jug lindje. Çmimi:...

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €300

   Jepet apartament 1+1 me qira; Ka siperfaqe 60m2. Eshte e organizuar nga 1 dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i mobiluar...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €800

   Jepet me qira super apartament 2+1+2+1 ballkon; Ka siperfaqe 124m2; Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo ndertuar me orjentim nga...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €800

   Jepet me qira super apartament 2+1+2+1 ballkon; Ka siperfaqe 125m2; Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te sapo ndertuar me orjentim nga...

   • TypeApartment
  • Qira Shitje
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Shitet ose jepet me qera apartament 1+1; Ka siperfaqe 51.4 m2; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me orjentim lindje; Apartamenti...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Don Bosko

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament; Siperfaqja: 129m² Apartamenti eshte i ndare ne 7 ambiente; 2 banjo,salle ngrenie,salle ndenje, ambjent gatimi ngrohje/ftohje gjendja e re; E...

   • TypeApartment
  • Qira
   1+1, Komuna E Parisit

   ,

   €270

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 65m2. Eshte e organizuar nga 1 dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo; Eshte i...

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, Shallvaret

   ,

   €500

   Jepet apartament me qira 2+1+2; Ka siperfaqe 107 m2; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri (me ashensor) 10 katesh; E...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Pazari I Ri

   ,

   €350

   Jepet super apartament me qera 1+1+1 ballkon; Ka siperfaqe prej 60 m2; Eshte e organizuar nga 1dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , 1...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €137,000

   Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone; Ka hipoteke; Siperfaqe neto: 112.7m2 Siperfaqe bruto: 125.9 m2 Ndodhet ne katin e 5 (banim) te nje pallati te ri...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 2+1+2+1 ballkone; Ka siperfaqe prej 115m2. Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , 2banjo, sallon...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €250

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 47m2; Eshte e organizuar nga 1dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo , sallon; Eshte...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €450

   Jepet apartament 2+1 me qira; Ka siperfaqe 88 m2; Ndodhet ne katin e 1 (banim) te nje pallati te ri (me ashensor) me kamera...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Zogu I Zi

   ,

   €300

   Jepet apartament me qera 1+1; Ka siperfaqe prej 76 m2. Eshte e organizuar nga 1dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , banjo , sallon...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Durrësit

   ,

   €450

   Jepet apartament 2+1 me qira; Ka siperfaqe 80m2; Eshte i organizuar nga dhome ndenje + guzhine , banjo dhe 2 dhoma gjumi; Mobilimi eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €300

   Jepet apartament 1+1 me qira; Ka siperfaqe 30m2 ; Ndodhet ne katin e 2 te nje vile, e pabanuar me pare; E organizuar nga...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Qendër

   ,

   €450

   Jepet apartament 2+1+2 me qira; Ka siperfaqe 108 m2; Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri (me ashensor); Apartamenti eshte i...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, 21 Dhjetori

   ,

   €75,000

   Apartament 1+1 qe mund te konvertohet ne 2+1; Ka siperfaqe 75m2; Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh (ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Komuna E Parisit

   ,

   €140,000

   Shitet super apartament 3+1+2 me hipoteke; Ka siperfaqe 118.6 m2; Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri (me ashensor) i mireadministruar;...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, 5 Maji

   ,

   €250

   Jepet apartament me qira 1+1; Ka siperfaqe 50 m2, ndodhet ne katin e dyte. Eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, nje dhome ndenje+...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   3+1+2, Bulevardi Zogu I

   ,

   €600

   Jepet apartament 3+1+2 me qira; Ka siperfaqe 118m2 qe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 12 katesh (ashensor me cip)....

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Mine Peza

   ,

   €108,000

   Shitet apartament 2+1+2; Ka siperfaqe 108 m2, kati i katert (jo i fundit) i nje pallati ekzistues; Me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar nga...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Pazari I Ri

   ,

   40000 €325

   Jepet apartament me qira 2+1+2; Ka siperfaqe 96m2 qe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Kavajës

   ,

   25000 €200

   Jepet me qera ambient biznesi; Ne gjendje shume te mire dhe ne zone shume te frekuentuar; Mund te sherbeje si zyre ose si dyqan...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Fresk

   ,

   30000 €240

   Jepet apartament 2+1 me qira; Ka siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh. Apartamenti eshte i...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Për Zyrë, Myslym Shyri

   ,

   €1,000

   Jepet ambjent me qira 170m katror, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per zyre, call center. Ka punime elektrike bashkekohore dhe porta interneti ne cdo...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Kopshti Zoologjik

   ,

   €400

   Jepet apartament me qira 2+1 pallat i ri Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine,ballkon dhe 1 banjo; Apartamenti...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Sheshi Wilson

   ,

   €400

   Jepet apartament 3+1+2 me qira; Ka siperfaqe 100 m2; Ndodhet ne nje nga zonat me te mira tr tiranes, ne nje pozicion mjaft strategjik;...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet apartament me qira 1+1; Ka siperfaqe 60m katror kati i peste, i mobiluar me kushte bashkohore, me kondicioner; I perbere nga 1 dhome...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Stadiumi Dinamo

   ,

   40000

   Jepet apartament 2+1, 85m katror kati i gjashte por jo i fundit; Pallat i ri i mobiluar ne menyre bashkohore ,me kondicioner; I perbere...

   • Type2+1, Apartment