+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   2+1+2,ndre Mjeda.

   ,

   €400

   Jepet me qera 2+1+2 Ka nje siperfaqe prej 126m² I organizuar nga: •dy dhoma gjumi •sallon dhe kuzhine •2 tualete •ballkon Kati 5 Cmimi:400€...

   • Type2+1
   Ambient Biznesi,21 Dhjetori

   ,

   €200

   Jepet me qera ambjent Ka nje siperfaqe prej 18m² •ambjent openspace •dyer metalike I pershtatshem per magazine,parking Cmimi:200€ Adresa:21 dhjetori, Ish parku autobuzave

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi,don Bosko.

   ,

   €750

   Jepet me qera magazine Ka nje siperfaqe prej 250m² •ambjent openspace •fasade xhami •qepena metalik Cmimi:3€/m² i diskutueshem Adresa: Rruga Albanopoli,Don Bosko

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1,yzberisht.

   ,

   €92

   Shitet apartament 2+1 Ka nje siperfaqe prej: Siperfaqe neto 83 m² Siperfaqe ballkoni 6.8m² Siperfaqe shkalle 10,9m² Siperfaqe totale 101,3m² Organizohet nga: •dy dhoma...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambient Biznesi,komuna E Parisit.

   ,

   €250

   Jepet me qera ambjent biznesi Ka nje siperfaqe prej 33m² •Openspace •Tualet •Fasade xhami Cmimi: 250€ Adresa:Komuna e Parisit

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambient Biznesi,liqeni I Thate

   ,

   €80,000

   Shitet njesi biznesi Ka nje siperfaqe prej 68m² Garazh 31m² Organizohet nga: •ambjent bosh •tualet •2 poste parkimi Kati 0.5 parking Kati 1.5 ambjenti...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi,ish Parku Autobusave.

   ,

   €600

   Jepet me qera ambjent biznesi Ka nje siperfaqe prej 60m² •openspace •tualet •verande •dy hyrje I pershtatshem per farmaci Kati 0 Cmimi:600€ i diskutueshem...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Zyre,bllok.

   ,

   €250

   Jepet me qera ambjent per zyra Ka nje siperfaqe prej 25m² Kat 0 Cmimi:250€ Adresa:Rruga Vaso Pasha,Bllok

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1,tregu Elektrik.

   ,

   €98

   Shitet apartament 2+1 Ka nje siperfaqe prej 83m² neto I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon me kuzhine •tualet •ballkon I mobiluar Kati 5...

   • Type2+1
  • Qira
   Vile,astir.

   ,

   €2,500

   Jepet me qera vile 4 kateshe. Ka nje siperfaqe totale prej 665m² Organizohet nga: •kati 0 bosh 126m² me dritare •kati pare banim e...

   • TypeVile
  • Qira
   Vile 4 Kateshe,xhamllik

   ,

   €1,000

   Jepet me qera vile 4 kateshe Ka nje siperfaqe prej: 70m² truall 55m² gjurma e ndertimit 200m² totali i ndertimit E pershtatshme dhe per...

   • TypeVile
  • Shitje
   1+1,rruga Ferhit Xhajko.

   ,

   €83,000

   Shitet apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 60m² Organizohet nga: •2 ambjente bosh •tualet I investuar Kati 2 Pallat ekzistues Rruge kryesore Dokumentacion i...

   • Type1+1
   Ambient Biznesi,porcelan.

   ,

   €350

   Jepet ambjent me qera Ka nje siperfaqe prej 80m² I pershtatshem per market,me klientele te ngritur ne vite Cmimi:350€ Adresa: Porcelan

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   2+1,rruga Bardhyl.

   ,

   €116,600

   Shitet apartament 2+1 Ka nje siperfaqe prej 106m² Organizohet nga: •dy dhoma gjumi •sallon dhe kuzhine •tualet Bosh,i investuar Kati 2 Pallat i ri...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1,rruga Siri Kodra.

   ,

   €98,000

   Shitet apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 82m² bruto 77.36m² neto Organizohet nga: •nje dhome gjumi •sallon dhe ambjent gatimi •tualet •ballkon Kati 3...

   • Type1+1
  • Shitje
   Ambjent Biznesi,don Bosko.

   ,

   €300

   Shitet njesi bisnesi Ka nje siperfaqe prej 38m² •openspace •tualet Kat 0,vetrata xhami Dyqani eshte i investuar Aktualisht i dhene me qera 200€ Cmimi:...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Ambjent Biznesi,selvia.

   ,

   €90,000

   Shitet ambjent biznesi Ka nje siperfaqe prej 48m² •openspace •tualet Kati -1,vetrata xhami Dyqan i investuar Aktualisht i dhene me qera 200€ Cmimi:90 000...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1,brryli

   ,

   €350

   Jepet me qera 2+1 Ka nje siperfaqe prej 80m² E organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon dhe ambjent gatimi •tualet E mobiluar ne kushte...

   • Type2+1
  • Shitet
   3+1+2,fresk

   ,

   €65,000

   Shitet apartament 3+1+2 Ka nje siperfaqe prej 110 m² Organizohet nga: •3 dhoma gjumi •sallon dhe ambjent gatimi •tualet me dritare •2 ballkone Kati...

   • Type3+1
  • Qira
   3+1,vilat Amerikane

   ,

   40000 leke

   Jepet me qera 3+1 Kati i pare i nje vile private E organizuar nga: •tre dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet •ballkon E mobiluar...

   • Type3+1
  • Shitet
   2+1,fresk

   ,

   €65,000

   Shitet apartament 2+1+garazh Ka nje siperfaqe prej 84 m² apartamenti dhe 72 m² garazhi Organizohet nga: •2 dhoma gjumi •sallon dhe ambjent gatimi •tualet...

   • Type2+1
  • Shitet
   1+1, Kopshti Botanik

   ,

   €88,000

   Shitet apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 70m²+70m² tarrace Organizohet nga: •dhome gjumi •sallon dhe ambjent gatimi •tualet •tarraca e mbjelle me peme dhe...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,astir

   ,

   25000 leke

   Jepet me qera apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 60 m² Bosh,vetem ambjent gatimi Kati 1 banim,pallat i ri Adresa: Astir,prane bar Oslo Cmimi:...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1.selvia

   ,

   35000 leke

   Jepet me qera 2+1 Ka nje siperfaqe prej 80m² I organizuar nga: •dy dhoma gjumi •kuzhine •tualet •ballkon Pjeserisht i mobiluar,kati 4 pallat ekzistues....

   • Type2+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Dublex. Kompleksi Deliorgji

   ,

   €500

   Jepet me qera dublex Siperfaqja 45 M2 Organizohet nga dy ambiente kati 1 dhe kati 2 Tualet Cmimi 500€ Adresa: Kompleksi Delijorgji

   • TypeDupleks
  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Rruga E Dibres

   ,

   €78,000

   Shitet Apartament 1+1 Kati 2 banim 1+1 Sip. Totale 91.2m² Sip. E perbashket 11.2m² Sip. Neto 80.0 m Pllat i ri, ne ndertim Perfundon...

  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Spitali Amerikan 2

   ,

   €60,000

   Shitet Apartament 1+1 Kati 2 banim Sip. Totale 69.08 m² Sip. E perbashket 8.48m² Sip. Neto 60.6m² Pllat i ri, ne ndertim Perfundon ne...

   • Type1+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 3+1. Ali Dem

   ,

   €90,000

   Shitet apartament 3+1 I organizuar nga: •3 dhoma gjumi •sallon •kuzhine •tualet •ballkon siperfaqja;92 m2 Kati 6 pa ashensor Orjentimi V-L V-P-L Me hipoteke...

   • Type3+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Ali Dem

   ,

   €88,200

   Shitet apartament 2+1 Ka nje siperfaqe 98 m² bruto 87.5 m² neto I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •2 tualete •ballkon...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1.fresk

   ,

   €74,200

   Shitet apartament 2+1 I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet •i mobiluar Ka nje siperfaqe prej: 90 m² bruto 84 m²...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Rruga Fortuzi

   ,

   €78,000

   Shitet apartament 2+1 I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet •ballkon Ka nje siperfaqe prej 79m² Me hipoteke Orjentimi Jug-Lindje Kati...

   • Type2+1
   Shitet Apartament 2+1. 21 Dhjetori

   ,

   €72,000

   Shitet apartament 2+1 I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet •ballkon Ka nje siperfaqe prej 81m² bruto Me hipoteke Orjentimi J-P-L...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepetr Me Qera Dublex. Bulevardi Zogu I Pare

   ,

   €1,300

   Jepet dublex me qera Ka nje siperfaqe prej 70m² •kati 0.5 open space dhe tualet •kati -0.5 open space Fasade xhami,buze rruge Cmimi 1300€...

   • TypeAmbjent, Dupleks
  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient. Kodra E Diellit

   ,

   40000 leke

   Jepet ambjent me qera Ka nje siperfaqe prej 120m² •open space •tualet Lartesia 3.2m Lartesia nga toka 1.2m Cmimi: 40 000 leke Adresa: Rruga...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Fresk

   ,

   €41,400

   Shitet Apartament 1+1 I organizuar ne; dhome gjumi sallon guzhina tualeti Ndodhet ne katin e 1 Siperfaqe neto; 63.54 m2 Siperfaqe Neto; 55.71 m2...

   • Type1+1
   Shitet Apartament 1+1. Fresk

   ,

   €53,400

   Shitet Apartament 1+1 I organizuar ne; dhome gjumi sallon guzhina tualeti Ndodhet ne katin e 2 Siperfaqe neto; 82.05 m2 Siperfaqe Neto; 71.94 m2...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Kodra E Diellit

   ,

   €350

   Jepet me qera 2+1 Ka nje siperfaqe prej 120 m² •dy dhoma gjumi •sallon dhe kuzhine •tualet •nje ballkon I mobiluar Kati 1 Cmimi...

   • Type2+1
  • Qira
   Shitet Apartament 2+2+2. Pallati Me Shigjeta

   ,

   €98,400

   Shitet apartament 2+2+2 I organizuar nga •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •2 tualete •2 ballkone •2 korridore Ka nje siperfaqe prej 113m² bruto...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 3+1. 21 Dhjetori

   ,

   €180,000

   Shitet Apartament 3+1 eshte e organizuar ne; 3 dhoma gjumi sallon/guzhin tualet mobilimi bosh siperfaqja 120 m2 kati 3 cmimi; 1500 euro m2 adresa;...

   • Type3+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Tregu Elektrik

   ,

   €84,500

   Shitet apartament 2+1 I organizuar nga: •2 dhoma gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet •bosh Ka nje siperfaqe prej: 92.2 m² bruto 85.7m² neto Me...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1+2. 21 Dhjetori

   ,

   €131,000

   Shitet apartament 2+1+2 • i organizuar • 2 dhoma gjumi • sallon • ambjent gatimi • 2 tualete • ballkon • siperfaqe 126 m²...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Kombinat

   ,

   €37,000

   Shitet apartament 1+1 I oganizuar •1 dhome gjumi •sallon •ambjent gatimi •tualet me dritare Siperfaqja 57 m² Kati 4 Ashensor I mobiluar Ne proces...

   • Type1+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Kodra E Diellit

   ,

   €101,000

   Shitet Apartament 2+1 Kati 1 Apartament i ri me ashensor Sipërfaqa; 113m2 Mobilimi; Bosh Cmimi; 101.000 €

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 2+1. Kodra E Diellit

   ,

   €103,000

   Shitje Apartament 2+1 Sipërfaqa 97m2 bruto Kati 4 nga toka ose 3 banim. Bosh Orientim Lindje 103.000 €

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Apartament 1+1. Fresk

   ,

   €50,000

   Shitet apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 74 m² •sallon dhe kuzhine •dhome gjumi •tualet •ballkon Kati i 4 E mobiluar Me hipoteke Cmimi...

   • Type1+1
  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient. Rruga E Dibres

   ,

   €1,000

   Jepet me qera ambient Ka nje siperfaqe 250 m² •bosh •tualet •openspace Kati -1 Cmimi 1000€ Adresa: rruga e Dibres

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 2+1. Don Bosko

   ,

   €600

   Jepet me qera 2+1 Ka nje siperfaqe prej 150 m² Organizohet nga: • sallon dhe kuzhine •dy dhoma gjumi me ballkon secila dhe ambjent...

  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient Dupleks. Qender

   ,

   €2,000

   Jepet me qera Ambient dublex Ka nje siperfaqe prej 37 m² kati 0 dhe 20 m² kati 1 mobilimi;bosh Buze rruge Cmimi 2000€ Adresa:qender.

  • Qira
   Jepet Me Qera Apartament 1+1. Rruga E Elbasanit

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1 Ka nje siperfaqe prej 74 m² •kuzhine me kundrabufe •dhome gjumi •tualet •ballkon Kati 3 E mobiluar Lirohet ne...

  • Qira
   Jepet Me Qera Ambient. 5 Maji

   ,

   €2,800

   Jepet ambient me qera Siperfaqja 243 m² Kati 0 I pershtatshem per showroom,dyqane,supermarkete etj Cmimi 11.5€/m² Mundesi per tu bashkuar me shkalle ose ashensor...

  • Shitje
   Shitet Ambient . 5 Maji

   ,

   €300,000

   Shitet ambient Siperfaqja 120 m² Verande 35 m² Hapesire e jashtme 150 m² I pershtatshem per bar lokal,dyqane etj Cmimi 300 000 € Adresa:...

  • Qira
   Jepet Apartament Me Qera 1+1. Rruga E Kavajes

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 1+1 Siperfaqja: 80m² Kati:10 I mobiluar ne menyre luksoze Cmimi: 400 € Adresa:Rruga e Kavajes perball Delijorgjit