+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   Garsionere, Myslym Shyri

   ,

   €330

   Garsonieria ka siperfaqje 60m2 Organizimi: -korridor -dhoma e gjumit -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte shume te mira •Kondicioner •Kati i X ,pallat i ri...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   2+1,qender

   ,

   €350

   Apartament 2+1 me qera •Siperfaqje 90m2 •Organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh -tualet -ballkon •Mobilim ne kushte bashkohore •Kondicioner ne...

   • Type2+1
  • Qira
   Hyrje Private,allias

   ,

   25000 leke

   Jepet me qera hyrje private •Siperfaqje 90m2 •Organizohet ne: -sallon ndenje -aneks gatimi -dhome gjumi -tualet •Mobiluar ne kushte shume te mira •Zone e...

   • TypeVile
  • Qira
   2+1,rruga E Elbasanit

   ,

   €450

   Apartament 2+1 me qera •Siperfaqje 115m2 •Organizohet ne: -korridor te vogel shperndares -sallon ndenje + kuzhine -dhome gjumi cift -2 dhoma gjumi femijesh -tualet...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,rruga E Elbasanit

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 2+1 •Siperfaqje 115m2 •Organizimi: -sallon ndenje -aneks gatimi + ballkon -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh + ballkon -tualet ▪︎Hapesira...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,fakulteti I Mjekesise

   ,

   30000 leke

   Apartament 2+1 me qera Sipefaqja 90m2 I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine -2 dhoma gjumi -tualet •Kati i IV, pallat ekzistues Cmimi: 30000 l/muaj Adresa:...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1,fresk

   ,

   €46,400

   Shitet apartament 1+1 •Apartamenti ka siperfaqje 69.57m2 , nga te cilat 60.60m2 te brendshme •Organizimi : -sallon ndenje+kuzhine -korridori ,i cili ben ndarjen e...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,fresk

   ,

   20000 leke

   Jepet me qera apartament 1+1 •Apartamenti ka siperfaqje 69.57m2 , nga te cilat 60.60m2 te brendshme •Organizimi : -sallon ndenje+kuzhine -korridori ,i cili ben...

   • Type1+1
  • Qira
   3+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet hyrje 3+1 me qera Siperfaqje 90m2 •Hyrja eshte e organizuar ne: -sallon ndenje -aneks gatimi -3 dhoma gjumi -tualet •Mobiluar ne kushte komode...

   • Type3+1
  • Qira
   2+1,qender

   ,

   €400

   Apartament 2+1 me qera Siperfaqje 94m2 •Eshte i organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh+ballkon -tualet •Organizim shume i mire i...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 1+1/ Kompleksi Arlis

   ,

   €450

   Jepet me qera apartament 1+1 Siperfaqje 60m2 Organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobilu ne kushte bashkohore ▪︎Pozicionohet ne katin e VII...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shiten 2 Apartamente 1+1, Rr. Riza Cerova

   ,

   €149,000

   Shiten dy hyrje 1+1 ne godine 3 kateshe Siperfaqje 134.9m2 Organizimi: -sallon ndenje -aneks gatimi te vecuar -dhome gjumi -tualet •Kati i II ,vile...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet Apartament 1+1, 5 Maji

   ,

   €78,000

   Shitet apartament 1+1 Siperfaqje: 60.4m2 bruto 54m2 neto Organizohet ne: -korridor te vogel -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Hapesira te mireorganizuara •Shitet i...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 1+1, Astir

   ,

   23000 leke

   Jepet me qera hyrje 1+1 Siperfaqje rreth 70m2 Organizohet ne: -korridor shperndares -sallon ndenje+kuzhine -tualet -ballkon •Mobilim teper komod Kat i II, vile 2...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 1+1, Rr. Bill Klinton

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1 Siperfaqje 70m2 Organizimi: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Hapesira te bollshme ,kushte komode ▪︎Kati III, pallat i ri...

   • Type1+1
  • Shitje
   Shitet 2+1, Inxhinieria E Ndertimit

   ,

   €90,000

   Apartament 2+1 per shitje Siperfaqje: 113m2 Eshte i organizuar ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi+ballkon -dhome gjumi -2 tualete -2 ballkone •Orientimi: Jug-Perendim ▪︎Kati...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1, “harry Fultz”

   ,

   €80,000

   Shitet apartament 2+1 Siperfaqje: 85m2 Apartamenti eshte i organizuar ne: -korridor shperndares -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi dhome gjumi -tualet -ballkon i mbyllur (i pershtatur...

   • Type2+1
  • Shitet
   Apartament 2+1, Fiori Di Bosko

   ,

   €99,000

   Shitet apartament 2+1 •Apartamenti ka siperfaqje prej 94m2 : 83.5m2 te brendshme & 10.5m2 te perbashketa •Eshte i organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi+tualet...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 2+1, Liqeni Artificial

   ,

   €400

   Apartament 2+1 me qera Siperfaqje 116m2 Apartamenti organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi+ballkon -dhome gjumi -2 tualete -lavanderi •Hyrja eshte e re ,e pabanuar...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet 2+1, Prokuroria

   ,

   €100,000

   Shitet apartament 2+1 Siperfaqje 95m2 Apartamenti eshte i organizuar ne: -korridor (i cili ben shperndarjen e ambjenteve) -dhome gjumi+tualet -dhome gjumi -tualet -verande (brenda...

   • Type2+1
  • Qira
   Garazhd Me Qira, Prokuroria

   ,

   €2,200

   Jepet garazh me qera •Ka siperfaqje rreth 1000m2 dhe 30 poste parkimi •Kati -1 ,pallat i vitit 2017 Cnimi: 2200€ Adresa: Rr. Haxhi Hysen...

   • TypeGarazh
  • Qira
   Ambient Me Qira, Prokuroria

   ,

   €500

   Ambjent biznesi me qera •Siperfaqje 51m2 ▪︎Nje pjese e ambjentit eshte e ngritur dhe shtruar me parket druri •Pozicionohet ne katin 0, pallat i...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qira/ Rruga Fadil Rada

   ,

   €500

   Apartament 2+1 me qera Siperfaqje 90m2 Organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi cift -dhome femijesh -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte bashkohore •Kondicioner ▪︎Pozicionuar ne...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 2+1/ Kodra E Diellit

   ,

   €850

   Apartament luxoz 2+1 me qera Ka siperfaqje prej 126m2 •Punime cilesore Apartamenti eshte i organizuar ne: -soxhorno -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh -2...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet 1+1, Materniteti Ri

   ,

   €66,500

   Apartament 1+1 ne shitje •Siperfaqje : bruto 65.5m2 : neto 58.4m2 •I organizuar ne: -Korridor shperndares -Sallon ndenje+kuzhine -Dhome gjumi -Tualet -Ballkon nuk ka...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 1+1/ Komuna E Parisit

   ,

   €430

   Apartament 1+1 me qera Siperfaqje :60m2 •Apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon ndenje + kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte bashkohore •Pajisur...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 1+1, Don Bosko

   ,

   €350

   Apartament 1+1 me qera Sipefaqje 70m2 •Organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Ambjent i mobiluar ne kushte bashkohore •Sistem ngrohje ▪︎Pozicionohet ne...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 2+1 Te Liqeni Thate

   ,

   €600

   Super apartament 2+1 me qera Siperfaqje 85m2 Apartamenti organizohet ne: -korridor shperndares -sallon ndenje kuzhine gatimi (e vecuar) -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 1+1 Me Qira, 21 Dhjetori

   ,

   €350

   Jepet me qera 1+1 •Hyrje ne vile private ,me siperfaqje 70m2 •Organizuar ne : -Ballkon -Korridor -Sallon ndenje+kuzhine -Tualet •Mobiluar ne kushte bashkohore •Salloni...

  • Qira
   Apartament 2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €400

   Apartament 2+1 me qera Siperfaqje 90m2 Organizohet ne: -korridor shperndares -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi cift -dhome gjumi femijesh -tualet •Mobiluar ne kushte bashkohore •Te...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 2+1/ Ish Parku

   ,

   €400

   Super apartament 2+1 me qera •Siperfaqje 100m2 •Organizohet ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -korridor (ben ndarjen e sallonit nga dhomat e gjumit dhe tualetet) -dhome gjumi...

   • Type2+1
   Apartament 2+1 / Kodra E Diellit

   , qira

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqje 98m2 •Organizuar ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine (kondicioner) -dhome gjumi cift -dhome gjumi per femijet -tualet -ballkon ▪︎Mobiluar ne...

   • Type2+1
  • Qira
   Ambient Biznesi/ Fresk

   ,

   15000 leke

   Jepet me qera ambjent biznesi. Ka nje siperfaqje prej 186m2. Ndodhet ne katin e 2 ,te nje pallati te ri. Ka 2 hyrje, nga...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi/ Fresk

   ,

   15000 leke

   Jepet me qera ambjent. Ka nje siperfaqje prej 66m2. Kati i 1 i nje pallati te ri. Adresa: Fresk, sapo kalon policine bashkiake. Cmimi:...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Apartament 2+1/ Komuna E Parisit

   ,

   €370

   Apartament 2+1 me qera Ka siperdaqje te brendshme 85m2 Eshte i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon Apartamenti eshte...

   • Type2+1
  • Qira
   Apartament 1+1, Kinostudio

   ,

   €250

   Apartament 1+1 me qera Siperfaqje 54m2 •Organizohet ne 2 ambjente te ndara dhe tualeti •Kati i 1 ,pallat ekzistues •Jepet per zyra ,totalisht bosh...

   • Type1+1
  • Qira
   Apartament 2+1, Rr.elbasanit

   ,

   €300

   Jepet me qera 2+1, ne vile private Siperfaqja 100m2 •Organizohet ne: -korridor -sallon ndenje+aneks gatimi -2 dhoma gjumi -tualet •Ambjent teper i mirembajtur •Pajisur...

   • Type2+1
  • Qira

   ,

   35000 leke

   Apartament 3+1 me qera Apartamenti organizohet ne: -korridor -ambjent ndenje -aneks gatimi -3 dhoma gjumi -tualet -ballkon ▪︎Kati i 2 banim, pallat ekzistues ▪︎I...

   • Type3+1
  • Qira
   1+1,komuna E Parisit

   ,

   €350

   Apartament 1+1 me qera Siperfaqje: 68m2 •I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte bashkohore •Pozicionuar ne katin e X,...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,kpdra E Diellit

   ,

   35000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqje 98m2 •Organizuar ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi cift -dhome gjumi per femijet -tualet -ballkon ▪︎Mobiluar ne kushte...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1, Rruga Kongresi Manastirit

   ,

   30000 leke

   Super apartament 1+1 me qera •Siperfaqje 62m2 •Organizohet ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet ▪︎Mobiluar ne kushte bashkohore ▪︎Ambjent shume i mirembajtur dhe...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1, 5 Maji

   ,

   23000 leke

   Jepet me qera 1+1 •Siperfaqje 60m2 •Organizimi: -korridor -ambjent ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte komode •Kati i II ,vile private Cmimi:...

   • Type1+1
  • Qira
   Garsionere, 5 Maji

   ,

   12000 leke

   Jepet me qera garsoniere Siperfaqje: 30m2 •Kati i II, ne vile private •Mobiluar ne kushte komode •E pershtatshme per 2 persona Cmimi: 12000 l/muaj...

   • TypeGazonjere
  • Qira
   Ambient Biznesi,jordan Misja

   ,

   €800

   Ambjent biznesi me qera Siperfaqje: 130m2 •Organizohet ne : -ambjent sherbimi duplex -magazine -2 tualete •Punime cilesore •Sistem kondicionimi, aspirimi dhe alarmi •Survejohet nga...

  • Qira
   1+1,selite

   ,

   20000 leke

   Jepet me qera 1+1 Siperfaqje 70m2 •I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet •Kati i 1 ,ne vile private Cmimi: 20000l/mua Adresa: Selite...

   • Type1+1
  • Qira
   Shtepi Private, Rr. E Dibres

   ,

   25000 leke

   •Organizohet ne: -Sallon ndenje -Aneks gatimi -2 dhoma gjumi •Shtepi private, hyrje me vete •E mobiluar me cdo gje te nevojshme Cmimi: 25000 l/muaj...

   • TypeVile
  • Qira
   Vile 3 Kateshe,fresk

   ,

   €900

   Jepet me qera vile 3 kateshe, afer restorant Freskut Jepet per klinike dentare, zyra, kopesht, mobileri etj. Kati i I perdorimi i meparshem lokal...

   • TypeVile
  • Qira
   2+1,ambient Biznesi,garazh, Don Bosko

   ,

   €700

   Jepen me qera 1- Apartament 2+1 Siperfaqja: 150m2 I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi matrimoniale+tualet+ballkon -dhome gjumi femijesh+ballkon •Organizim perfekt i ambjenteve dhe...

   • Type2+1, Ambjent, Garazh
  • Qira
   1+1,myslym Shyri

   ,

   35000 leke

   Jepet me qera 1+1, hyrje ne vile private Siperfaqja: 75m2 •Organizuar ne : -sallon ndenje+ kuzhine (kondicioner) -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,astir

   ,

   30000 leke

   Apartament 1+1 me qera Siperfaqja 75m2 I organizuar ne: -korridor -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi -tualet -ballkon •Mobiluar ne kushte bashkohore ▪︎Pozicionuar ne katin e...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,rr.kongresi Manastirit

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 ,bosh Siperfaqja 68m2 I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine -2 dhoma gjumi -tualet (me 2 hapesira te shfrytezueshme) •Pajisur me...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,rruga Durresit

   ,

   €400

   Apartament 1+1+verande me qera Siperfaqje 120m2 •Organizimi: -Sallon ndenje +aneks gatimi -Dhome gjumi -Tualet -Verande •Organizim shume te mire te ambjenteve •Kondicionere ne te...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,rr. Hoxha Tahsin

   ,

   25000 leke

   Jepet me qera hyrje1+1  ne shtepi private ,kati I •Siperfaqja 75m2 Organizimi: -Oborr perpara hyrjes -Aneks gatimi -Sallon ndenje Dhome gjumi -Tualet •Jepet pjeserisht...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,myslym Shyri

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat ekzistues Siperfaqja:85M² Kati:6 E mobiluar Adresa:Myslym shyri,afer Albtelecom Cmimi:300€  

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,rruga Irfan Tomini

   ,

   €300

   Apartament 1+1 me qera Siperfaqja 64m2 I organizuar ne: -korridor lidhes -sallon ndenje+kuzhine (kondicioner) -dhome gjumi -tualet -ballkon (i mbyllur dhe i pershtatur per...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1,rruga Bardhyl

   ,

   30000 leke

   Jepet me qera apartament 1+1 I organizuar ne: -korridor lidhes -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi (2krevate tek) -tualet (me dritare) -ballkon •Pozicionohet ne katin e...

   • Type1+1
   Ambjent Biznesi,astir

   ,

   €650

   Jepet me qera ambjent biznesi open space+ 2 tualete Siperfaqja: 85m2 •Pozicionohet ne katin 0 ,ne pallat te ri •Fasade xhami nga rruga kryesore...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1,bulevardi Zhan D’ark

   ,

   €320

   Jepet me qera apartament 2+1 I organizuar ne : -korridor lidhes -2 dhoma gjumi -sallon ndenje+kuzhine -tualet •Pozicionohet ne katin e VI ,pallat ekzistues...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,astir

   ,

   28000 leke

   Jepet me qera apartament 2+1 Organizimi: -korridor lidhes -sallon ndenje+kuzhine -2 tualete -korridor (lidhet me te 3 ambjentet) •Jepet bosh (kundrabufe/sobe) •Pozicionohet ne katin...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,vasil Shanto

   ,

   35000 leke

   Apartament 1+1 me qera I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine -dhome gjumi – tualet ▪︎Mobiluar ne kushte shume komode •Pozicionohet ne katin e II, pallat...

   • Type1+1
  • Shitje
   2+1,rruga E Durresit

   ,

   €100,000

   Shitet apartament 2+1 Siperfaqja 75m2 I organizuar ne: -korridor te vogel -sallon ndenje ( pajisur me kondicioner) -aneks gatimi -dhome gjumi matrimoniale -dhome gjumi...

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1,muhamet Gjollesha

   ,

   €106,500

   Shitet super apartament 2+1 Siperfaqja 71m2 I organizuar ne: -sallon ndenje -aneks gatimi (vecuar) -dhome gjumi matrimoniale -dhome gjumi femijesh -tualet •Te tre ambjentet...

   • Type2+1
  • Shitje
   2+1, Muhamet Gjollesha

   ,

   €110,000

   Shitet apartament 2+1 •Siperfaqja: -100m2 neto -110m2 bruto •I organizuar ne: – Korridor te vogel lidhes – Sallon ndenje+kuzhine+ballkon (te mbyllur) -Dhome gjumi+tualet -Dhome...

   • Type2+1
  • Qira
   1+1,komuna Parisit

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 1+1 Siperfaqja 70m2 E organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi+ballkon -tualet •Pajisur ne kondicioner •Shtruar me parket ¤ Apartament i...

   • Type1+1
  • Qira
   2+1,stacioni I Trenit

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqja: 96m2 •I organizuar ne: -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi+ballkon -dhome gjumi -tualet ▪︎Apartament i mobiluar ne kushte bashkohore ▪︎Pozicionohet...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,universiteti Zoja E Keshillit Te Mire

   , qira

   30000 leke

   Jepet me qera 2+1, hyrje ne vile private Siperfaqja 80m2 •Hyrja eshte e organizuar ne korridor , sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe tualet...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1, Brryli

   ,

   35000 leke

   Jepet me qera 2+1 Siperfaqja 103m2 E organizuar ne: -korridor lidhes -sallon ndenje+kuzhine+ballkon -dhome gjumi+ballkon -dhome gjumi -tualet •Hyrje e rikonstruktuar dhe e mireinvestuar...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqja 100m2 -Organizimi: •Korridor lidhes •Sallon ndenje+kuzhine •2 dhoma gjumi •Tualet •Ballkon ✓Mobiluar ne kushte bashkohore •Pozicionuar ne katin...

   • Type2+1
  • Qira
   2+1,rruga Ibrahim Rugova

   ,

   €600

   Jepet me qera apartament 2+1 Siperfaqje e brendshme 108m2 Apartamenti eshte i organizuar ne: •korridor •tualet •sallon ndenje+kuzhine – ballkon (kondicioner)•korridor •dhome gjumi matrimoniale...

   • Type2+1
  • Qira
   Rruga Haxhi Hysen Dalliu

   ,

   20000 leke

   Jepet me qera garsoniere E mireorganizuar dhe mobiluar ne kushte shume komode Garsonieria pozicionohet ne katin e III, te nje pallati te ri ,me...

   • TypeGazonjere
  • Shitje
   2+1, Vlorë

   ,

   €48,000

   Shitet apartament 2+1; Siperfaqja 80m2; Organizuar ne: – Sallon ndenje+kuzhine; -2 dhoma gjumi; -Tualet; -Ballkon; Orientimi: Lindje; ¤ Pozicionuar ne katin e 4 banim...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambiente Per Zyra, Bllok

   ,

   €3,700

   Jepen me qera 2 ambjente per zyra; Ka siperfaqe 126m2 secila; ¤Organizuar ne open space , z, zyra ,tualete dhe ballkone; ✅ Sistem alarmi,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient, Bllok

   ,

   €3,750

   ▪︎Ambient zyrash me qera; Siperfaqja 250m2; •Organizuar ne open space, tualet dhe ballkon; ✅ Sistem alarmi, aspirimi dhe kondicionimi; ✅Mundesi ndarje ne 2 dy...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Komuna E Parisit

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqja 70m2; I organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon; Mobiluar ne kushte shume komode;...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Fresk

   ,

   €180

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqja 61m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe tualet; Mobiluar ne kushte shume te mira dhe komode;...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Qendër

   ,

   €1,500

   Jepet me qera apartament 2+1; Siperfaqja 153m2 I organizuar ne: •korridor lidhes •sallon ndjenje+kuzhine •dy dhoma gjumi •2 tualete •ballkon •depo -Ne apartament jane...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Ish Parku

   ,

   €250

   Apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 80m2; I organizuar ne korridor ,ambjent ndenje, aneks gatimi , dhome gjumi dhe tualet; Jepet pjeserisht i mobiluar; Pozicionohet...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Liqeni I Thatë

   ,

   €400

   Apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 72m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi,tualet dhe ballkon; Apartamenti eshte i arreduar ne kushte bashkohore ,i shtruar...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Liqeni I Thate

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqja 70m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome gjumi dhe tualet; Hyrje e shtruar me parket dhe mobiluar me...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Zogu I Zi

   ,

   €400

   Apartament 2+1 me qera; Siperfaqja 106m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dy dhoma gjumi ,tualet dhe ballkon; Eshte i mobiluar ne kushte bashkohore ,teper...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Durresit

   ,

   €280

   Jepet me qera apartament 2+1; Siperfaqja 95m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome ndenje e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon; Apartamenti eshte i...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1 +zyre; Siperfaqja 75m2; I organizuar ne: •korridor lidhes •sallon ndenje (kondicioner) •ambjent gatimi i vecuar dhe i mbyllur me...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Dajt

   ,

   29000 leke

   Jepet me apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 81m2; Apartamenti eshte i organizuar ne korridor lidhes , sallon ndenje+kuzhine , dhome gjumi, tualet dhe 2...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Magazinë, City Park

   ,

   €2,500

   Jepet magazine me qera prane City Park, Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazina eshte 3.400 m2, dimensionet e kapanonit jane 16mt x 49mt me...

   • TypeMagazine
  • Qira
   Ambient Biznesi, Kombinat

   ,

   €2,000

   Jepet me qera ambient biznesi; Siperfaqja: 700m2; Ambjenti eshte i organizuar ne: •ambjet open space; •ambjent pushimi per punetoret; zyre dupleks; •tualetet; Eshte i...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Magazinë, Kombinat

   ,

   €400

   Jepet magazine me qera; Siperfaqja: 200m2 Magazina eshte e pozicionuar ne katin e 1,ne nje godine private ku funksionojne edhe biznese te tjera •Akses...

   • TypeMagazine
  • Qira
   Ambiente Per Zyra, Kombinat

   ,

   €100

   Jepen me qera ambjente per zyra; Zyrat kane siperfaqje rreth 20-25 m2; Ndodhet ne katin e 2 ,ne godine private; Godina eshte ne funksionon...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Selitë

   ,

   €250

   Jepet me qera 1+1; Siperfaqe 110m2; Ndodhet ne katin e III i viles private; Hyrja eshte e organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, dy...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Selite

   ,

   €300

   Jepet me qera 2+1 ; Ndodhet ne katin e II,ne vile private Hyrja eshte e organizuar ne dy dhoma gjymi, sallon ndenje+kuzhine, dy tualete...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Linzë

   ,

   €58,000

   Shitet apartament 2+1; Apartamenti ka siperfaqe 105.5m2 ,nga te cilat 98m2 jane neto; Eshte i organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €350

   Jepet apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 70m2; I organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine ,dhome gjumi,tualet dhe 2 ballkone; Apartamenti ka nje organizim teper...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Prokuroria

   ,

   €500

   Ambjent biznesi me qera; Siperfaqe 220m2; Pozicionohet ne katin -1 te pallatit; Ambjenti ka funksionuar si palester dhe se fundi si restorant; Momentalisht eshte...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Lokal, Prokuroria

   ,

   €550

   Jepet me qera ambient bar-kafe; I organizuar ne: •ambjent te brendshem 80m2 •2 hapesira verandash: – ne pjesen perpara 25m2 -nje anesore 40m2; Ambjenti...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Unaza E Re

   ,

   €240

   Jepet apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 70m2; Organizuar ne korridor ,sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon; Apartamenti eshte shume i mirembajtur dhe mobiluar...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqe 65m2; Organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon; I mobiluar ne kushte shume te mira dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Kinostudio

   ,

   €390

   Jepet me qera 2+1; Ka siperfaqe 178m2; Hyrje ne kat te 3 ,te viles private 3 kateshe; Hyrja eshte e organizuar ne dy dhoma...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Rruga E Barrikadave

   ,

   €6,600

   Ambient biznesi me qera; Siperfaqja 393m2; Ndodhet ne katin e II ,ne pallat te ri , i vitit 2020; E orientuar ne V-P-J ,me...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Durresit

   ,

   €400

   Jepet dyqan me qera; Ka siperfaqe 33m2; Eshte i mire investuar ,me kondicioner dhe fasade xhami nga rruga; Ndodhet ne zone shume te mire,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Rruga E Dibrës

   ,

   €1,600

   Jepet ambjent biznesi me qera; Ka siperfaqe 200m2; Ambjenti eshte i ndare ne korridor, 8 zyra dhe 2 tualete; Ndarjet jane bere me gips,...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Stacioni I Trenit

   ,

   €800

   Ambjent biznesi me qera; Ka siperfaqe 90m2 , siperfaqje te brendshme (pa ballkonet) 68.8m2; Ne ambjent jane bere investime cilesore, eshte i shtruar me...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €370

   Apartament 2+1 me qera; Ka siperdaqe te brendshme 85m2; Eshte i organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon; Apartamenti eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Selitë

   ,

   €300

   Jepet me qera 2+1, vile private; Siperfaqja 100m2; E organizuar ne sallon ndenje+kuzhine , dy dhoma gjumi, tualet dhe oborr ne hyrje te saj;...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   3+1, Xhamllik

   ,

   €240

   Jepet me qera apartament 3+1; Siperfaqja 80m2; I organizuar ne korridor,tre dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe ballkon (i lidhur me njeren nga dhomat...

   • Type3+1
  • Qira
   Ambient Për Restorant, Sheshi Wilson

   ,

   €2,200

   Jepet me qera ambjent biznesi; Siperfaqe 200m2; I pozicionuar gjysem kati nentoke; Ambjenti ka funksionuar si restorant-piceri dhe jepet i investuar deri ne detajet...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Shallvaret

   ,

   €1,000

   Jepet me qera ambient biznesi i pershtatur ne dupleks; Perkatesisht kati pare 20m2 dhe kati dyte 80m2; Kati i siperm eshte i organizuar ne...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Vilë, Ksamil

   ,

   €60

   Jepet me qera vile private ne Ksamil; Ka siperfaqe prej 100m2; E organizuar ne sallon ndenje+kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe oborr me siperfaqje te konsiderueshme; Vila...

   • TypeVile
  • Qira
   Ambient Biznesi, Kombinat

   ,

   €2,800

   Jepet me qera ambient biznesi ,kati i I i nje vile; Ka siperfaqe 344m2 dhe 5m lartesi; Lartesia qe ka te jep mundesine e...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Kominat

   ,

   €800

   Jepet me qera ambient biznesi; Siperfaqja 250m2, me lartesi 4m; Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje vile 3-kateshe dhe eshte i ndare...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   1+1, Kombinat

   ,

   €220

   Jepet me qera hyrje 1+1 ,ne vile 3-kateshe; Siperfaqja 110m2; Hyrja eshte e organizuar ne korridor ,sallon ndenje+kuzhine ,dhome gjumi ,tualet dhe 3 ballkone;...

   • Type1+1
  • Qira
   1+1, Ish Parku

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqja 65m2; I organizuar ne korridor ,sallon ndenje+kuzhine , dhome gjumi dhe tualet; Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Astir

   ,

   €250

   Jepet apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 110m2; Eshte i organizuar ne korridor, i cili ben shperndarjen ne ambjente te tjera, sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Siri Kodra

   ,

   €350

   Apartament 1+1 me qera; Siperfaqja 90m2; I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome gnumi ,tualet dhe nje ballkon te madh; Apartamenti eshte i mobiluar ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Bulevardi Gjergj Fishta

   ,

   €380

   Ambjent biznesi me qera; Siperfaqja: 80m2; Ndodhet ne katin e II te pallatit; Me fasad xhami ,ambjenti e ka pamjen brenda kompleksit te pallatave...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   3+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €400

   Jepet apartament me qera 3+1+2+1; Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2; Eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi ,sallon ndenje, kuzhine me vete, dy tualete...

   • Type3+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Pallatet Agimi

   ,

   €800

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe 100m2; Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe dy ballkone; I mobiluar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Qendër

   ,

   €2,500

   Jepet me qera ambient per biznes; Ka siperfaqe prej 320m2 : •250m2 ambjent i brendshem •70m2 verande Ambjenti i brendshem eshte i organizuar ne...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient, Sheshi “wilson”

   ,

   €1,500

   Jepet me qera ambient biznesi; Ka siperfaqe 180m2; Ambjenti ka brenda tualet dhe nje dhome te vogel sherbimi; Ndodhet ne katin e 2 te...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Rruga E Dibrës

   ,

   €350

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe 100m2; Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine, dy tualet; Jepet i mobiluar ,ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €105,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 100m2; Eshte i organizuar ne: • Dy dhoma gjumi + tualet •Sallon ndenje+kuzhine •Ballkon Apartamenti jepet i mobiluar ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Vasil Shanto

   ,

   €250

   Apartament 1+1 me qera; Ka siperfaqe 60m2; I organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe 2 ballkone; Apartamenti ndodhet ne katin e...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Elbasanit

   ,

   €500

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe 67.4 m2 siperfaqje te brendshme dhe 17m2 nje shtese e mbyllur me vetrata; Ambjenti eshte i organizuar...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Yzberisht

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 2+1; Organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon; Apartamenti ndodhet ne katin e II banim,...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Mine Peza

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1; Ka siperfaqe 60m2; Organizuar ne dhome gjumi,sallon ndenje+kuzhine dhe tualet; E rikonstruktuar dhe arreduar ne kushte bashkohore; Ndodhen ne katin...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Mine Peza

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 1+1; Ka siperfaqe 60m2; Organizuar ne dhome gjumi,sallon ndenje+kuzhine dhe tualet; E rikonstruktuar dhe arreduar ne kushte bashkohore; Ndodhen ne...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Astir

   ,

   €250

   Jepet me qera apartamenti 2+1; Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira Shitje
   2+1, Hoxha Tahsim

   ,

   €400

   Jepet ne qera /shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 94m2; Apartamenti eshte i organizuar ne : • 2 dhoma gjumi: matrimoniale (kondicioner) & femijesh (2...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Kodra E Diellit

   ,

   €550

   Jepet me qera hyrje private 2+1+depo; Organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe depo E mobiluar ne kushte bashkekohore dhe teper komode...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Ambient, Kamëz

   ,

   €150

   Jepet me qera/shitet ambient; Ka siperfaqe 36m2; Ambjenti ka dhe 1 tualet brenda tij; I pershtatshem per disa lloje aktivitetesh; Cmimi: 20000 l/muaj; Adresa:...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Zyre, Brryl

   ,

   €350

   Jepet me qera ambient zyre; Ka siperfaqe 55m2; E mobiluar dhe shume e pershtatshme per zyre avokatie dhe noterie ,por ka mundesi pershtatje dhe...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Kontakti

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1+2 ; Ka siperfaqe 88m2; I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe 2 tualete; Arreduar ne kushte bashkekohore...

   • TypeApartment
  • Qira
   2+1, 21 Dhjetori

   ,

   €400

   Jepet me qera apartament 2+1; Ka siperfaqe 126m2; E organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenje+kuzhine, 2 tualet dhe ballkon; Apartamenti ndodhet ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   Garsoniere, Myslym Shyri

   ,

   €320

   Jepet me qera garsoniere e pershtatshme per 2 persona; Ka nje siperfaqe rreth 35m2; Kati i 1 i nderteses ,me kushte teper komode; Cmimi:...

   • TypeApartment, Gazonjere
  • Qira
   2+1, Stadiumi Dinamo

   ,

   €450

   Jepet apartament me qera 2+1; Ka siperfaqe 115m2; Apartamenti organizohet ne korridor shperndares ,2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe tualet I arreduar me kushte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €450

   Jepet me qera 2+1; Ka siperfaqe 100m2; E organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon+kuzhine, tualet dhe ballkon Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Komuna E Parisit

   ,

   €450

   Jepet me qera 2+1; Ka siperfaqe 100m2; E organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe tualet Ndodhet ne katin e 3 ,pallat i...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Fresk

   ,

   €80,000

   Shitet apartament 1+1; Apartamenti me siperfaqe te brendshme 67.7 m2; Ështe i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+guzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon(i mbyllur...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   Ambient Biznesi, Pallati Me Shigjeta

   ,

   €1,200

   Jepet me qera ambient biznesi; Eshte me siperfaqe 125-130m2; Çmimi: 1200€ (taksa e perfshire) Adresa: Prane spitalit amerikan 3.

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1, Myslym Shyri

   ,

   €350

   Jepet apartamet  2+1 , ne shtepi private; Ka siperfaqe 90m2; E organizuar ne korridor te vogel , dhome gjumi matrimoniale, sallon ndenje ,guzhine e...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Fresk

   ,

   €90,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 120m2 ,me hapesira te bollshme dhe i ndricuar gjate gjithe dites Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Stacioni I Trenit

   ,

   €300

   Jepet me qera 2+1; Kati i 4 dhe i fundit i nje vile; Kushte shume komode per te jetuar; Cmimi: 300€; Adresa: Jordan Misja.

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Fresk

   ,

   30000 €250

   Apartament per qera 2+1; Ka siperfaqe 110m2; I organizuar ne korridor ,2 dhoma gjumi,sallon ndenje+guzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon; Njeri nga tualetet eshte...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €70,000

   Shitet apartament 2+1; Ka siperfaqe 70m2, vetem siperfaqet e brendshme te apartamentit + 15m2 kane 2 ballkonet e apartamentit ,por nuk jane ne pjese...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   1+1, Tufinë

   ,

   €45,000

   Shitet apartament 1+1; I organizuar ne sallon ndjenje+ guzhine e vecuar, dhome gjumi ,tualet, ballkon; Ka siperfaqe 80m2; Kati i 6 (papafingo) ,pallat i...

   • Type1+1, Apartment
  • Qira
   2+1, Bulevardi Zogu 1

   ,

   €500

   Jepet me qera 2+1 ,86m2; Organizimi: • 2 dhoma gjumi-matrimoniale dhe tjetra me 3 krevate tek; • sallon ndenje •guzhine •tualet Mobiluar ne kushte...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, 9 Katëshet

   ,

   €300

   Jepet me qera apartament 1+1; Siperfaqja 70m2 Kati i 3 ,pallat i ri ,me ashensor Adresa: 9 katshet, prane shkolles “Servete Maci” Cmimi: 300€....

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   2+1, Kinostudio

   ,

   €125,000

   Shitet apartament 2+1; Siperfaqja 116.5m2 I organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon ndenje+guzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone; Mobiluar me kushte bashkekohore , ne...

   • Type2+1, Apartment
  • Qira
   1+1, Myslym Shyri

   ,

   €400

   Jepet me qera 1+1; Siperfaqe 65 m2; Kati 3 banim ,pallat i ri ,me ashensor; Mobiluar ne kushte bashkekohere dhe shtruar me parket; Adresa:...

   • Type1+1, Apartment