+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent
  • Qira
   Ambient Biznesi, Komuna E Parisit

   ,

   €350

   Jepet dyqan me qera Ka nje siperfaqe prej 47 m2. E organizuar ne 2 hapsira te medha dhe 1 banjo. Adresa: Komuna e parisit,...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   2+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €120,000

   Shitet apartament 2+1+2 Apartamenti ka siperfaqje prej 114 m2 bruto , 102 m2 neto. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo...

   • Type2+1, Apartment
  • Shitje
   3+1, Rruga E Kavajës

   ,

   €115,000

   Shitet apartament 3+1 Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim; Eshte i pa mobiluar; Ka ballkon; Çmimi: 115.000 euro; Adresa: Rruga e Kavajës. 

   • Type3+1, Apartment
  • Shitje
   5 Maji, 1+1

   Tirane,

   €68,000

   Shitet apartament 1+1. Ne gjendje shume te mire dhe i mobiluar mire. Ndodhet ne katin e 5 dhe ka siperfaqe 70m2. Ka ashensor. Adresa:...

   • Type1+1, Apartment
  • Shitje
   Rruga E Kavajes

   Tirane,

   €125,000

   SHITET Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania Apartamenti- 2+1 ,kati i 9,dy banja, nje ballkon. Pamjen e ka nga Perendimi (kombinati) siperfaqe totale bruto...

   • TypeApartment
  • Qira
   Rruga E Kavajes

   Tirane,

   45.000LEK

   Jepet me qira apartamenti, 2+1 me siperfaqja totale 104 m2 Kati 6 E mobiluar Me kondicioner Dy ballkone Nje banjo. Cmimi: 450 mije leke.

   • TypeApartment
  • Qira
   Rruga Hamdi Sina

   Tirane,

   😀Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen. 👉210m2. 👉5 amniente, kati i 5. 👉3 Tualete, ambient gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone,...

   • TypeApartment