+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]
Agent

Vladimir Gjergji

  • Shitet
   Shitet 2+1.rruga Dritan Hoxha

   ,

   €124,440

   Shitet  apartament  2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin  e  3 ...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €89,160

   Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €130,080

   Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €84,120

   Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet Ambjent. Rruga Frederik Shiroka

   ,

   €90,000

   shitet ambjent biznesi, aktualisht eshte ne gjendje pune siperfaqa : 42m2 +30 m2 kati : 0 adresa : 21 dhjetori/ rruga Frederik Shiroka cmimi...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shitet Ambjent .rruga E Kavajes

   ,

   €251,200

   Shiten Ambjent biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane si eshte kompleksi Garden Bilding . kati : 0 siperfaqa totale :...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Shiten Apartamente 2+1/3+1.rruga E Kavajes

   ,

   €186,000

   Shiten Apartamente ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane si eshte kompleksi Garden Bilding . Ne kete zone afrohet facilitet ne jetesen...

   • Type2+1, 3+1
  • Shitet
   Shitet Shtepi Private. Rruga Valbona

   ,

   €130,000

   shitet shtepi private 1 kateshe siperfaqe trualli : 330 m2 siperfaqe :ndertimi 89 m2 me dokumentacione te rregullta adresa : rruga Valbona / Laprak...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet Shtepi Private.rruga Halit Bega

   ,

   €125,000

   shitet shtepi private 2 kate I mobiluar siperfaqa e truallit : 55.7m2 siperfaqa e ndertimit : 135m2 ( kati 1: 55m2 : kati 2...

   • TypeVile
  • Shitet
   Shitet 1+1. Rruga Ddritan Hoxha

   ,

   €87,960

   Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 5...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €135,960

   Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 3+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €166,200

   Shitet apartament 3+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1...

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet 2+1.rruga Dritan Hoxha

   ,

   €141,720

   Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €130,000

   Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 6...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 2+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €128,500

   Shitet apartament 2+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7...

   • Type2+1
  • Shitet
   Shitet 1+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €79,900

   Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 5...

   • Type1+1
  • Shitet
   Shitet 3+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €166,200

   Shitet apartament 3+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1...

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet 1+1. Rruga Dritan Hoxha

   ,

   €79,800

   Shitet apartament 1+1 ne faze ndertimi Ndertimi ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes,qe ofron shume facilitet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8...

   • Type1+1
  • Qera
   1+1 Me Qera , Blloku Ambasadave

   ,

   €400

   Jepet me qera apartment 1+1 per te huaj siperfaqa: 60 m2 Kati 6 me ashensor I mubiluar bashkohor Cmimi : 400 euro Adresa :...

   • Type1+1
  • Shitet
   1+1 Shitet, Golem

   ,

   €45,000

   shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit me fushe-pamje nga deti i mobiluar siperfaqa 60 m2 kati i 5 me dokumentacione te rregullta cmimi:45.000...

   • Type1+1
  • Qera Shitje
   Ambjent Qera /shitje, Durres

   ,

   €480,000

   shitet  ose jepet me qera ambjent per biznese te ndryshme,(mund te jepet me qera edhe me kate te ndara) Objekti eshte 3 kate kati...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Rruga Fushe Kruje- Lac

   ,

   €1,000

   Jepet me qera ambjent, aktualisht eshte Bar -Restorant por mund te jepet edhe per biznese te ndryshme. ka siperfaqe tokesore rreth ambjentit 3000 m2,...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Shitet 3+1, 21 Dhjetori

   ,

   €1,500

   Shitet super apartment 3+1+2+ ballkon Kati:18 Siperfaqja neto:127.5m² Siperfaqja e perbashket:159m² Mobilimi:bosh Orientimi:Jug-Lindje Adresa:21 dhjetori,Tirana Garden building Cmimi: 1500€m²

   • Type3+1
  • Shitet
   Shitet Hotel. Shkallnur, Durres

   ,

   €730,000

   Shitet   Tirana Park Hotel , ne Shkallnur  Durres Prona  ka nje ndertese  4 kate me bodrum dhe toke me ullinj rreth saj. Prona ka ...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   2+1 Me Qera, 21 Dhjetori

   ,

   €550

   Jepet apartment me qera 2+1+2 Kati:2 , pallat I ri Siperfaqja:100 m² Orientimi:Veri-Lindje I mobiluar ne menyre moderne Adresa: Prane universitetit te Shkencave Sociale...

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Toka,te Kepi I Rodonit,23000m2.

   ,

   €3,400

   Toka ndodhet te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 23000 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire Zona...

   • TypeToke
  • Qira
   Ambjent Me Qera, Myslum Shyri

   ,

   50000 leke

   Jepet me qera ambjent me qeraper biznese te ndryshme siperfaqa : 37 m2 kati i : 1 Adresa : rruga myslym Shyri tek Alb...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambjent Me Qera,rruga E Dibres.

   ,

   €350

   Jepet Ambjent  me qera per biznese te ndryshme si zyra, klinika , qender estetike,etj Me siperfaqe 50m2, dubleks Rruga e dibres,Mbrapa gjimnazit Partizani Cmimi...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   3+1+2,komune E Parisit

   ,

   €197,600

   Shitet apartament 3+1+2 Cmimi 1300 euro/m2 Cmimi total : 197.600 euro Siperfaqa totale : 152m2 I mobiluar dhe investuar ne menyre perfekte. Orientimi me...

   • Type3+1
  • Shitet
   Vile 2-kateshe,laprake

   ,

   €180,000

   Shitet Vile 2 kateshe Ne Laprake Aktualisht kati i 1 eshte i lene me qira 400 euro. Siperfaqa truall: 137.2m2 Siperfaqa ndertim : 86...

   • Type2+1
  • Shitet
   Vile 1-kateshe,shkoze

   ,

   €67,000

   Shitet vile 1 kateshe me 300m2 truall edhe 109m2 ndertim. Shitet e mobiluar. Organizimi: 2+1 Me certifikate pronesie Adresa: Prane News 24,Shkoze Cmimi: 67.000...

   • TypeVile
  • Shitet
   Ambient Open Space,fresk

   ,

   €195,000

   Shitet Ambient open space. Siperfaqa totale 150m2 + verande. I pershtatshem per lokal,zyra, pasticeri, furre buke, fast food, piceri. Buze rruge, kati 0. Cmimi:195.000...

   • TypeAmbjent
  • Shitet
   Lokal Dupleks, Pallati Me Shigjeta

   ,

   €74,000

   Shitet Lokal Dupleks Siperfaqa totale 46.72m2. I pershtatshem per lokal, per fast food, per byrektore. Cmimi: 74.000 euro. I Pa mobiluar,bosh. Adresa: Pallati me...

   • TypeDupleks
  • Shitet
   2+1+2,komuna E Parisit

   ,

   €175,000

   Shitet apartament 2+1+2tualete+2 Ballkone. Siperfaqa 109m2. Kati 7 Orientimi Lindje-Perendim Pallat i Ri,i mobiluar. Cmimi: 175.000 euro. Adresa : Rruga e Kosovareve , Komuna...

   • Type2+1
  • Shitje
   1+1,bulevardi I Ri.

   ,

   €60,240

   Shitet apartament 1+1 Me siperfaqe 75,3m2 Me siperfaqe neto 48.6m2 Kati i 2 Vendodhja Bulevardi I Ri. Cmimi 800 euro/m2

   • Type1+1
  • Shitje
   2+1,bulevardi I Ri.

   ,

   €85,120

   Shitet apartament 2+1 Me siperfaqe 106,4m2 Me siperfaqe neto 96.9m2 Kati i 2 Vendodhja Bulevardi I Ri. Cmimi 800 euro/m2

   • Type2+1
  • Shitje
   Duplex 4+1,rruga E Kavajes.

   ,

   €378,160

   Shitet apartament Duplex 4+1 Me siperfaqe Bruto 242,8m2 Siperfaqe neto kati1,96,3m2 Siperfaqe neto kati2,102,4m2 Siperfaqe e perbashket 44,1m2 Siperfaqe e verandres 36,2m2, veranda eshte...

   • Type3+1
  • Shitje
   Ambient Biznesi,komuna E Parisit .

   ,

   €150,000

   Shitet ose jepet me qera ambient biznesi i pershtatshem per zyre   Me siperfaqe 70m2   Vendodhja Komuna e parisit,Olimpia Shopping Center.   Cmimi...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   1+1,fresk

   ,

   €44,460

   Shitet apartament 1+1 Me Siperfaqe totale 74,1m2 Siperfaqe neto 66,2m2 Siperfaqe te perbashketa 7.9m2 Kati 0 Vendodhja Fresk Cmimi 600 euro m2  

   • Type1+1
  • Shitje
   1+1,fresk.

   ,

   €44,700

   Shitet apartament 1+1 Me Siperfaqe totale 74,5m2 Siperfaqe neto 66,2m2 Siperfaqe te perbashketa 8.32m2 Kati 0 Vendodhja Fresk Cmimi 600 euro m2

   • Type1+1
  • Shitet
   2+1,rruga Dora Distria.

   ,

   €205,000

   Shitet apartamenti 2+1 Me Siperfaqe 83,6m2 Cmimi 205,000 euro Pjeserisht e mobiluar Kati 7 Rruga Dora Distria,Liqeni  

   • Type2+1
  • Shitje
   Shitet Lokali,berzhite

   ,

   €300,000

   Shitet Lokali,3662m2,Ibe e Poshtme Me siperfaqe 3662m2 Cmimi 300,000 euro Vendodhja Ibe Poshtme,Berzhite

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Shitet Toka,te Kepi I Rodonit,9000m2.

   ,

   €315,000

   Toka ndodhet te Kepi i Rodonit. Me nje hapsire prej 9000 m2 ofron mundesine e ndonje investimi, fale dhe pozicionit mjaft te mire Zona...

   • TypeToke
  • Shitet
   Dupleks,komuna E Parisit

   ,

   €250,000

   Shitet apartament 2+1,250m2,dubleks,Komuna e Parisit. Me siperfaqe 250m2 Komuna e Parisit. Cmimi 1000 euro m2

   • TypeDupleks
  • Shitje
   Shitet Ambjent Biznesi,shkolla Hoteleri-turizmi

   ,

   €62,000

   Okazion. Shitet ambient biznesi, ne gjendje pune si servis makinash Orjentimi Perendim Kati 0 Me siperfaqe :46 m2 Cmimi :62,000 euro (me paisje) Cmimi...

   • TypeAmbjent
  • Qira
   Ambient Biznesi,shkoder.

   ,

   €1,000

   Jepet ambient me qera,350M2,Shkoder. Me siperfaqe 350m2 Shkoder,unaza e madhe ne qender Cmimi 1,000 euro

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambient Biznesi,21 Dhjetori.

   ,

   €50,000

   Shitet biznesi ,parukeri,estetike,21 dhjetori, Me siperfaqe Iinvestuar dhe mobiluar ne menyre luksoze Cmimi 50,000 Euro Ambienti ka nje kontrate 10 vjecare dhe qera mujore...

   • TypeAmbjent
  • Shitje
   Ambjent Biznesi,21 Dhjetori.

   ,

   €160,000

   Shitet Ambjent biznesi Me siperfaqe 51 m2 Eshte e lene momentalisht me qera 700 euro Cmimi 160.000 euro Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesi,zyra,parukeri,farmaci....