+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

🏡Apartament per qira 1+1 📏siperfaqe 68 m2 . Ofrohet i mobiluar . 💶Cmimi : 350 euro ,i diskutueshem 📍 Rruga e Kavajes 🏡⏳🔐 🛋1 🛌 1 🛁1 Per me shume informacion ↙️ ☎️ +355 69 358 7581

Read More

RRUGA SAMI FRASHERI

By in with 0 Comments

💥 Jepet me qira 💥 🔺 Apartament 2+1 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 2 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 🌇 Ballkon 📐 Siperfaqe : 98m2 📍Rruga “Sami Frasheri” Bllok 💶 Cmimi: 330 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

ISH EKSPOZITA

By in with 0 Comments

💥 Jepet me qira 💥 🔺 Apartment 1+1 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 1 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 🌇 Ballkon ▪️Jepet per zyra dhe banim 📐Siperfaqe 60 m2 📍Ish Ekspozita 💶 Cmimi: 320 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

KOMUNA E PARISIT

By in with 0 Comments

🏡 Shitet Apartament 1+1 💥 -Me Hipoteke 📏Siperfaqe 68 m2 📍Rruga “Komuna e Parisit” 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 1 Dhome gjumi 🚿 1 Tualet 💶 Cmimi : 77.000 Euro ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

🏡 Apartament per qera 2 + 1 ! 📍 Rruga e Kavajes ,perballe Kompleksit Delijorgji 📏Siperfaqe 117m2 💶 Cmimi : 40.000 leke 🛋 +🥘Sallon ndenje + kuzhine 🛏 2 dhoma gjumi 🚿1 tualet 🎑 Ballkon ℹ️ Per me shume informacion Tel : 069 35 87 581

Read More

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

Apartament per shitje 2+1 ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor . Me siperfaqe 90 m2 bruto dhe 82 m2 neto, i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon bashke me ambjentin e gatimit, 1 tualet . Me kondicioner. Orientimi : Jug-Perendim. Adresa : Rruga e Kavajes Cmimi : 110000 Euro . […]

Read More