+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

Fiori di Bosco

By in with 0 Comments

💥 Shitet 💥 🔺 Apartament 2+1+2 🛋 Sallon ndenje 🥘 Kuzhine 🛏 2 Dhome gjumi 🚿 2 Tualete 🌅 Ballkon 📐 Siperfaqe : 88.5 m2 📍Rruga “Don Bosko” Kompleksi Fiori Di Bosko 💶 Cmimi: 1000 Euro/m2 ℹ️ Per me shume informacion ☎️ +355 69 358 7581

Read More

XHOMLLIKU

By in with 0 Comments

Jepet me qira vile 1-kateshe , e organizuar si apartament 2+1+2 tualet , me nje post parking . Vila ka siperfaqe te brendshme 130 m2 , ofrohet e mobiluar ne gjendje shume te mire , ofrohet per here te pare me qira , jepet per biznes ( kopesht femijesh ) dhe per banim . Organizohet […]

Read More

RRUGA KAVAJES

By in with 0 Comments

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE KATIN E 6 NE PALLAT TE RI ME ASHENSOR.ME NJE SIPERFAQE TOTALE 109 M2,APARTAMENTI KA NJE PLANIMETRI TE SHFRYTEZUESHME TOTALISHT, I ORGANIZUAR NEPERMJET KORIDORIT I CILI BEN SHPERNDARJET NEPER DY DHOMAT E GJUMIT ,SALLONIT TE NDENJES BASHKE ME PJESEN E GATIMIT, DHE DY TUALETEVE QE TE DY ME DRITARE. […]

Read More

ASTIR

By in with 0 Comments

Shitet apartament 2+1+2 . kati 2 . Pallat i ri me ashensor . 96 m2 bruto dhe 85 m2 neto . Me certefikate pronesie . Orjentimi lindje perendim . Cmimi : 65 mij euro . Adresa : Astiri prane Elsaharas . Tel : 069 35 87 581

Read More