+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

Archives

LIQENI I THATE

By in with 0 Comments

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen . Ka nje siperfaqe 210 M2, 5 ambjente, kati 5 me ashensor , 3 banjo , ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Adresa : Liqeni Thate . Cmimi : 900 Euro […]

Read More